Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Kartuzy

Gmina Chmielno, Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy
Bukowa Góra, Mściszewice Stawy, Augustowo, Żakowo Stolarnia
20.11.201708:00 - 17:00
Gmina Kartuzy, Gmina Karsin, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Łosienice, Dąbrowa, Kamienica Szlachecka Hydrofornia
20.11.201708:00 - 11:0021.11.201715:00 - 18:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Sulęczyno, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Zdunowice, Ogonki, Ostrowite, Pusta, Borek Sulecki
20.11.201708:00 - 17:0021.11.201708:00 - 17:00
Gmina Chmielno
Chmielno Ośrodek Fama
21.11.201708:00 - 14:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Trąbki Wielkie, Gmina Somonino
Fingrowa Huta, Skorzewo 5, Częstkowo, Ludwikowo
21.11.201708:00 - 11:00
Gmina Żukowo
Miszewko ulice Gryfa Pomorskiego, Swojska
21.11.201708:00 - 11:00
Banino ulice Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Północna
21.11.201711:00 - 14:00
Banino ulice Leśna, Świerkowa, Cyprysowa, Lawendowa, Diamentowa, Jagodowa, Jaśminowa, Kolejowa, Lipowa, Księżycowa, Sportowa, Klonowa, Pogodna, Wiosenna, Orzechowa, Lodowa
22.11.201708:00 - 16:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Sierakowice
Sierakowice ulice Kościerska, Spokojna, Mikołaja Kopernika, Kartuska, Jelonko , Sierakowska Huta , Janowo , Tuchlinek
22.11.201708:00 - 11:0024.11.201715:00 - 18:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Sierakowice
Widna Góra, Podjazy, Amalka
23.11.201708:00 - 18:0024.11.201708:00 - 18:00

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański ulica Kościuszki 58, 60, 62
20.11.201708:00 - 11:00
Gmina Skarszewy
Demlin, Kamierowo, Mirowo Duże
21.11.201708:00 - 15:00
Gmina Osiek, Gmina Smętowo Graniczne
Lisówko, Kamionka
21.11.201709:00 - 13:00
Gmina Stara Kiszewa, Gmina Kaliska
Bartel Wielki, Bartoszylas, Konarzyny, Wygonin, Stara Kiszewa
22.11.201708:00 - 09:00
Bartel Wielki, Bartoszylas, Konarzyny, Wygonin, Stara Kiszewa
23.11.201716:00 - 17:00
Gmina Stara Kiszewa
Stara Kiszewa, Wygonin
23.11.201710:00 - 15:00
Gmina Pelplin
Kulice
24.11.201708:00 - 15:00

Region Tczew

Gmina Subkowy
Subkowy ulice Krótka, Józefa Wybickiego, Kościelna
21.11.201710:00 - 13:30
Gmina Trąbki Wielkie
Sobowidz ulice Ogrodowa, Morenowa
22.11.201708:00 - 13:00
Gmina Suchy Dąb
Grabiny-Zameczek
24.11.201708:30 - 13:00

Region Wejherowo

Gmina Krokowa, Gmina Puck
Starzyno, Starzyński Dwór, Radoszewo, Dana, Głuszewo, Werblinia, Parszkowo, Kłanino
21.11.201711:00 - 16:00
Gmina Linia
Niepoczołowice
20.11.201708:30 - 14:00
Linia ulice Klubowa, Osiedlowa, Szkolna
21.11.201708:30 - 14:30
Miłoszewo , Strzepcz ulica Głodnica
23.11.201708:30 - 14:00
Gmina Luzino, Gmina Wejherowo
Dąbrówka , Ustarbowo ulice Leśna, Topolowa
20.11.201708:30 - 11:30
Ustarbowo ulice Leśna, Brukowa, Jagodowa, Topolowa, Pętkowice ulica Golfistów, Sopieszyno ulice Wejherowska, Leśna, Różana, Klonowa, Narcyzowa, Kwiatowa, Długa.
23.11.201709:00 - 13:00
Miasto Reda
Reda ulica Michała Ogińskiego 14
20.11.201710:00 - 14:00
Reda MURAT.
22.11.201708:00 - 17:00
Miasto Wejherowo
Pętkowice ZUZ
20.11.201711:00 - 14:30
Gmina Wejherowo
Gościcino ulice Lipowa, Różana, Klonowa, Grabowa, Akacjowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Szeroka, Lęborska, Kasztanowa, Dębowa, Wiśniowa, Sosnowa, Olchowa, Topolowa.
21.11.201708:00 - 17:0022.11.201708:00 - 17:00
Gościcino ulice Malinowa, Jeżynowa, Jagodowa, Brzozowa, Kochanowska, Lęborska, Równa, Storczykowa.
22.11.201708:00 - 09:30
Gmina Żukowo
Chwaszczyno ulice Gdyńska, Szafirowa, Złota
21.11.201708:30 - 11:00
Tuchom ulice Jeziorna, Spacerowa
21.11.201711:00 - 14:30
Chwaszczyno ulice Rewerenda, Telewizyjna, Polna, Zbożowa
22.11.201712:00 - 14:30
Chwaszczyno ulice Świętobora, Akacjowa, Świerkowa, Kasztanowa
23.11.201708:30 - 14:30
Gmina Szemud
Kielno ulice Oliwska, Józefa Sikorskiego, Kieleńska Huta ulica Wiśniowa
22.11.201708:30 - 14:00
Rębiska ulice J. Lennona, Złota, Srebrna
22.11.201708:30 - 12:00
Bojano ulice Wrzosowa, Zachodnia, Jagodowa
24.11.201708:30 - 14:00
Gmina Krokowa, Gmina Gniewino
Lisewo 30, 32 ,złącze kablowe 601
22.11.201710:00 - 13:00
Gmina Luzino
Milwino ulice Dębowa, Akacjowa, Brzozowa
24.11.201708:30 - 12:00
Milwino ulice Narcyzowa, Długa, Lipowa, Różana
24.11.201712:00 - 14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Dobrzyca
Fabianów, Strzyżew, Dobrzyca
21.11.201708:00 - 12:00
Gustawów 1 do 9
22.11.201708:00 - 11:00
Gmina Jarocin
Radlin kier Stęgosz nr 15 do 17
21.11.201708:45 - 13:15
Radlin 18 do 24
21.11.201713:00 - 15:00
Miasto i Gmina Pleszew, Gmina Kotlin
Orpiszewek, Suchorzew 5 do 46
22.11.201710:30 - 14:30
Miasto Jarocin
Jarocin ul. Szubianki 2 do 24, 3 do 21, Hurtownie w byłej centrali nasiennej , ul. Węglowa 2 do 23
24.11.201706:30 - 17:30

Region Kalisz

Gmina Nowe Skalmierzyce
Tasomix Stacja 01078 Biskupice Ołoboczne ul. Szkolna od 10 do 27 ul. Spacerowa 51
20.11.201709:00 - 10:0020.11.201714:30 - 16:00
Śliwniki Węgry Zabłocko Zespół Pałacowo Parkowy Rogowski
24.11.201709:00 - 12:00
Gmina Blizanów
Poklęków od 1 do 15 od 19 do 23
21.11.201709:00 - 11:00
Gmina Lisków
Nadzież od 1 do 6 23 24 25 Józefów 17 19
22.11.201708:00 - 10:00
Gmina Opatówek
Michałów Czwarty od 2 do 8 Michałów Drugi od 1 do 10 Michałów Pierwszy od 1 do 4
22.11.201708:30 - 17:00
Gmina Opatówek, Gmina Gołuchów
Kalisz ul. Horyzontowa dz. 978/68 do 74, dz. 978/40 do 54
22.11.201709:00 - 10:00
Gmina Żelazków
Złotniki Wielkie od 1 do 26
22.11.201711:00 - 13:00

Region Kępno

Gmina Bralin, Gmina Kobyla Góra
Mielęcin nr 3 do 22 , 44, 47, 55, Weronikopole 7C, 49, 51, Sklep , Parafia Rzymsko Katolicka, FIRMA DREWPACK
20.11.201708:30 - 11:00
Mielęcin nr 3 do 22 , 44, 47, 55, Weronikopole 7C, 49, 51, Sklep , Parafia Rzymsko Katolicka, FIRMA DREWPACK
20.11.201708:30 - 11:00
Gmina Galewice
Galewice ul. Parkowa 14, 16, 18, 20 - 27
20.11.201709:00 - 11:00
Galewice ul. Parkowa 3, 5, 7 - 13, 17, Łąkowa 2, 4
20.11.201711:00 - 13:00
Gmina Bralin
Chojęcin Wieś 1 do 13 , Chojęcin 4C
20.11.201711:30 - 14:30
Miasto i Gmina Syców
Wioska ul. Wrzosowa
20.11.201713:00 - 21.11.2017 13:00
Syców ul. Szosa Kępińska nr 12, 14, 18, 47 do 81 , Firma Wieliczko , Wimpel , Drutex , Zakład Ślusarski , Filung-Pawilon
21.11.201708:00 - 11:00
Gmina Rychtal
Zgorzelec
22.11.201708:30 - 11:00

