Region Kartuzy
Kartuzy obszar wiejski
Łapalice ulice Kartuska 2, 2/A, 5, 8/4, 10, 121, CEG, 345, Kosowska 2/A, 4, 6, 8, Krótka 1, 2, 5, 5/B, od 6 do 8, 11, 13, 15, 156/28, 158/13, Zamkowa 120 , 316/1, Prokowo ulice Kosowska 2, Łapalicka 22.
06.05.2024
08:00 - 16:00
Łapalice ulice Kartuska 2, 2/A, 5, 8/4, 10, 121, CEG, 345, Kosowska 2/A, 4, 6, 8, Krótka 1, 2, 5, 5/B, od 6 do 8, 11, 13, 15, 156/28, 158/13, Zamkowa 120 , 316/1, Prokowo ulice Kosowska 2, Łapalicka 22.
09.05.2024
08:00 - 16:00
Stężyca gmina wiejska
Gołubie ulice Botaniczna , Młyńska 1, 3, 5, Polna , Porucznika Józefa Dambka 1, 1A, 1C, 1D, 2, 2A, 2B, 4, -, 111, Przylesie , Sambora II 1, 2 E, 3, 5, od 7 do 12, 14, 15, 18, 20, 26, II, 152, Sosnowa 2, 12, 14 , 155, 386.
29.04.2024
08:00 - 16:00
Delowo ulica Przylesie 6, 62, 65, 66, 68, 112/22 64, --112/50, 122/28, Kucborowo 60, Smokowo 4, 5, Stężyca ulica Przylesie , 112/14 , 121/33, 121/60, 161, Stężyca-112/8, Śnice ulice Jagodowa 2, 121/17,121/15,121/16, 121/19, 121/19 Śnice, 121/24, Stężyca-121/22, Kręta 22 62, 63B, 64, 118/6, 119/16, Stężyca-163.
06.05.2024
08:00 - 11:00
Łączyński Młyn 28, 29.
06.05.2024
08:00 - 14:00
Żukowo obszar wiejski
Niestępowo ulica Raduńska 1, 1/1, 1/5, 1/9, 3, 3/A, 5, 12, 14, 14/A, 14a, 16/A, 20, 20/M 61, -, Przyjaźń ulica Dworcowa 38, 44, 50, 52 81/11, 81/18, Stara Piła .
27.04.2024
08:00 - 16:00
Leźno , 202/10, 202/12, Lniska 18/A, 18/B, 18/E, 18D, 18P, 202/16, 202/4, 207/14, Lniska 18 H, 18K, 18L, 18M, -, Niestępowo ulice Kolejowa 16, Raduńska 2, 4, 4A, 6/A, 6/C, 8, 10, 10/A, 18 , Przyjaźń ulica Kolejowa 6, 8, 10, 12, 28, 38, 39/1 , 26/2, 41/6, Stara Piła 14, 15.
29.04.2024
08:00 - 16:00
Miszewko ulica Gdyńska 116 18 C, 18C, Nowy Tuchom , Tuchom ulice Gdyńska 10, Zaciszna 1, 3.
30.04.2024
08:00 - 16:00
Leźno , 367, 369/4, Lniska od 9 do 11, 15, 15/A, 15C, 176/14, 197/13, 369/5, Lniska 11A.
06.05.2024
08:00 - 11:00
Otomino ulice Górna 3, Karola Kreffta 10, 12, 18, 23, Młodokaszubów 3 5/G, 6, 6/B, 6/C, od 8 do 10, 25/37.
07.05.2024
08:00 - 15:00
Region Tczew
Cedry Wielkie gmina wiejska
Długie Pole 1, 2, 2/A, od 3 do 7, 7A, 10, 10A, 12, 14, 17, 19, 21, 23, 33/A, 93A, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 137, 149, 163/1, 178, 200, 260/1, 81/5, 81/7, dz. 180/181.
14.05.2024
09:00 - 13:00
Kolbudy gmina wiejska
Czapielsk ulice Bratek 1, 46, 53, z-407, 220/16, 220/3, 6, Wiesiołka 36, 38, 40, 4/1, 4/11, 6/50.
29.04.2024
09:00 - 12:00
Pruszcz Gdański gmina wiejska
Juszkowo ulica Raduńska 9/A.
13.05.2024
08:30 - 12:00
Skarszewy obszar wiejski
Godziszewo 1, 2, Marianka 1, 2, 157/14, 157/17.