Region Koło

Gmina Olszówka
Ponętów Górny Drugi, Ponętów Górny Pierwszy
20.11.201708:00 - 10:00
Szczepanów, Hilarów
20.11.201709:00 - 11:00
Hilarów, Umień
20.11.201713:00 - 15:00
Gmina Koło
Chojny
20.11.201709:00 - 11:00
Gmina Olszówka, Miasto i Gmina Kłodawa
Kobylata, Szczepanów, Hilarów, Umień
20.11.201711:00 - 13:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Babiak, Gmina Sompolno
Siedliska, Mostki, Przystronie, Paprocin, Piaski, Romanowo, Mąkolno, Mostki-Kolonia,
21.11.201709:00 - 14:00
Gmina Wierzbinek
Talarkowo
21.11.201710:00 - 14:00
Gmina Chodów
Wojciechowo, Pniewo
23.11.201709:00 - 17:00
Gmina Chodów, Miasto i Gmina Krośniewice, Gmina Babiak, Gmina Sompolno
Chrzanowo, Pniewo, Elizanów, Bartoszewice, Gąsiory, Bowyczyny, Bielice
23.11.201709:00 - 10:0023.11.201715:00 - 24.11.2017 17:00
Gmina Babiak, Gmina Osiek Mały, Gmina Sompolno
Łuczywno, Szarłatów, Jaźwiny, Klonowa, Racięcice, Koszary
24.11.201708:30 - 10:0024.11.201715:00 - 17:00

Region Konin

Miasto Konin
Konin ulice Tadeusza Szeligowskiego, Stanisława Wiechowicza, Stanisława Moniuszki, Fryderyka Chopina, Karola Kurpińskiego
20.11.201708:00 - 10:00
Konin ulice Jacka Malczewskiego, Jana Matejki, Gajowa, Przemysłowa, Stanisława Ignacego Witkiewicza /Witkacego/, Piotra Michałowskiego, Józefa Chełmońskiego
20.11.201709:00 - 13:00
Konin ulice Poznańska, Spółdzielców, Hurtowa
20.11.201710:00 - 12:00
Konin ulica Międzylesie
21.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ślesin
Ślesin ulice Aleksandra Zawadzkiego, Oskara Langego, Polna, 20 Stycznia, gen. Stanisława Maczka, Leona Schillera, gen. Władysława Sikorskiego, gen. Karola Świerczewskiego, Młodzieżowa, Tadeusza Kotarbińskiego, Czesława Miłosza, Mikołaja Kopernika, Wincentego Witosa, Jarosława Iwaszkiewicza
20.11.201709:00 - 13:00
Żółwieniec, Głębockie Pierwsze, Głębockie Drugie, Stanisławowo
20.11.201709:00 - 13:00
Głębockie Pierwsze
22.11.201709:00 - 13:00
Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Stare Miasto ulice Morelowa, Szkolna, Kalinowa, Dębowa, Brzozowa, Morwowa, Topolowa, Różana, Kwiatowa, Wichrowe Wzgórze, Rumińska, Lipowa, Orzechowa, Jesionowa, Wierzbowa, Czereśniowa, Kasztanowa, Lisiecka, Konin ulica Kolska
20.11.201710:00 - 12:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Kazimierz Biskupi ulice Zawadzkiego, Klasztorna
20.11.201712:00 - 14:00
Gmina Stare Miasto, Miasto i Gmina Rychwał
Dąbroszyn , Główiew , Lisiec Nowy
21.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Kleczew, Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Rumin , Posoka ulica Złota, Konin ulice Stodolniana, Przydziałki, Zagórowska, Łazy
21.11.201709:00 - 13:00
Gmina Stare Miasto
Główiew , Posada , Tomaszew
22.11.201709:00 - 13:00
Gmina Kramsk
Dębicz , Kramsk ulice Tadeusza Kościuszki, Kosmonautów, Jana Krasickiego, marsz. Józefa Piłsudskiego, Powstańców Wielkopolskich, Konińska
23.11.201709:00 - 13:00
Dębicz , Kramsk ulice Tadeusza Kościuszki, Kosmonautów, Jana Krasickiego, marsz. Józefa Piłsudskiego, Powstańców Wielkopolskich, Konińska
23.11.201709:00 - 13:00
Gmina Rzgów
Wojciechowo
23.11.201709:00 - 13:00
Gmina Skulsk, Miasto i Gmina Golina, Miasto i Gmina Ślesin
Lisewo , Celinowo , Dąb , Gawrony , Przyłubie , Lisewo-Parcele , Kijowiec , Szyszyn , Szyszyńskie Holendry , Kijowskie Nowiny , Konstantynowo , Brzeźniak
24.11.201709:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Sieroszewice
Rososzyca
20.11.201709:00 - 10:0020.11.201714:00 - 15:00
Rososzyca ul Wiśniowa 1 do 4 c, Ostrowska 17 do 38, Parkowa 1 do 6 a, Wąska 7.
20.11.201709:00 - 15:00
Miasto I Gmina Odolanów
Garki 1 do 39, 149B do 156, Szkoła, Przedszkole
21.11.201708:00 - 11:00
Odolanów ul. Nowa 6, 8, 9, 10, 16, 20, Wąska, Krotoszyńska 48 a, 56, 58, 60, 62, 64.
22.11.201709:00 - 11:00
Gmina Ostrów Wielkopolski
Gorzyce Wielkie ul. Ostrowska 2 do 63, ul. Kwiatowa 15B do 22, ul. Okólna 1 do 4, ul. Południowa 6, 7
21.11.201709:30 - 12:30
Gmina Ostrzeszów
Zajączki 49 do 66, Leśniczówka
21.11.201711:00 - 13:00
Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Torowa 5, 9, 15, 21 do 30.
22.11.201712:00 - 14:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów, Gmina Rzgów
Łazińsk Drugi, Stanisławów, Łazy, Michalinów, Michalinów, Modła
20.11.201714:00 - 17:0024.11.201712:00 - 17:00
Gmina Powidz
Wylatkowo
21.11.201708:00 - 10:0024.11.201711:00 - 16:00
Wylatkowo
21.11.201708:00 - 10:0024.11.201711:00 - 16:00
Miasto i Gmina Witkowo
Witkowo ulice Prosta, Poznańska, Wiejska, Oświatowa, Zuchów, Szkolna, Sportowa, Powstańców Wielkopolskich, Harcerska, Komisji Edukacji Narodowej, Słoneczna
23.11.201709:00 - 11:00

Region Turek

Gmina Brudzew
Brudzew, Kolnica
20.11.201709:00 - 13:00
Gmina Przykona
Bądków Drugi, Bądków Drugi
20.11.201709:00 - 11:00
Gmina Turek
Kowale Księże
20.11.201709:00 - 13:00
Obrzębin, Słodków-Kolonia
21.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Dąbie
Gaj
20.11.201709:00 - 14:00
Gaj
20.11.201709:00 - 14:00
Gaj
21.11.201709:00 - 14:00
Augustynów, Bór
23.11.201709:00 - 14:00
Gmina Dobra
Długa Wieś, Dobra
22.11.201709:00 - 12:00
Gmina Władysławów, Miasto Turek
Mariantów, Polichno, Russocice, Wyszyna, Turek
22.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Tuliszków
Wróblina
22.11.201709:00 - 14:00
Miasto Turek, Miasto i Gmina Uniejów
Sempółki, Turek, Uniejów
22.11.201709:00 - 13:00
Gmina Świnice
Wyganów, Zbylczyce
23.11.201709:00 - 13:00
Wyganów, Zbylczyce
24.11.201709:00 - 13:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Gaworkowo
22.11.201709:30 - 13:30

Region Bytów

Miasto i Gmina Bytów
Pomysk Wielki Elbergi, Pomysk Wielki Jezioro , Rzepnica ulica Różana
21.11.201708:00 - 15:00
Gmina Koczała
Bielsko, Stara Brda, Stara Brda Pilska
20.11.201708:00 - 09:0021.11.201708:00 - 09:0022.11.201708:00 - 09:00
Bielsko, Stara Brda, Stara Brda Pilska
20.11.201717:00 - 18:0021.11.201717:00 - 18:0022.11.201717:00 - 18:00
Gmina Parchowo, Miasto i Gmina Bytów
Jamno, Żukówko, Jamnowski Młyn, Mała Wieś, Szarzyn, Pomysk Wielki
21.11.201708:00 - 16:00