08.05.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Subkowy gmina wiejska
Subkowy ulice Akacjowa od 1 do 4, 4/A, 5, 6, 6/A, 6/b, od 8 do 10, od 12 do 14, Brzozowa 3, 5, 6, Jodłowa od 1 do 3, od 5 do 12, Modrzewiowa 1, 1/A, 2, 4, od 6 do 9, 11, Sosnowa od 2 do 6, od 8 do 18, 20, 21, 653, Sportowa 5, 6, 7/A, 7/B, 7D, 7E, Świerkowa 1, 2/0, 3, 5, 6, od 8 do 11.
09.05.2024
08:00 - 10:00
Subkowy ulice Jodłowa od 1 do 3, od 5 do 12, Modrzewiowa od 6 do 9, 11, Sosnowa 6, 11.
09.05.2024
10:00 - 16:00
Tczew gmina miejska
Tczew ulica Wilcza 15.
08.05.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Tczew ulice Konarskiego 7, B/N, Stanisława Konarskiego , 325/3.
10.05.2024
08:00 - 11:00
Tczew ulica Wilcza 15.
16.05.2024
10:00 - 12:00
Tczew gmina wiejska
Boroszewo 8/A, 45/8, 58/11, 58/8, 58/16, 58/17, 58/18, Damaszka 1, 1/D, 1/E, 1D, 1E, 2, 2/A, 4, 5, 5/A, 6, 6/A, 6A, 7, 7A, 7C, 8, 9, 9b, 10, 10/B, 12, 12/A, 20, OB., Z, 278/6, 281/12, 281/14, 281/8, 394/23, 45, 47/3, 56/5, 60/22, 60/44, 67/2, Damaszka-37/12, Damaszka-37/14, Turze ulice Polna 1, 8/A, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, Saperów 1, 5, 269/5, 394/17, Szeroka 2, od 5 do 8, 10, 12, 314, 60/21, Topolowa 4, 11, 12, 14, 15, 15A, 17, 17 L, 17/D, 17/E, 17B, 18, 19, od 21 do 23, 23/A, 24, 41, 394/1, 394/13, 394/20, 394/5, 60/28, 60/33, 60/58, dz. 394/12, DZ. 394/4, Wąska 1, 3, 4, 6, 8, 9, 11 , 394/19, 394/21, 60/27, 60/32, 60/38, 60/57, Turze-60/20.
08.05.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Boroszewo 1, 1/A, 50, 50/A, 51, 52, Małżewo 31, 31/B, Wędkowy 1, od 10 do 12, 12/A, 16, 17, 31, Z, 5/14.
14.05.2024
09:00 - 12:00
Boroszewo 8/A, 58/11, 58/8, 58/16, 58/17, 58/18, Damaszka 6, 6/A, 6A, 7, 7A, 7C, 8, 278/6, 56/5.
16.05.2024
10:00 - 12:00
Bałdowo ulice Miła 11, 16, 25, 31, 314/3, św. Wojciecha 25.
17.05.2024
08:30 - 13:30
Miłobądz ulice Kolejowa 2, 25/A, 26, Malinowa , 1/49, 1/53, Pamięci Narodowej 11, 11/B, 13, 14, 16, 17, Polna , 28, Sadowa 7, 8, 8/A, 8/B.
20.05.2024
08:30 - 11:30
Trąbki Wielkie gmina wiejska
Gołębiewo Wielkie ulice Chabrowa 28, .-330, 191/3, Liliowa , 191/4.
13.05.2024
08:30 - 12:00
Region Wejherowo
Gniewino gmina wiejska
Gniewinko od 1 do 3, 3A, od 4 do 6, od 8 do 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Gniewino-267/3, Gniewino ulice Krótka 3, 4, 7, -, Mostowa 1, 2, 2/A, 4, 4A, 5, 6, Poprzeczna od 3 do 6, 10, 11, 13, Zagrodowa 7, 12, -, Gniewino-294/18, Gniewino-294/33, Zwycięstwa 27, 33, 35, 37, 52, Gniewino-294/35 -, 266/6, 289/9, 294/27, 294/32, 294/34, dz. 290/13, Gniewino-255/8, Perlino ulice Alpejska 43, Dworska 3, 3/A, Lipowa 1, 3, 4, 6, 7, 9, 9/A, 10, 12, 12/A, od 13 do 18, 18/A, 23, 25, -, Łąkowa 4, 5, Rybacka 1, od 4 do 7, 13, 20, 139/1, Szkolna 16, -, 134/16 14, 137/7, 137/4, 209/6, 219/4, dz. 194/21, Płaczewo .