Region Człuchów

Gmina Przechlewo
Żołna
20.11.201708:00 - 09:0021.11.201708:00 - 09:0022.11.201708:00 - 09:00
Żołna
20.11.201717:00 - 18:0021.11.201717:00 - 18:0022.11.201717:00 - 18:00
Pawłówko
24.11.201711:00 - 15:00
Gmina Rzeczenica
Gwieździn
21.11.201708:30 - 11:30
Gmina Lipnica
Mielno
21.11.201710:00 - 14:00
Karpno
22.11.201710:00 - 14:0023.11.201710:00 - 14:0024.11.201710:00 - 14:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Konotop
20.11.201709:00 - 10:00
Gudowo
22.11.201709:00 - 12:00
Gmina Ostrowice
Nowe Worowo
21.11.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Czarnkowie
22.11.201709:30 - 13:30
Gmina Łobez
Rożnowo Łobeskie, Zagórzyce
23.11.201708:00 - 12:00

Region Kołobrzeg

Gmina Ustronie Morskie
Bagicz ; 1,1A,2,3,4,4G,4E,4I,5,6,7 oraz działka nr 70/1
20.11.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzeg ulica Stanisława Dubois 28, 29, 30, 31, 32
20.11.201708:00 - 14:00
Podczele, budynki garażowe na działkach numer 4/221 i 4/222
20.11.201709:00 - 13:00
Dźwirzyno ulica Piastowska działka numer 213 przez 243, 211
20.11.201711:00 - 15:00
Niekanin ul. Działkowa 3
21.11.201708:00 - 14:00
Zieleniewo ulica Wypoczynkowa 9
21.11.201709:00 - 13:00
Obroty
22.11.201708:00 - 13:00
Korzystno ulice Truskawkowa, Wspólna, Bluszczowa, Korzyścienko ulica Wspólna, Grzybowo ulice Spacerowa, Marynarska, Wiejska, Nadmorska, Długa, Kwiatowa, Kołobrzeska, Polna, Bosmańska, Sztormowa, Namiotowa
23.11.201707:30 - 12:00
Kądzielno, Kołobrzeg : ul.Koszalińska budynki 3,4,5 , ul.Magnoliowa oraz Kopalnia Borowiny w Kołobrzegu i Bastion - centrum atrakcji wojskowych
23.11.201708:00 - 14:00
Grzybowo Cicha 18
23.11.201709:00 - 14:00
Zieleniewo ulice Jaskółcza, Bażancia, Gęsia, Turystyczna, Wypoczynkowa, Wakacyjna, Kanarkowa, Korzystno ulice Szeroka, Nagietkowa, Rumiankowa, Szałwiowa, Jeżynowa, Truskawkowa, Aroniowa, Poziomkowa, Borówkowa, Migdałowa, Lawendowa, Lubczykowa, Dojazdowa, Tymiankowa, Majerankowa, Grzybowo , Przećmino
24.11.201707:30 - 12:00
Gmina Dygowo
Dygowo ulica Ogrodowa działki numer 620, 431/3 i 431/2
20.11.201711:00 - 15:00
Stramniczka: budynki nr 9,10,11,12,13,14,15,15A,16,17,51 oraz działki nr 47/3,162/I,162/II,43/2,46,98/1,76/5,76/4,76,45 Stojkowo : budynki 44,45,46,47,48,50 oraz działki nr 285,115/1,137,154/1,292,151,129/1,131,125/4
24.11.201708:00 - 15:00
Gmina Rymań
Starnin od numeru 39 do numeru 50, działki numer 238, 240, 241, 457
21.11.201707:30 - 12:00
Skrzydłowo, Skrzydłowo Prefabrykaty, Rzesznikowo, Rzesznikowo Rododendrony, Czartkowo
21.11.201711:00 - 15:00
Leszczyn, Dębica, Strzebielewo, Rymań, Starża, Mirowo
22.11.201711:00 - 15:00
Miasto i Gmina Gościno
Wartkowo, Wierzbka Dolna, Dargocice, Wierzbka Górna
22.11.201707:30 - 12:00
Gmina Siemyśl
Świecie Kołobrzeskie
23.11.201708:00 - 10:0023.11.201718:00 - 20:00
Charzyno ulice Lipowa, Wojska Polskiego, Zielona, Szkolna, Leśna
24.11.201711:00 - 15:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Siemyśl
Drzonowo, Głąb, Bogusławiec, Gołańcz Pomorska, Kędrzyno, Paprocie
23.11.201711:00 - 15:00

Region Koszalin

Gmina Manowo
Manowo, Wyszebórz, Wyszewo,
20.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Sianów
Bielkowo
20.11.201710:00 - 14:00
Kołzin, Wierciszewo
23.11.201711:00 - 16:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno
Gąski, Niegoszcz, Kładno, Borkowice, Dobrzyca, Słowienkowo, Śmiechów, Tymień, Dworek, Skrzeszewo, Uliszki, Pleśna
21.11.201709:00 - 13:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno, Gmina Biesiekierz
Dobrzyca, Będzino, Barnin, Smolne, Wierzchomino, Dobre, Wierzchominko, Skrzeszewo, Słowienkowo, Będzinko, Zagaje, Strzepowo, Mączno, Barninek, Łasin Koszaliński, Sarbinowo, Chłopy, Niegoszcz
22.11.201709:00 - 14:00
Gmina Malechowo
Karwice, Miłomyśl, Sęczkowo
22.11.201709:00 - 15:00
Gmina Manowo, Miasto Koszalin
Kretomino ulice Śliwkowa, Zachodnia, Aroniowa, Agrestowa, Winogronowa, Kretomińska, Rolna, Koszalin ulice Gnieźnieńska, Manowska, Okrężna, Lawendy, Szafirków, Malw, Goździków, Rumianków, Kaczeńców, Konwalii, Paproci, Jaskrów, Róż, Słoneczników, Bratków, Fiołków, Nasturcji, Stokrotek, Bławatków, Irysów, Kacza, Szafranowa, Korzenna, Raduszka
23.11.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Darłowo, Gmina Postomino
Wicie
23.11.201709:00 - 13:00
Gmina Świeszyno
Włoki, Świeszyno, Brzeźniki, Kępa Świeszyńska, Olszak
24.11.201708:00 - 14:00

Region Lębork

Gmina Damnica
Skibin, Bobrowniki, Damnica-Łabień, Łojewo, Wiszno, Świtały, Dąbrówka
20.11.201709:30 - 15:00
Gmina Potęgowo
Darżyno, Potęgowo, Głuszynko, Nowe Skórowo, Skórowo
21.11.201708:30 - 13:30
Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Dębnica Kaszubska
Gogolewko, Maleniec, Święchowo
22.11.201708:30 - 13:30
Gmina Damnica, Gmina Potęgowo
Stara Dąbrowa, Nowa Dąbrowa, Wieliszewo
22.11.201708:30 - 13:30
Gmina Cewice
Okalice , Osowo Lęborskie
23.11.201708:30 - 13:30
Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Cewice
Unieszyno, Unieszyniec, Karwica, Lesiaki, Unieszynko, Kotuszewo
23.11.201708:30 - 13:30
Gmina Główczyce
Główczyce ulica Adama Mickiewicza
24.11.201708:30 - 13:30

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Bydlino ul. Słupska, Kasztanowa, Wspólna, Pałacowa,Dębowa, Wczasowa, Spokojna
22.11.201708:00 - 14:00
Gmina Postomino
Marszewo
23.11.201708:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Turowo, Miękowo, Szczecinek Wierzbowa
20.11.201708:00 - 10:00
Miasto i Gmina Tychowo
Wełdkówko
20.11.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Bobolice
Porost Domki Letniskowe
22.11.201709:00 - 11:30
Porost Jezioro
22.11.201712:00 - 14:30
Porost Jezioro
22.11.201712:00 - 14:30
Dobrociechy Wieś
23.11.201709:00 - 13:00
Buszynko
24.11.201709:00 - 12:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Orneta
Biały Dwór
20.11.201708:00 - 11:00
Henrykowo
20.11.201711:00 - 14:00
Gmina Lelkowo
Sówki
23.11.201708:00 - 11:00
Szarki
23.11.201711:00 - 14:00
Miasto i Gmina Braniewo
Rogity
23.11.201709:00 - 13:00
Gmina Płoskinia, Miasto i Gmina Pieniężno
Wysoka Braniewska kolonia
24.11.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Młynary, Miasto i Gmina Frombork
Nowe Sadłuki
24.11.201711:00 - 14:00

Region Elbląg

Gmina Milejewo, Miasto i Gmina Elbląg, Miasto i Gmina Tolkmicko
Stagniewo, Stoboje 7, Kamiennik Wielki
20.11.201707:00 - 10:00
Stagniewo, Stoboje 7, Kamiennik Wielki
22.11.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Rybacka plac budowy Mytych
20.11.201708:00 - 14:00
Krasny Las ul. Iwaszkiewicza działki od 44/37 do 40/40 i od 44/3 do 44/6
21.11.201708:00 - 14:00
Gmina Milejewo
Majewo Kolonia
22.11.201707:00 - 09:00
Majewo Kolonia
23.11.201710:00 - 12:00
Gmina Milejewo, Miasto i Gmina Elbląg
Jagodnik, Piastowo, Milejewo ul. Strażacka,Elbląg – Dąbrowa ul. Królewiecka 206, od 319 do 339, Kalinowa od 8 do 15
23.11.201707:00 - 10:00
Jagodnik, Piastowo, Milejewo ul. Strażacka,Elbląg – Dąbrowa ul. Królewiecka 206, od 319 do 339, Kalinowa od 8 do 15
24.11.201710:00 - 13:00
Miasto i Gmina Elbląg, Miasto i Gmina Tolkmicko
Lipnik, Kikoły, Janówek
24.11.201707:00 - 10:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Pasłęk były terem POM, ul. Sprzymierzonych 14
24.11.201708:00 - 13:00

Region Iława

Gmina Miłomłyn
Ligi
20.11.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Zalewo
Girgajny
20.11.201711:00 - 21.11.2017 14:00
Urowo
21.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Iława
Krótkie przerwy w dostawie energii Iława ulice 1 Maja, Wiejska, gen. Leopolda Okulickiego
22.11.201706:30 - 07:3022.11.201716:00 - 18:00
Kamionka
22.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Wałdyki
23.11.201709:00 - 13:00
Ludwichowo, Łążek, Prątnica, Rakowice
24.11.201709:00 - 13:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Kętrzyn
Kętrzyn ulica Stanisława Moniuszki 3A,
20.11.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Grzęda,
23.11.201708:00 - 13:00
Gmina Barciany
Solkieniki od numeru 3,
23.11.201708:30 - 13:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Dzierzgoń
Bucznik, Stary Dzierzgoń
20.11.201708:00 - 10:00
Lubochowo.
20.11.201710:00 - 15:00
Miasto i Gmina Kisielice
Kisielice ul. Wiktora, B. Prusa, Jagielońska.
20.11.201708:30 - 15:00
Gmina Kwidzyn
Ośno, Licze
21.11.201709:00 - 11:00
Grabówko, Nowy Dwór, Obory
22.11.201708:00 - 13:00
Gniewskie Pole, Gniewskie Pole
23.11.201711:00 - 14:00
Gmina Susz, Gmina Kisielice
Goryń, Jędrychowo, Jakubowo Kisielickie
22.11.201708:00 - 16:00
Gmina Ryjewo
Barcice
23.11.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Prabuty
Gdakowo
23.11.201709:00 - 12:00
Stańkowo.
24.11.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Prabuty, Gmina Mikołajki Pomorskie
Antonin, Rodowo, Kamienna, Mikołajki Pomorskie ul. Prabucka
23.11.201710:00 - 12:00
Gmina Gardeja, Gmina Kisielice
Pawłowo, Butowo
24.11.201708:30 - 11:30

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Lidzbark Warmiński ulica Pułaskiego
20.11.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Wola
21.11.201709:00 - 11:30
Kiersity
22.11.201708:00 - 13:00
Gmina Górowo
Górowo Iławeckie ulica Zwycięstwa
22.11.201708:30 - 13:00
Woryny, Czyprki
23.11.201708:00 - 14:30
Glądy, Janikowo, Żołędnik, Dwórzno, Pieszkowo
24.11.201708:00 - 14:30

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Barczewo
Łęgajny ulice Kasztanowa, Olsztyńska, Ogrodowa, Agrestowa, Malinowa, Porzeczkowa, Brzoskwiniowa
20.11.201710:00 - 11:30
Wójtowo ulice Klonowa, Cedrowa, Brzozowa, Sosnowa, Świerkowa, Jodłowa
20.11.201711:00 - 21.11.2017 14:30
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Purda
Kaborno, Trękus, Trękusek, Olsztyn
21.11.201708:00 - 11:30
Gmina Purda, Miasto i Gmina Barczewo
Klebark Mały, Wójtowo
21.11.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Dywity
Dywity ulice Jeżynowa, Ługwałdzka, Olsztyńska, Łąkowa, Jana Pawła II, Spółdzielcza, Olsztyn ulice Żołnierska, Dworcowa
22.11.201708:00 - 11:30
Różnowo, Olsztyn
22.11.201711:00 - 14:30
Gmina Gietrzwałd
Unieszewo ulica Cicha
23.11.201708:00 - 11:00
Gronity ulice Zielona Dolina, Na Wzgórzu, Olsztyńska, Nad Strumykiem, Nad Stawem, Naterska, Pod Sosnami, Pod Świerkami
23.11.201711:00 - 14:30
Gmina Dywity
Różnowo, Dąbrówka Wielka
24.11.201708:00 - 11:30
Tuławki , Gradki
24.11.201711:00 - 14:30

Region Ostróda

Gmina Jonkowo, Gmina Łukta
Gamerki Wielkie, Stare Kawkowo, Gamerki Małe, Mostkowo
20.11.201707:30 - 21.11.2017 12:30
Miasto i Gmina Miłakowo
Klugajny
20.11.201708:00 - 15:00
Miłakowo ulice Morąska, Kościelna, Władysława Jagiełły, Warszawska, Młyńska, Olsztyńska , krótkotrwałe przerwy w dostawie energii
20.11.201708:00 - 14:00
Nowe Bolity, Stare Bolity
21.11.201707:30 - 09:0021.11.201715:00 - 16:30
Nowe Bolity, Stare Bolity
21.11.201707:30 - 16:30
Boguchwały
24.11.201707:30 - 16:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie, Jurki,
20.11.201708:00 - 16:00
Gmina Olsztynek, Miasto i Gmina Olsztynek
Elgnówko, Gaj, Wigwałd, Olsztynek
20.11.201709:00 - 13:00
Mierki, Olsztynek
22.11.201708:00 - 11:00
Łutynówko , Mierki , Łutynowo , Nadrowo , Maróz , Waplewo , Waplewo
23.11.201709:30 - 13:30
Miasto i Gmina Ostróda
Pancerzyn, Szyldak, Wyżnice
20.11.201709:00 - 13:00
Ostróda ulice Piastowska, Rycerska, Zawiszy Czarnego, krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
21.11.201707:00 - 19:00
Durąg
21.11.201709:00 - 13:00
Idzbark, Idzbarski Młyn
21.11.201709:00 - 13:00
Międzylesie , Mała Ruś
22.11.201709:00 - 12:00
Ostróda ulice Łucji Anatolak, 3 Maja, Konstytucji , krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
23.11.201707:00 - 19:00
Gmina Jonkowo
Gamerki Wielkie, Gamerki Małe
21.11.201707:30 - 10:3021.11.201716:00 - 18:30
Gmina Gietrzwałd
Pęglity, Łajsy, Cegłowo, Unieszewo
21.11.201709:00 - 13:00
Gmina Małdyty, Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Morąg
Kamionka, Ględy, Chojnik
21.11.201709:00 - 15:00
Miasto i Gmina Morąg, Gmina Jonkowo
Nowe Kawkowo, Stare Kawkowo, Strużyna
22.11.201707:30 - 18:3023.11.201707:30 - 18:3024.11.201707:30 - 18:30
Gmina Olsztynek
Jagiełek, Wilkowo
22.11.201708:00 - 10:3024.11.201715:00 - 16:30
Ząbie
22.11.201711:00 - 14:00
Gmina Olsztynek, Miasto i Gmina Olsztynek, Miasto i Gmina Morąg
Wilkowo , Olsztynek ulice Sosnowa, Głogowa, Brzozowa, Jagodowa, Składowa, Dębowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Grabowa, Leśna, Leszczynowa
22.11.201708:00 - 10:3023.11.201715:00 - 17:00
Miasto i Gmina Miłakowo, Miasto i Gmina Olsztynek
Ponary, Janowo,
22.11.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Morąg
Chojnik
22.11.201709:00 - 15:00
Gmina Gietrzwałd, Miasto i Gmina Ostróda
Marii Zientary-Malewskiej, Plebiscytowa,
22.11.201709:30 - 13:40
Marii Zientary-Malewskiej, Plebiscytowa,
22.11.201709:30 - 13:40
Marii Zientary-Malewskiej, Plebiscytowa,
22.11.201709:30 - 13:40
Gmina Gietrzwałd, Miasto i Gmina Miłakowo, Miasto i Gmina Morąg
Unieszewo, Boguchwały, Pojezierce, Tątławki, Wilnowo
23.11.201707:30 - 16:00
Gmina Dąbrówno
Samin
23.11.201708:00 - 11:00
Dąbrówno, Kalbornia
23.11.201711:00 - 15:00