29.04.2024
08:30 - 13:30
Gniewinko od 1 do 3, 3A, od 4 do 6, od 8 do 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Gniewino-267/3, Gniewino ulice Krótka 3, 4, 7, -, Mostowa 1, 2, 2/A, 4, 4A, 5, 6, Poprzeczna od 3 do 6, 10, 11, 13, Zagrodowa 7, 12, -, Gniewino-294/18, Gniewino-294/33, Zwycięstwa 27, 33, 35, 37, 52, Gniewino-294/35 -, 266/6, 289/9, 294/27, 294/32, 294/34, dz. 290/13, Gniewino-255/8, Perlino ulice Alpejska 43, Dworska 3, 3/A, Lipowa 1, 3, 4, 6, 7, 9, 9/A, 10, 12, 12/A, od 13 do 18, 18/A, 23, 25, -, Łąkowa 4, 5, Rybacka 1, od 4 do 7, 13, 20, 139/1, Szkolna 16, -, 134/16 14, 137/7, 137/4, 209/6, 219/4, dz. 194/21, Płaczewo .
29.04.2024
08:30 - 13:30
Krokowa gmina wiejska
Wierzchucino ulice Leśna 26, Sosnowa 3, Świerkowa 2, 7, 9 -, 1357, 1375.
06.05.2024
11:00 - 15:00
Wierzchucino , 214/6, 213/5.
14.05.2024
10:00 - 14:00
Białogóra ulice Kaszubska 34, 36, 37, ks. E. Zawiszewskiego , Białogóra-817, Przylesie 4 844, -, 828, 837, 845/84.
14.05.2024
11:00 - 15:00
Luzino gmina wiejska
Kębłowo ulice Borówkowa , Kębłowo-746/4, gen. Fieldorfa 10, Jagodowa 17, Jaśminowa 2, Leśna Polana 6, 8, Narcyzowa 2, Okrężna 37, Rolnicza 4, 6, 7, 11, Wrzosowa 1, 5, Zbożowa 1.
26.04.2024
08:00 - 14:00
Dąbrówka ulice Leśna -, A, B, C, 34, Sosnowa 2, 21, 35/3 , 272/21.
07.05.2024
09:00 - 13:00
Kębłowo ulice Leszczynowa 3, 5, -, 315/25, Kębłowo-315/30, Kębłowo-315/31, Wiejska 80, Witosa 3, 7, 9, -, 315/18 -.
08.05.2024
10:00 - 14:00
Łęczyce gmina wiejska
Łęczyce ulice Długa, Jana Pawła II, Kostrzewy, Kościelna, Kręta, Krótka, Leśna, Młynarska, Nowa, Okrężna, Podgórna, Pogodna, Polna, Rzeczna, Słoneczna, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Zacisze.
06.05.2024
09:00 - 17:00
Chmieleniec ulica Lipowa , dz. nr 165/41, dz. nr 165/42 41, -, Chmieleniec-165/43, Chmieleniec-165/44, dz nr-165/40.
08.05.2024
11:00 - 15:00
Dąbrówka Wielka ulice Dworska -, Lubowidzka 1, 8, 9, Polna 1, 2, 7, Przyleśna 5, 11, 23, 29, Spacerowa 1, 3, 6, 13, 16, od 18 do 20, 24, 26, 28, 30, 34 .
29.05.2024
09:00 - 17:00
Puck gmina wiejska
Leśniewo ulice Brzozowa 8, od 12 do 14, -, Bukowa 4, 13, od 15 do 17, od 20 do 22, 24, Dębowa 2, 4, 6, 6/A, 10, 12, 13, 13/A, 14, 24, 26, -, 770, Dolna 1, 2, -, Glinne Pole 1, 3, 4, DZ. 750, Leśniewo-751/9, Jesionowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, Kasztanowa 3, 5, 11, 13, od 15 do 19, 21, 24, 26, -, 752/4, Kościelna 1, 2, 2/DZ., 4/DZ., 14, 20, 20/A, 24, Leśna 20, 22, 24, 27, 27/B, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, Lipowa 3, 5, 11, Nad Stawem 6, Orzechowa 5, 6, 10, 12, 14, 16, -, 754/2, Piaskowa 1, 2, od 4 do 10, 12, 14, 15, 747/3, Pucka 6, Starowiejska 17, od 20 do 26, 28, 30, 36, 40, 50, Topolowa 3, 8, 12, - -, 3, DZ. 757/10.
30.04.2024
08:00 - 12:00
Zdrada , .-32/11, .-93, .-95.
01.05.2024
07:00 - 13:00
Zdrada , .-32/11, .-93, .-95.