Region Szczytno

Gmina Kozłowo
Kownatki, Kozłowo, Gołębiewo, Zakrzewo
20.11.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Biskupiec
Łabuchy
20.11.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Biskupiec
Gawrzyjałki, Pużary,
20.11.201708:00 - 14:00
Gmina Wielbark, Miasto i Gmina Biskupiec
Maliniak, Zabiele, Borki Wielbarskie, Nowojowiec, Ciemna Dąbrowa, Jesionowiec
20.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Wielbark
Szymanki, Szymany
20.11.201709:00 - 13:00
Gmina Janowiec Kościelny
Janowiec Kościelny, Miecznikowo-Kołaki
20.11.201710:30 - 14:30
Miasto i Gmina Pasym
Dybowo, Leleszki, Dźwiersztyny, Grom
21.11.201708:00 - 17:00
Pasym ulice Kiepunki, Szczycieńska, Kiepunki
22.11.201708:00 - 17:00
Pasym , Krzywonoga , Miłuki , Pasym
23.11.201708:00 - 17:00
Gmina Dźwierzuty, Miasto i Gmina Nidzica
Miętkie, Jeleniowo, Zimna Woda, Rów, Rańsk, Orzyny, Zimna Woda
21.11.201709:00 - 13:00
Gmina Wielbark
Jesionowiec
21.11.201709:00 - 13:00
Jesionowiec
21.11.201709:00 - 13:00
Przeździęk Mały, Przeździęk Wielki
21.11.201709:00 - 13:00
Wielbark ulice Michała Kajki, Dworcowa, Stefana Czarnieckiego
23.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Szczytno
Romany
21.11.201709:00 - 13:00
Stare Kiejkuty
23.11.201709:00 - 13:00
Zielonka, Wałpusz
24.11.201709:00 - 13:00
Gmina Jedwabno
Piduń, Rekownica
22.11.201708:30 - 14:30
Gmina Dźwierzuty, Miasto i Gmina Pasym
Sąpłaty, Rumy, Julianowo, Mycielin, Rusek Mały, Dźwiersztyny
22.11.201709:00 - 13:00
Gmina Dźwierzuty
Dąbrowa, Gisiel, Linowo
23.11.201709:00 - 13:00
Gmina Świętajno
Długi Borek
23.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Grunwald
Lipowa Góra, Lipowa Góra Wschodnia, Romany, Lemany
23.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Pasym, Miasto i Gmina Nidzica
Łysa Góra, Miłuki, Elganowo
24.11.201708:00 - 17:00
Gmina Olsztynek, Miasto i Gmina Biskupiec
Biskupiec ulice Stefana Okrzei, Jeziorna, Urocza, Krótka, Śmiała, Jana Liszewskiego, Adama Mickiewicza, Plażowa, Polna, Repatriantów, Lazurowa, Zielona, Okrężna, Bohaterów, Waplewo
24.11.201709:00 - 13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck
Dziektarzewo, Rybitwy, Pieńki Rzewińskie, Polesie, Śródborze, Dramin, Kiełki, Ogonowo, Śródborze
20.11.201708:00 - 10:0021.11.201712:00 - 15:00
Gmina Pokrzywnica
Budy Ciepielińskie, Pobyłkowo Małe
20.11.201708:00 - 16:00
Gmina Winnica
Powielin
20.11.201708:30 - 11:30
Błędostowo, Górka Powielińska, Powielin
20.11.201713:00 - 16:00
Nowe Bulkowo, Stare Bulkowo
21.11.201713:00 - 16:00
Golądkowo
22.11.201708:30 - 11:30
Winnica ulica Pułtuska, Zbroszki
22.11.201713:00 - 17:00
Bielany, Gnaty-Lewiski, Gnaty-Wieśniany
23.11.201708:30 - 11:30
Winnica ulice Pułtuska, Widok, Winniczka ulice Lazurowa, Leśna
23.11.201713:00 - 16:00
Domosław
24.11.201708:30 - 11:30
Winnica ulice Szkolna, Pułtuska, Żytnia, Baśniowa, Warszawska
24.11.201713:00 - 16:00
Miasto i Gmina Glinojeck
Bielawy
20.11.201708:30 - 12:3021.11.201708:00 - 16:0022.11.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Ciechanów
Kargoszyn ulice Świerkowa, Wierzbowa, Modrzewiowa
21.11.201707:30 - 08:3022.11.201707:30 - 17:30
Sokołówek, Nużewko
22.11.201709:00 - 17:00
Ciechanów ul. Smorawińskiego 3
24.11.201709:00 - 13:00
Gmina Sońsk
Gąsocin ulice Parcele, Nasielska, Soboklęszcz ulice Nasielska, Kolonia
21.11.201708:00 - 16:00
Chrościce-Łyczki, Chrościce, Ślubowo
23.11.201709:00 - 17:00
Chrościce-Łyczki, Chrościce, Ślubowo
23.11.201709:00 - 17:00
Gmina Winnica, Gmina Pokrzywnica
Łępice, Golądkowo
21.11.201708:30 - 11:30
Domosław, Pokrzywnica ulica Aleja Fatimska
21.11.201709:00 - 14:00
Gmina Karniewo
Karniewo, Żabin Karniewski
22.11.201708:00 - 11:00
Byszewo
22.11.201711:00 - 14:00
Chełchy Kmiece
23.11.201708:00 - 11:00
Zaręby
23.11.201708:00 - 16:00
Szwelice
23.11.201711:00 - 14:00
Tłucznice
24.11.201708:00 - 11:00
Byszewo, Karniewo
24.11.201711:00 - 14:00
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Płońsk
Dłużniewo, Galomin, Pawłowo, Szymaki
23.11.201708:30 - 14:30
Dłużniewo, Galomin, Pawłowo, Szymaki
23.11.201708:30 - 14:30
Gmina Ojrzeń
Nowa Wieś, Halinin
24.11.201708:00 - 11:00
Gmina Strzegowo Osada, Miasto i Gmina Glinojeck
Szyjki, Aleksandrowo, Unierzyż
24.11.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Kleszewo
24.11.201709:00 - 17:00

Region Gostynin

Gmina Słubice
Alfonsów
20.11.201707:45 - 16:00
Alfonsów
20.11.201707:45 - 16:00
Gmina Iłów
Krzyżyk Iłowski
20.11.201708:00 - 21.11.2017 14:00
Karłowo
21.11.201707:30 - 14:30
Iłów
22.11.201707:30 - 14:30
Gmina Szczawin Kościelny
Reszki
20.11.201708:15 - 22.11.2017 14:30
Reszki
20.11.201708:15 - 22.11.2017 14:30
Chorążek
21.11.201708:15 - 22.11.2017 14:30
Suserz
23.11.201708:15 - 14:30
Gmina Iłów, Gmina Sanniki
Aleksandrów
21.11.201708:00 - 16:00
Aleksandrów
21.11.201708:00 - 16:00
Gmina Pacyna
Pacyna
21.11.201708:15 - 16:00
Miasto i Gmina Gostynin
Budy Lucieńskie
21.11.201709:00 - 16:30
Gostynin rzeźnia ul. Brzozowa 1
24.11.201709:00 - 16:30
Gmina Pacyna, Gmina Szczawin Kościelny
Łuszczanów Pierwszy
22.11.201708:00 - 14:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Iłów
Piskorzec
23.11.201707:45 - 15:0024.11.201708:00 - 16:30
Piskorzec
23.11.201707:45 - 15:0024.11.201708:00 - 16:00
Gmina Szczawin Kościelny, Gmina Iłów
Brzozów Stary
23.11.201708:00 - 14:00
Gmina Szczawin Kościelny, Miasto i Gmina Gostynin
Józefków
24.11.201707:30 - 13:30

Region Kutno

Gmina Piątek
Bielice
20.11.201707:30 - 14:30
Miasto i Gmina Krośniewice
Morawce, Pawlikowice
20.11.201707:30 - 15:00
Miasto i Gmina Kutno
Kutno, ulica Oporowska
20.11.201707:30 - 14:30
Adamowice
21.11.201707:30 - 14:30
Miasto i Gmina Żychlin
Sokołówek, Żychlin, ulica 3 Maja, Pomorska
20.11.201708:00 - 16:0021.11.201708:00 - 16:00
Gmina Oporów
Mnich-Południe, Grotowice, Mnich-Kolonia, Mnich-Ośrodek, Golędzkie, Stanisławów, Mnich-Probostwo
20.11.201709:30 - 13:30

Region Mława

Gmina Stupsk
Konopki ulica Sportowa
20.11.201707:45 - 11:45
Gmina Radzanów
Stacja AES6-152 Bońkowo Kościelne ZHD
20.11.201708:00 - 14:00
Gmina Iłowo - Osada
Iłowo-Osada ulica Jagiellońska
20.11.201708:30 - 14:30
Iłowo-Osada ulica Kościelna, Iłowo-Wieś ulice Wiejska, Mickiewicza, Działdowska
20.11.201709:00 - 15:00
Iłowo-Osada ulica Łokietka
20.11.201710:30 - 13:00
Iłowo-Osada ulice Nowa, Krzywa
21.11.201708:30 - 14:30
Iłowo-Osada ulice Lipowa, Krasickiego, Prusa, Leśna, Młodzieżowa, Wdzięczna, Akacyjna, Kościuszki, Tysiąclecia, Krzywa
21.11.201715:00 - 16:00
Gmina Grodziczno, Gmina Lubowidz
Straszewy Leśniczówka , Trzcin , Stacja ES6-1600 Mała Elektrownia Wodna Trzcin
20.11.201709:30 - 14:30
Miasto i Gmina Lidzbark
Lidzbark ulica Graniczna
20.11.201709:45 - 13:45
Wąpiersk
24.11.201709:00 - 15:00
Gmina Rybno
Rybno ulica Jaśminowa
20.11.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Glinojeck, Gmina Radzanów
Wróblewo, Wróblewo Tartak, Stacje, T769358 Luszewo FD 2, AES6-176 Luszewo Kurniki, T769365 Wróblewo ZHD 4, AES6-150 Wróblewo ZHD 2, T769151 Wróblewo ZHD 3, AES6-171 Bońkowo Podleśne ZHD, AES6-152 Bońkowo Kościelne ZHD
20.11.201714:00 - 17:00
Miasto i Gmina Bieżuń
Karniszyn-Parcele
21.11.201709:00 - 15:00
Bieżuń ulice Sierpecka, Stefana Gołębiowskiego, ks. Jana Szostakiewicza, Garbarzy, Słoneczna, Różana, dr. Antoniego Wolskiego
22.11.201708:30 - 15:30
Miasto i Gmina Działdowo, Gmina Płośnica
Turza Wielka Kolonia , Drzazgi
22.11.201708:00 - 18:00
Gmina Szydłowo
Szydłowo ulica Leśna
22.11.201709:00 - 13:00
Gmina Lutocin, Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Chrapoń
22.11.201709:15 - 15:15
Gmina Płośnica
Wielki Łęck , Stacja T769340 Wielki Łęck Zakład Produkcyjny
23.11.201708:30 - 12:30

Region Płock

Gmina Bulkowo
Bulkowo, Bulkowo-Kolonia
20.11.201708:00 - 14:00
Gmina Mała Wieś
Brody Duże
20.11.201708:30 - 12:30
Brody Duże, Stare Gałki, Brody Małe
21.11.201708:00 - 14:30
Mała Wieś
22.11.201708:30 - 10:30
Mała Wieś
22.11.201710:30 - 13:30
Gmina Słupno
Stare Gulczewo
20.11.201708:30 - 11:30
Słupno n. Grodziskiem I
21.11.201709:00 - 12:00
Gmina Bodzanów
Stanowo
20.11.201709:00 - 11:00
Cieśle
20.11.201712:00 - 14:00
Pepłowo
21.11.201708:30 - 22.11.2017 12:30
Małoszywka, Miszewo Murowane, Pepłowo
22.11.201708:30 - 12:30
Bodzanów, Chodkowo, Chodkowo-Działki, Parkoczewo
22.11.201709:00 - 11:00
Miszewo Murowane, Kłaczkowo
23.11.201708:30 - 12:30
Gmina Nowy Duninów
Brwilno Dolne
20.11.201710:00 - 14:00
Soczewka Ośrodek ZEPSA
23.11.201712:00 - 14:30
Gmina Stara Biała
Biała, Stara Biała
22.11.201708:00 - 15:00
Maszewo Duże, Mańkowo, Maszewo Duże Pompownia
23.11.201709:00 - 14:00
Gmina Stara Biała, Miasto i Gmina Płock
Maszewo Duże
22.11.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Kazimierza Wielkiego
23.11.201708:00 - 10:00
Płock ulica Podchorążych
23.11.201709:00 - 13:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Bielsk
Popłacin , Soczewka ulica Płocka
23.11.201708:30 - 14:30
Gmina Słupno, Gmina Bodzanów
Miszewo Murowane ulice Południowa, Starowiejska
24.11.201708:30 - 12:30
Gmina Radzanowo, Gmina Bielsk
Brochocin , Brochocinek
24.11.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Sierpc, Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Górna
24.11.201709:00 - 13:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Czerwińsk nad Wisłą ulice Warszawska, Władysława Jagiełły
24.11.201711:30 - 13:00

Region Płońsk

Gmina Joniec
Omięciny, Omięciny, Stara Wrona
20.11.201708:00 - 12:00
Omięciny, Omięciny, Stara Wrona
20.11.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Nasielsk, Gmina Lipowiec Kościelny
Cieksyn, Borkowo, Dobra Wola, Błędowo, Dobra Wola
22.11.201708:30 - 12:30
Gmina Sochocin
Sochocin
23.11.201708:00 - 12:00
Sochocin
23.11.201708:00 - 12:00
Budy Gutarzewskie, Gutarzewo
24.11.201708:00 - 16:00
Gmina Baboszewo
Galominek
24.11.201708:00 - 16:0027.11.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Płońsk
Jeżewo, Skrzynki, Bońki, Cholewy, Skarżyn
24.11.201708:00 - 14:00

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży
Karwosieki-Cholewice
20.11.201708:00 - 14:00
Bądkowo Kościelne, Brudzeń Duży, Bądkowo Osiedle, Janoszyce, Bądkowo Oczyszczalnia, Bądkowo Rochny
21.11.201708:00 - 12:00
Więcławice
22.11.201708:00 - 14:00
Gorzechowo, Brudzeń Duży, Brudzeń Mały, Żerniki
22.11.201709:00 - 16:00
Gmina Gozdowo
Rempin
20.11.201708:00 - 16:0021.11.201708:00 - 16:00
Gmina Mochowo
Kapuśniki, Edwardowo, Pawłowo, Modrzewie, Maluszyn
20.11.201708:00 - 22.11.2017 12:00
Kokoszczyn
24.11.201708:00 - 10:00
Ligówko
24.11.201708:30 - 14:30
Gmina Szczutowo
Całownia, Maluszyn
20.11.201713:00 - 15:00
Blinno, Łazy, Podlesie, Grądy, Likiec, Agnieszkowo, Grabal
21.11.201708:00 - 22.11.2017 14:00
Cisse
21.11.201712:00 - 14:00
Łazy
22.11.201708:00 - 11:00
Łazy, Podlesie
22.11.201711:30 - 14:30
Agnieszkowo, Grabal
23.11.201708:00 - 13:00
Agnieszkowo, Grabal
23.11.201708:00 - 13:00
Maluszyn
24.11.201712:00 - 14:00
Gmina Bulkowo
Blichowo, Chlebowo, Nowe Chlebowo
21.11.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Raciąż, Miasto i Gmina Sierpc
Wępiły, Miłobędzyn, Kwaśno, Sułocin-Teodory
21.11.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Sierpc, Gmina Szczutowo
Sudragi, Gójsk
21.11.201708:00 - 10:00
Gmina Bielsk
Goślice, Ciachcin Nowy
22.11.201708:00 - 14:00
Goślice, Ciachcin Nowy
22.11.201708:00 - 14:00
Kleniewo, Rudowo, Smolino
23.11.201708:00 - 16:00
Gmina Zawidz
Jaworowo-Jastrzębie
22.11.201708:00 - 10:00
Majki Duże, Orłowo
22.11.201708:00 - 16:00
Jaworowo-Jastrzębie
22.11.201712:00 - 14:00
Budy Piaseczne, Jaworowo-Jastrzębie
22.11.201718:00 - 19:00
Miasto i Gmina Raciąż
Pólka-Raciąż, Raciąż
22.11.201708:00 - 14:00
Sierakowo, Zdunówek
24.11.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Sierpc
Białoskóry, Susk Nowy, Susk
23.11.201708:00 - 10:00
Gmina Gozdowo, Gmina Mochowo
Zakrzewko, Bendorzyn
23.11.201708:30 - 14:30
Gmina Gozdowo, Miasto i Gmina Sierpc
Węgrzynowo, Białoskóry
23.11.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Raciąż, Gmina Karniewo
Szczepkowo
24.11.201712:00 - 14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Kurzętnik
Stacja Nielbark 5.
20.11.201708:00 - 18:00
Linia Kurzętnik 9 obwód 600.
23.11.201708:00 - 13:00
Stacja Wielkie Bałówki 3.
24.11.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacje: Kominy: 1, 2, 3, 7; Gorczenica 5; Gorczeniczka 2; Farma Wiatrowa Gorczenica.
20.11.201708:00 - 10:0020.11.201714:00 - 18:00
Stacje Kominy: 1 i 7.
20.11.201708:00 - 18:00
Stacja Gortatowo 5.
21.11.201708:00 - 16:00
Stacja Gorczeniczka.
22.11.201708:00 - 16:00
Gmina Dębowa Łąka
Stacja Wielkie Radowiska 3.
20.11.201708:30 - 16:00
Stacja Lipnica Osiedle 1.
21.11.201708:30 - 16:00
Stacja Kurkocin 1.
22.11.201708:30 - 14:00
Stacja Niedźwiedź 2.
22.11.201708:30 - 16:00
Stacje: Niedźwiedź: 1, 3, 4, 6, 7, Wysypisko, Wysypisko BIOGAZ.
22.11.201709:00 - 11:0022.11.201713:00 - 17:00
Gmina Wąpielsk
Stacja Długie 10.
20.11.201708:30 - 16:00
Stacja Kierz Radzikowski 1.
24.11.201708:30 - 16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Marzęcice 2.
20.11.201708:30 - 16:00
Stacja Bratian 1.
21.11.201708:00 - 14:00
Stacja Bratian 5.
21.11.201708:30 - 16:00
Stacja Kaczek 1.
22.11.201708:30 - 16:00
Stacja Nawra 5.
23.11.201708:00 - 16:00
Stacja Jamielnik 8.
24.11.201708:30 - 16:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Krążno.
21.11.201708:00 - 16:00
Linia Szosa Kowalewska 1 obwód 200.
23.11.201708:30 - 16:30
Gmina Kowalewo Pomorskie, Gmina Wąpielsk
Stacja Kiełpiny 5.
21.11.201708:30 - 16:00
Gmina Dębowa Łąka, Miasto Wąbrzeźno
Stacje: Niedźwiedź 2; Wielkie Radowiska 9; Farma Wiatrowa Niedźwiedź.
22.11.201709:00 - 17:00
Gmina Jabłonowo
Stacja Buk Góralski 1.
23.11.201708:00 - 16:00
Stacja Buk Góralski 4.
24.11.201708:00 - 16:00
Gmina Radomin
Stacja Rodzone.
23.11.201708:30 - 16:00
Stacja Bocheniec 3.
24.11.201708:30 - 16:30