03.05.2024
07:00 - 13:00
Zdrada , .-32/11, .-93, .-95.
04.05.2024
07:00 - 13:00
Mieroszyno ulica Sosnowa 88.
07.05.2024
11:00 - 15:00
Mrzezino ulica Spokojna 18.
13.05.2024
09:00 - 13:00
Głuszewo , Starzyno ulice Głuszewska od 11 do 14, Starzyno-344/7, Leśna 8, 9, 12, -, 0020-346/12 -, Starzyno-344/4.
17.05.2024
09:00 - 13:00
Reda gmina miejska
Reda ulice Polna 1, 1/A, 3/A, 3/B, od 5 do 7, 13, Pucka 23, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 49/A, 49/B, 51/A, 51/B, 53, 55, 56, 56/A, 56/C, 58, 61, -, Wiejska 1.
06.05.2024
12:00 - 16:00
Reda ulica Konwaliowa -.
10.05.2024
10:00 - 14:00
Reda ulica Graniczna 23.
18.05.2024
10:00 - 14:00
Szemud gmina wiejska
Dobrzewino -.
09.05.2024
11:00 - 15:00
Grabowiec ulica Jarzębinowa 4.
10.05.2024
12:00 - 16:00
Wejherowo gmina miejska
Wejherowo ulice Boczna 11, gen. Władysława Sikorskiego 29, 29/A, 29/B, 29/C, 33, 60, 60/A, 60/B, 60/C, 60/D, 60/E, 60D, ks. Edmunda Roszczynialskiego 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, Poprzeczna 1, 2, 2/A, 2/B, 2/C, 2A, Środkowa od 6 do 8, Wąska 1, 6, 10, Wschodnia 1, od 3 do 6, 8, 10, od 12 do 14, 14/A, 16, 16/A, 17, 20, 24, 26, 28, 30, 32.
10.05.2024
08:00 - 16:00
Wejherowo gmina wiejska
Gościcino ulica Wejherowska -.
06.05.2024
09:00 - 17:00
Kąpino ulice Cisowa , 252/1, Sosnowa 18.
10.05.2024
11:00 - 15:00
Władysławowo miasto
Władysławowo ulice Augustyna Necla 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Augustyna Rietza 4, Gdańska 22, 24, 43, Kwiatowa 1, 2, 2/A, 3, 3/A, 4, 5, od 7 do 9, od 13 do 15, 17, 19, Łąkowa 2, 2A .
09.05.2024
10:00 - 14:00
Władysławowo ulice Bolesława Prusa 1, 3, -, Droga Chłapowska 33/A, 33B, -, Władysławowo-2/6, Droga Swarzewska 1, 1A, 3, 8, Jana Brzechwy 3, Stanisława Wyspiańskiego 4, 5, 8, 20, - -, 84/7, Władysławowo-3/4.
13.05.2024
11:00 - 15:00
Władysławowo ulice Gawędy 2, Harcerska , 290/1, Na Stoku od 3 do 9, Na Wzgórzu 1, 7, Skautów 2, 5, 7, 9, Szarych Szeregów od 2 do 5, 7, Zuchów 1, 3, 3/A, 5, 5/A, 9, 11, 13, - , Władysławowo-13/20 Władysławowo-13/28 Władysławowo-13/9 Władysławowo-14/5 Władysławowo-14/6 Władysławowo-14/7.
14.05.2024
12:00 - 16:00
Władysławowo obszar wiejski
Karwia ulice Relaksowa 4, 8, 8/A, 32, Rybaków od 1 do 5, 7, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Wojska Polskiego 1A, 16, 20A, 22, 24, 26, 26/A, 28, 43, 43A, 45.
09.05.2024
09:00 - 17:00
Żukowo obszar wiejski
Chwaszczyno ulice Słoneczna 25, 314/2,314/1, Chwaszczyno-268/17, Wąska 23, 28 58/A.
06.05.2024
08:00 - 12:00
Tuchom ulice Banińska 38, Bolesława Prusa 3, 4A, 5, 5/A, 11, 12, 21, 25, 29, 33, -, 99/41, 99/42, 99/47, 99/51, Tuchom-99/16, Szkolna 15, 17A, 26, 26A, 27D, 30, 31, 35, 36, 36E, 39, 45, 48C, 55, -, 100/9, 113/29, 98/17, Tuchom-116/5, Tuchom-267/6 35, 39, 63, 71, -, 100/15, 100/16, Dz. 99/36, Tuchom-99/29.
06.05.2024
09:00 - 16:00