Region Grudziądz

Gmina Papowo Biskupie
Jeleniec
20.11.201708:30 - 14:00
Miasto Wąbrzeźno
Jaworze
21.11.201708:00 - 17:00
Zieleń, Małe Radowiska, Zaradowiska, Pływaczewo
21.11.201708:30 - 15:30
Gmina Stolno
Rybieniec
22.11.201708:30 - 15:30
Miasto i Gmina Grudziądz
Biały Bór, Mały Rudnik
23.11.201708:00 - 17:00
Gmina Płużnica
Nowa Wieś Królewska, Wieldządz, Czaple, Kotnowo, Uciąż
23.11.201708:30 - 15:30
Gmina Stolno, Gmina Lisewo
Wabcz, Kobyły, Stolno, Wabcz, Wierzbowo
24.11.201708:30 - 15:00

Region Radziejów

Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW PODUCHOWNY, DWORCOWA 1, 3, KALISKA 3, SPORTOWA, ZBOROWIEC 1, 6, HYDROFORNIA, ZBOROWIEC 3 Wiatraki, PIOTRKÓW 3, 4 Wiatraki .
20.11.201708:00 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWISKA 3 .
21.11.201708:00 - 17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW GS ulice Poznańska, Wyzwolenia, Krótka, Szpichlerna, Rynek, 1 Maja, BANK SPÓŁDZIELCZY, APTEKI, MARKET DINO, MILA .
21.11.201721:00 - 22.11.2017 07:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRADOWO 4, 7, Wiatraki, WÓJCIN 9, 10, PIOTRKÓW PE .
22.11.201708:00 - 17:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIARZEWO 3 .
20.11.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODOLE 4
21.11.201708:00 - 15:00
Gmina Koneck, Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STRASZEWO 4 .
21.11.201708:00 - 15:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZIELIŃSK 2 .
21.11.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWY CIECHOCINEK 2, Ferma, KUCZEK 5, 6, 8, STAWKI 6, 8, OŚNO 4, ZGODA, SPO ODOLION .
21.11.201708:00 - 10:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWY CIECHOCINEK 1 .
22.11.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWY CIECHOCINEK 2, Ferma, KUCZEK 5, 6, 8, STAWKI 6, 8, OŚNO 4, ZGODA, SPO ODOLION .
22.11.201714:00 - 17:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GALONKI 1 obwód 100 .
23.11.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYROBKI 1, 2, 3, ORLE 1, 2, 3, 4, WIATRAKI, DOMKI LETNISKOWE, OSADA, ŚWINKI 1, 2, 3, KAMIENIEC 3, RYBINY 2 .
23.11.201708:00 - 10:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYROBKI 1, 2, 3, ORLE 1, 2, 3, 4, WIATRAKI, DOMKI LETNISKOWE, OSADA, ŚWINKI 1, 2, 3, KAMIENIEC 3, RYBINY 2 .
24.11.201714:00 - 19:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYROBKI 1, 2, 3, ORLE 1, 2, 3, 4, WIATRAKI, DOMKI LETNISKOWE, OSADA, ŚWINKI 1, 2, 3, KAMIENIEC 3, RYBINY 2, BYCZ 2 .
24.11.201714:00 - 19:00
Gmina Topólka, Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZ 2 .
23.11.201708:00 - 10:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWA WIEŚ 1
23.11.201708:00 - 12:00
Gmina Topólka, Gmina Bytoń, Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GŁUSZYN 2 .
23.11.201709:00 - 13:30
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DŁUGIE 1, 2, 3, 4, 5 .
24.11.201708:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MODZEROWO A, C, D, E, DŁUGIE 6, ŚMIELNIK, WÓLKA KOMOROWSKA 1, 2, MIECZYSŁAWOWO A, B, SŁUBIN, CHOCISZEWO 1, 2, NOWA WIEŚ SŁUBIN .
24.11.201708:00 - 14:00
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZPITALKA 1 .
24.11.201708:00 - 15:00

Region Rypin

Gmina Chrostkowo
Stacja Wildno 1.
20.11.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Iwany.
20.11.201708:00 - 16:00
Stacja Rypin Prusa obwód 100 kierunek Markowski - ul. Prusa od 1 do 16, 21.
20.11.201708:00 - 14:30
Stacja Marianki 5.
20.11.201708:30 - 13:30
Stacja Rusinowo 6.
21.11.201708:30 - 13:30
Stacja Rypin Prusa obwód 200 kierunek Łukowski - ul. Prusa od 11 do 44.
22.11.201708:00 - 14:30
Stacja Lisiny 3 - ul. Warszawska od 95 do 126.
22.11.201708:30 - 13:30
Stacja Rypin Polna.
23.11.201708:00 - 14:00
Gmina Wielgie
Stacje Wielgie 1, 3, 5, 6 Szkoła, 7, 9, 10, 11, Bętlewo 2, 3, 4, 6, 8, Oleszno 2, 5, 6, Nowa Wieś 3. Wielgie ul. Lipnowska, ul. Szkolna, ul. Starowiejska, ul. Włocławska oraz ulice przyległe.
20.11.201708:30 - 13:30
Stacja Witkowo 4.
22.11.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacje Żabieniec 1, 2.
21.11.201708:00 - 13:00
Stacja Kłokock 4.
23.11.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Bobrowniki
Stacja Komorowo 2.
21.11.201708:00 - 14:00
Gmina Brzuze
Stacja Żałe 5.
22.11.201708:00 - 16:00
Stacja Brzuze 5.
23.11.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Tłuchowo
Stacja Wichowo 1.
24.11.201708:00 - 13:00
Gmina Rogowo
Stacja Pręczki 4.
24.11.201708:30 - 13:30

Region Toruń

Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Pluskowęsy 10 k/Chełmży
20.11.201707:30 - 11:30
Miasto i Gmina Chełmża
Chełmża Turystyczna ul. Słoneczna, Turystyczna
20.11.201707:30 - 12:30
Stacja Kuczwały 8
21.11.201707:30 - 11:30
Stacja Grzywna 10
23.11.201709:30 - 16:30
Stacja Archidiakonka 2
24.11.201708:00 - 15:00
Gmina Ciechocin
Stacja Piotrkowo 1
20.11.201708:00 - 10:00
Stacja Piątkowo 2 Hydrofornia
21.11.201708:30 - 15:30
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Stocznia Toruń ulice Rybaki, Bulwar Filadelfijski, Bydgoska, ks. Jerzego Popiełuszki Przystań AZS, Parking
20.11.201708:00 - 12:00
Stacja Irysowa obwód kierunek Irysowa - Osiedlowa
21.11.201708:30 - 14:30
Stacja Mazowiecka ul. Mazowiecka -Chrobrego
22.11.201710:00 - 15:00
Stacja Oś. Grębocin 1 obwód kierunek ul. Nowotarska-Tarnowska
24.11.201708:30 - 14:30
Gmina Łysomice
Stacja Ostaszewo 3
20.11.201708:30 - 16:30
Stacja Różankowo 7 Różankowo ulica Sokola
23.11.201708:00 - 11:00
Gmina Ciechocin, Gmina Czernikowo
Stacja Piotrkowo 4
20.11.201710:00 - 12:00
Gmina Obrowo
Stacja Szembekowo 6 Brzozówka ulica Wiązowa, Głogowo ulica Owocowa, Szembekowo ulice Zielna, Osiedlowa, Sarnia
21.11.201707:30 - 12:00
Gmina Łysomice, Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Turzno 3, Stacja Turzno 11 obw. 600 Gapa , Turzno ulice Lipowa, Parkowa,
21.11.201708:00 - 16:00
Stacja Turzno 3 Gapa , Turzno ulica Lipowa
23.11.201708:00 - 16:00
Gmina Wielka Nieszawka, Gmina Lubicz
Stacja Lubicz 5 ,Lubicz Dolny ulica Szkolna, Lubicz Górny ulice Parkowa, Nad Drwęcą, Polna, Przy Skarpie, Widokowa, Warszawska, Zdrojowa, Boczna, Sportowa, Słoneczna, Lipnowska, Bankowa, Nowa Wieś ulica Widokowa, Wielka Nieszawka ulica Szkolna
21.11.201708:00 - 11:00
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Mała Nieszawka 6 linia napowietrzna kierunek Cierpice
21.11.201708:30 - 14:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Kiełpiny 4
22.11.201707:30 - 11:30
Stacja Szychowo 2
22.11.201708:00 - 15:30
Stacja Szewa 3
23.11.201707:30 - 11:30
Stacja Bielsk 4 obwód 100 kierunek Szychowo
23.11.201708:30 - 14:30
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Chełmża
Stacje Folzung, Gapa, Kamionki Duże 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, MOP Nowy Dwór , Kamionki Małe 1, 2, 3 Jezioro 1 i 2, Kamionki Małe 4, 5, 6, 7,9, 10, 11, Stacje Turzno 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13 Pałac, 15 Kamionki Małe ulica Widokowa, Kamionki Duże , Turzno ulice Zacisze, Kasztanowa, Toruńska, Łączna, Gronowska, Osiedlowa, Lipowa, Polna, Wspólna, Parkowa, Gostkowo , Folząg , Mirakowo , Gronówko , Gapa
22.11.201708:30 - 16:30
Gmina Wielka Nieszawka, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacje Mała Zławieś 8, 10, 12, stacje Wielka Zławieś 2, 3, 4 GS, 5, 6, 10, 11 Zławieś Wielka ulice Szkolna, Zachodnia, Południowa, Wiślana, Handlowa, Jasna, Słoneczna, Długa, Młodzieżowa, Gajowa, Krótka, Wspólna, Zacna, Leśna, Dębowa, Prosta, Pędzewo , Stary Toruń , Zławieś Mała ulice Piekarska, Wspólna, Poziomkowa, Jagodowa, Wrzosowa, Grabowa, Leśna, Sosnowa, Dębowa, Daglezjowa, Skowronkowa, Brzozowa, Klonowa, Cisowa, Topolowa, Świerkowa, Jodłowa, Jesionowa, Modrzewiowa, Wielka Nieszawka
23.11.201710:00 - 17:30
Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacje Debowa, Osiedle Bielawy 2, Stacja Luba, Grębocin 7, 13, 17, Stacja Wymarzona Grębocin , Lubicz Dolny ulica Małgorzatowo, Toruń ulice Olsztyńska, Szczęsna, Ceglana, Zakątek, Ceramiczna, Józefa Chrzanowskiego, Kołowa, Zakręt, Honoratki, Marii Skłodowskiej-Curie, Rudego, Twarda, Szarika, Pancernych, Gustlika, Palmowa, Karolinki, Katarzynki, Barwna, Luba, Czekoladowa, Małgorzatki, Słodka, Uśmiechu, Sielska, Wymarzona, Ciechanowska, Suwalska
24.11.201708:00 - 11:00
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Łubianka
Stacje Brąchnówko 1, 2, 4, Browina 6, Stacje Brąchnowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, Stacja Kowróz i Elektrownia Wiatrowa Brąchnówk Brąchnówko , Browina ulica Garwolińska, Brąchnowo ulice Zawiszówka, Lipowa, Parchatka, Trakt Pocztowy, św. Floriana, Wesoła, Tartaczna, Dożynkowa, Niepodległości, ks. Z. Szulca, Gimnazjalna, Pigża ulice Migdałowa, Szkolna, Kowróz
24.11.201708:30 - 16:30

Region Włocławek

Gmina Lubień Kujawski
Rzegocin, Kłóbka, Podgórze
20.11.201708:00 - 14:00
Nowy Młyn, Nowy Młyn, Krzewie odbiorcy zasilani ze stacji Krzewie 3 obwód 100
21.11.201708:00 - 14:00
Bilno, Szewo
24.11.201708:30 - 12:00
Krzewie
24.11.201711:00 - 14:30
Gmina Fabianki
odbiorcy zasilani ze stacji Nasiegniewo 4, PGR
20.11.201708:30 - 13:00
Zarzeczewo, Kulin zasilani ze stacji Kulin 4
21.11.201708:30 - 12:00
Wilczeniec Bogucki, Wilczeniec Fabiański odbiorcy zasilani ze stacji Bogucin 3
21.11.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Kowal
odbiorcy zasilani ze stacji Nakonowo 4
20.11.201708:30 - 12:00
Gmina Choceń
odbiorcy zasilani ze stacji Grabówka 3
20.11.201711:00 - 22.11.2017 14:30
Choceń, Jarantowice odbiorcy zasilani ze stacji Jarantowice 1
21.11.201708:00 - 17:00
Olganowo, Skibice, Wichrowice odbiorcy zasilani ze stacji Śmiłowice 6
21.11.201708:00 - 16:00
Gmina Baruchowo
Baruchowo, Kłotno, Kłotno, Boża Wola, Grodno, Kurowo-Kolonia, Zawada-Piaski
21.11.201707:00 - 08:0021.11.201713:00 - 16:00
Kurowo-Parcele odbiorcy zasilani ze stacji Kurowo Parcele 2
21.11.201708:30 - 12:00
Kurowo-Kolonia, Kurowo-Parcele odbiorcy zasilani ze stacji Kurowo Parcele 3
21.11.201711:00 - 14:30
Gmina Chodecz
Lubieniec, Ruda Lubieniecka, Mielno, Chodecz odbiorcy zasilani ze stacji Chodecz 2 obwód 100
21.11.201708:30 - 13:00
Gawin, Uklejnica, Łania, Łanięta
24.11.201711:00 - 14:30
Gmina Baruchowo, Miasto i Gmina Kowal, Miasto i Gmina Włocławek
Rakutowo, Rakutówek, Grodztwo, Więsławice-Parcele, Więsławice, Dobrzelewice, Zakrzewiec, Świątkowice, Leonowo, Dobra Wola, Kruszynek
22.11.201707:00 - 08:0023.11.201707:00 - 08:0024.11.201713:00 - 16:00
Miasto i Gmina Włocławek
Przerytka
22.11.201708:00 - 14:00
Przerytka obwód 100
23.11.201708:00 - 14:00
Świętosław, Kruszynek
24.11.201708:00 - 17:00
we Włocławku stacja Zakład Karny
24.11.201708:00 - 20:00
Gmina Choceń, Gmina Chodecz
Ługowiska, Nowiny, Piotrowo, Lubieniec
22.11.201708:30 - 12:00
Borzymowice, Lubieniec, Niwki
22.11.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Lubień Kujawski
Narty, Ludwinowo
23.11.201708:30 - 12:00
Narty, Ludwinowo
23.11.201708:30 - 12:00
Narty, Kruszynek, Ludwinowo
23.11.201711:00 - 14:30
Gmina Chodecz, Gmina Lubień Kujawski, Gmina Izbica Kujawska
Bilno, Szewo, Łanięta, Dziewczopole
24.11.201708:30 - 12:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie