Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
ulica Komety 44, 46, 48
27.07.201709:00 - 13:00

Region Kartuzy

Gmina Somonino
Sławki Góra
26.07.201708:00 - 11:30
Gmina Żukowo
Banino ul. Borowiecka, Klonowa, Tuchomska
26.07.201708:00 - 13:30
Miszewko Wybudowanie, Miszewko ul. Gdyńska, Kaszubska
27.07.201708:00 - 11:30
Banino ul. Orzechowa, Banino Kurnik
27.07.201711:00 - 14:30
Gmina Żukowo, Gmina Żukowo
Miszewo Osada
26.07.201711:00 - 14:30
Gmina Karsin
Wiele Ośrodek Wczasowy, Rogalewo, Piątkowo.
27.07.201708:30 - 16:00
Gmina Kartuzy
Leszno ul. Kartuska, Kwiatowa, Starowiejska
28.07.201708:00 - 18:00
Leszno ul. Słoneczna, Bolesława, Krótka, Podgórna, Szkolna. Kiełpino Starowiejska
28.07.201708:00 - 10:3028.07.201716:00 - 18:00
Gmina Stężyca
Szymbark Wieś, Szymbark Hydrofornia, Szymbark Stolarnia, Szymbark Osiedle, Szymbark Szkoła, Patuły, Szymbark Ośrodek Wczasowy ZE, Szymbark Wybudowanie pod Wieżycę, Wieżyca Ośrodek PKP, Wieżyca PKP, Wieżyca Domki
28.07.201708:00 - 12:00

Region Starogard Gdański

Gmina Starogard Gdański
ROKOCIN PARKOWA
26.07.201707:45 - 12:00
Janowo ,Jabłowo
28.07.201707:30 - 08:3028.07.201712:30 - 14:00
Gmina Zblewo
ZBLEWO CHOJNICKA, CISKA, LEŚNA, PODGÓRNA
28.07.201709:00 - 14:00

Region Tczew

Gmina Subkowy
Mała Słońca .Ulica Wiślana
26.07.201708:00 - 12:30
Gmina Pszczółki
Różyny .Ulica Kościelna
27.07.201708:30 - 13:00
Różyny .Ulica Kościelna
27.07.201708:30 - 13:00

Region Wejherowo

Gmina Puck
DOMATÓWKO - WIELKA PIAŚNICA ulica: KASZUBSKA, OKRĘŻNA .
26.07.201708:30 - 14:30
Gmina Szemud
DOBRZEWINO stacja Dobrzewino RENOMA, ulica:: DWORSKA, ŁĄKOWA, POLNA; BOJANO ulica: NA DAMBNIK.
26.07.201716:00 - 18:00
WARZNO ulica :CZECZEWSKA, GRYFA POMORSKIEGO, ŁĄKOWA, NA SKARPIE, STAROWIEJSKA, WADOWICKA, LIPOWA, POLNA, DWORSKA, SPACEROWA, GÓRNA, BIESIADNA.
28.07.201708:30 - 14:30
BOJANO stacja Bojano Derdowskiego obwód 400, ulica: Gryfa Pomorskiego od złącza kablowego Z 401 na 1, RADOSNA.
28.07.201709:00 - 12:00
Gmina Choczewo
SZKLANA HUTA stacja Szklana Huta 1 i Szklana Huta 2.
27.07.201708:00 - 10:30
Gmina Krokowa
KROKOWA ulica: SZKOLNA 1, 2 / 8, ŻARNOWIECKA 8, 8 / 2.
27.07.201708:30 - 13:00
Gmina Linia
MIŁOSZEWO stacja Malinowy Rów.
27.07.201708:30 - 12:00
Miasto Wejherowo
WEJHEROWO ulica: GDAŃSKA 141, 149, 149 / A, 149 / B, DZIAŁKA 544 MYJNIA, TYGRYSEK, BRYGADY PANCERNEJ WOJSKA POLSKIEGO nieparzyste od 1 do 7.
27.07.201712:00 - 14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Jarocin
Cielcza ul. Szkolna 11B, Harcerska
27.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Stara Obra ul. 1-Maja nr od 1 do 34, Witosa nr 2, 4, Szkolna nr 2, 4, 6, Koźmińska nr 16, 40-Lecia nr od 1 do 14
27.07.201713:00 - 16:00

Region Kalisz

Gmina Brzeziny
Przystajnia kol. 1-18, Świerczyna 1-7, Ostrów kaliski 92
26.07.201709:30 - 12:00
Przystajnia kol. 20-42
26.07.201712:00 - 14:30
Brzeziny ul. Krzywoustego 13, nowe działki
27.07.201709:30 - 12:00
Jagodziniec 10-22c
27.07.201712:00 - 14:30
Aleksandria 19-40
28.07.201709:30 - 12:00
Jagodziniec 1, 7-13, działki rekreacyjne
28.07.201712:00 - 14:30
Jagodziniec działki rekreacyjne, Jagodziniec 1-18, Aleksandria 3-9
28.07.201712:00 - 14:30
Gmina Żelazków, Gmina Blizanów
Czajków od 1 do 14 Kolonia Kokanin od 1 do 11 28 28a
26.07.201710:00 - 13:00
Gmina Blizanów
Aleksandria 59-78, OSP
28.07.201709:30 - 12:00
Gmina Koźminek
Osuchów działki budowlane
28.07.201713:00 - 14:30

Region Kępno

Miasto i Gmina Wieruszów
Sopel 13 - 18, 25
26.07.201708:00 - 11:00
Polesie 54, 55, Sopel 20 - 23, 27
26.07.201711:00 - 12:00
Polesie 48 - 52, Sopel 26
26.07.201712:00 - 16:00
Gmina Łęka Opatowska
Opatów ul. Poznańska 87A, 87B, 89, 91, 95, 100, 104, 102, 110 , Bolesława Prusa 1 do 4
27.07.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Syców
Syców ul. Szosa Kępińska 4A do 9, 11 , 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Polna 15 , Firma Izotex, Plandecar , Rago S,C , PHU Wieliczko
28.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Międzybórz
Niwki Książęce 7 - 11
29.07.201708:00 - 09:00

Region Koło

Gmina Kościelec
Białków
26.07.201709:00 - 12:00
Gmina Wierzbinek
Gaj
26.07.201709:00 - 14:00
Gmina Babiak
Brdów
27.07.201709:00 - 12:00
Radoszewice
27.07.201711:00 - 14:00
Gmina Koło
Sokołowo
27.07.201709:00 - 14:00
Gmina Olszówka
Drzewce
28.07.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kłodawa
Kłodawa Ul. Łąkowa i 11-go Listopada
28.07.201709:00 - 12:00
Tarnówka
28.07.201711:00 - 14:00
Gmina Osiek Mały
Osiek Wielki
28.07.201712:00 - 15:00

Region Konin

Gmina Kramsk
Bilczew
26.07.201708:00 - 12:00
Wielany
26.07.201711:00 - 14:00
Helenów
28.07.201708:00 - 14:00
Gmina Skulsk
Skulsk
26.07.201708:00 - 12:00
Przyłubie
26.07.201709:00 - 13:00
Celinowo
26.07.201711:00 - 14:00
Rakowo
27.07.201708:00 - 14:00
Gmina Stare Miasto
Główiew
27.07.201708:00 - 12:00
Lisiec Nowy, Kazimierów, Zgoda
27.07.201708:00 - 15:00
Kazimierów
27.07.201711:00 - 14:00
Gmina Stare Miasto, Miasto i Gmina Rychwał
Główiew, Piskorzew
27.07.201708:00 - 15:00
Gmina Wilczyn
Kopydłowo
27.07.201709:00 - 14:00
Gmina Krzymów
Staropaprockie Holendry
28.07.201708:00 - 12:00
Potażniki
28.07.201711:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kleczew
Kleczew ul. Białobrodzka
28.07.201709:00 - 11:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto i Gmina Ostrzeszów
Ostrzeszów ul. Piastowska 40 do 48, 81 do 97 , ul. Paderewskiego 2, 6 , Rojów 103, 129
26.07.201708:00 - 11:00
Rogaszyce 101, 103, 103a, 103b, 151, 152, 152a, 153
26.07.201712:00 - 14:00
Olszyna 59, 65, 65a, 66
26.07.201713:00 - 17:00
Olszyna 56, 57, 58, 58a
27.07.201708:00 - 12:00
Gmina Przygodzice
Bogufałów 40 do 59 , Chynowa 118 do 123
27.07.201708:00 - 12:00
Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Czarnieckiego 18 do 32 , 23 do 31a , 35 , ul. Sowińskiego 2 do 24 , 5 do 21 , ul. Skorupki 38 , ul. Hetmańska cała
28.07.201708:00 - 10:00
Ostrów Wielkopolski ul. Limanowskiego 6 , ul. Kusocińskiego 1 - Myjnia Samochodowa
28.07.201708:00 - 10:00
Ostrów Wielkopolski ul. Obrońców Westerplatte 1 do 21 , 2 do 28 , ul. Czarnieckiego 33
28.07.201710:00 - 11:00
Ostrów Wielkopolski ul. Traugutta 64 do 78 , 49 do 59a , ul. Skorupki 40 do 58 , 41 do 51
28.07.201711:00 - 12:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Pyzdry
Ciemierów Kolonia
26.07.201708:00 - 12:00
Lisewo
26.07.201711:30 - 16:00
Miasto i Gmina Zagórów
Zagórów ul. Dojazdowa
26.07.201709:00 - 13:00

Region Turek

Gmina Przykona
Bądków Drugi , Bądków Pierwszy
27.07.201714:00 - 29.07.2017 17:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Gmina Kępice
Kępka, Kępka Wieś, Zelice Ferma, Zelice Kruszka 1, Kruszka II,
26.07.201713:00 - 15:0028.07.201713:00 - 15:00
Kępice, ul. Kopernika, ul. 1-go Maja,
28.07.201713:00 - 15:00
Miasto i Gmina Miastko, Gmina Trzebielino
Bożanka, Bożanka PGRyb, Dretyń Hydrofornia, Dretyń Leśniczówka, Dretyń Mieszalnia, Dretyń Oczyszczalnia, Dretyń OTL,
26.07.201708:00 - 13:00
Gmina Parchowo
Garbacz, Grabowo Domki, Grabowo Gajówka, Nakla, Nakla Osiedle, Nakla Osiedle II, Nakla SKR, Półczno Wybudowanie, Sylczno, Skwierawy, Skwierawy Wybudowanie, Skwierawy Wybudowanie II, Suminy, Sylczno Kolonia, Sylczno Wybudowanie, Sylczno Wybudowanie II, Wygoda, Wygoda II, Zdroje,
27.07.201707:30 - 09:0027.07.201714:00 - 16:00
Nakla Kolonia II
27.07.201707:30 - 16:0028.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Miastko
Miastko, Interwood ul. Dworcowa 17, PKP ul. Dworcowa, PKP Nastawnia ul. Kolejowa,
28.07.201708:00 - 13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Wierzchowo
26.07.201706:30 - 12:00
Miasto i Gmina Debrzno
Strzeczona
27.07.201711:00 - 15:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Złocieniec
Darskowo, Rzęśnica
26.07.201709:00 - 11:00
Złocieniec ulice Świerkowa, Rzemieślnicza, Sosnowa, Modrzewiowa, Lipowa, Na Skarpie, Ogrodowa, Gronowska, Boczna, Równa, Jasna, Truskawkowa, Wiosenna, Plac Walki Młodych, Myczkowskiego
26.07.201709:00 - 11:00
Warniłęg, Małobór, Męcidół, Szymalów
27.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Czaplinek
Rzepowo
27.07.201709:00 - 13:00
Zawada, Cichorzecze, Pławno Tory,
28.07.201708:00 - 12:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo
Dygowo ulice : Kolejowa od ulicy Głównej do torów , Główna od Wiosennej do Kolejowej, Zielona do Lisiej Góry 3 , Brzozowa, Lipowa, Miodowa, Świerkowa, Wiosenna, Bukowa, oraz działki; 236/6, 224/6, 232, 229/1i2, 9/1, 14/1
27.07.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Siemyśl
Bogusławiec Kędrzyno.
28.07.201712:00 - 15:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów
Żydowo , Stary Żelibórz, Nowy Żelibórz, Głogowiec
26.07.201708:00 - 11:0027.07.201708:00 - 11:00
Miasto Koszalin
Koszalin ul. Wenedów 1A
29.07.201710:00 - 14:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka
Czarna Dąbrówka Oczyszczalnia, Podkomorzyce, Flisów, Soszyce, Karwno Gospodarstwo, Nowe Karwno, Drążkowo, Wargowo 1 do 5 oraz od 11 do 20
26.07.201708:30 - 14:30
Rokiciny 1 do 22, od 37 do 44 i 46, Dolina Jadwigi 4, Stara Huta 1
26.07.201709:00 - 11:00
Gmina Damnica
Dąbrówka Wieś
27.07.201709:00 - 14:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Gogolewko
28.07.201709:00 - 14:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska ulica Mostowa
29.07.201709:00 - 13:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Gałęzinowo, Niestkowo, Dolina Charlotty
27.07.201706:00 - 09:00
Strzelinko
27.07.201709:00 - 12:00
Strzelino
27.07.201711:00 - 13:00
Krępa Lotnisko, Łupiny
28.07.201708:00 - 14:00
Siemianice ul. Słupska, Robotnicza, Krótka, Rybacka, Miodowa, Wiejska, Młyńska, Żytnia, Łąkowa, Sosnowa, Dębowa
28.07.201708:00 - 11:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Godzimierz, Marcelin PKP nr 23, 24, 25, działki nr 236-1, 236-2, 132, 72-4, 106-2
26.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Barwice
Chłopowo
27.07.201709:00 - 13:00
Kazimierz, Sulikowo, Piaski Pomorskie, Liniec, Nowa Łęknica
28.07.201709:00 - 13:00
Gmina Grzmiąca
Równe Gospodarstwo Rolne
28.07.201710:00 - 14:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Braniewo
Siedlisko nr budynku 4, 6
25.07.201709:00 - 26.07.2017 14:00
Gmina Godkowo
Skowrony, Grądki, Grądówko, Nawty
25.07.201711:00 - 13:0028.07.201711:00 - 13:00
Ząbrowiec, Skowrony Kolonia
27.07.201708:00 - 10:0027.07.201716:00 - 18:00
Skowrony Kolonia
27.07.201711:00 - 16:00

Region Elbląg

Gmina Milejewo
Pomorska Wieś od 21 do 46, 63, 80, 100, 105, działki 186, 188, 189, 32/3, 46/10, 199, 201, 202, 203, 293, 294, 310
26.07.201707:00 - 09:0026.07.201717:00 - 20:00
Pomorska Wieś 22m, 23, 24, 30, 31, 32, 63, 80, 100, 105, działki 199, 201, 202, 203, 293, 294, 310
27.07.201707:00 - 20:00
Pomorska Wieś od 21 do 46, 63, 80, 100, 105, działki 186, 188, 189, 32/3, 46/10, 199, 201, 202, 203, 293, 294, 310
27.07.201707:00 - 09:0027.07.201717:00 - 20:00
Gmina Milejewo, Miasto i Gmina Pasłęk
Zalesie, Rogowo
26.07.201707:00 - 09:0026.07.201718:00 - 20:00
Zalesie, Rogowo
27.07.201707:00 - 09:0027.07.201718:00 - 20:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Śliwica
26.07.201708:00 - 14:00
Zielonka Pasłęcka od 23 do 42, działki 424, 428, 438, 710, 722
27.07.201710:00 - 16:00
Borzynowo
28.07.201707:00 - 09:0028.07.201717:00 - 19:00
Borzynowo 41, 42, 43, 45, 46, działka 155
28.07.201707:00 - 19:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
Suchacz ul. Kielecka 16, 16a, 18, 18a
28.07.201709:00 - 13:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Starzykowo
26.07.201708:00 - 14:00
Szymbark
27.07.201708:00 - 11:00
Ławice
27.07.201711:30 - 14:30

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Korsze
Kowalewo Duże, Gnojewo,
26.07.201708:30 - 11:00
Miasto i Gmina Reszel
Stąpławki,
26.07.201711:00 - 14:00
Tolniki Małe od numeru 10 do numeru 19A,
27.07.201708:30 - 11:00
Tolniki Małe od numeru 1 do numeru 9,
27.07.201711:00 - 14:00
Gmina Srokowo
Lipowo,
28.07.201708:30 - 11:00
Kąty,
28.07.201711:00 - 14:00

Region Kwidzyn

Gmina Ryjewo
Rudniki od nr 20 do nr 24.
26.07.201708:00 - 12:30
Gmina Stary Dzierzgoń
Folwark.
26.07.201711:30 - 14:00
Dzierzgoń ul. Betoniarzy.
28.07.201708:30 - 10:00
Gmina Gardeja
Mary Ośrodek Wypoczynkowy.
28.07.201709:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Sępopol
Rygarby, Różyna 28, 29, 31
26.07.201708:00 - 14:30

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Barczewo
Kronowo OSIEDLE NAD STAWEM
27.07.201708:00 - 12:00
Track Majątek,Grądek Ferma,Grądek Folwark,Klebark Mały,Wójtowa Rola,Hydrofornia.
29.07.201708:00 - 17:00
Gmina Purda, Gmina Stawiguda
Bartąg działki 364/14, 364/33
28.07.201709:30 - 10:0028.07.201712:30 - 13:30

Region Ostróda

Gmina Grunwald
Szczepankowo, Miejska Wola
26.07.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Ostróda
STARE JABŁONKI UL. OGRODOWA. SŁONECZNA POLANA, SPORTOWA, PIĘKNA, SPACEROWA, WCZASOWA
27.07.201709:00 - 12:00
Turznica
28.07.201709:00 - 12:00
Gmina Gietrzwałd
Gietrzwałd
28.07.201709:00 - 13:30

Region Szczytno

Gmina Wielbark
Krótkotrwałe wyłączenia Przeździęk Mały, Wielki, kolonia
25.07.201707:00 - 20:0026.07.201707:00 - 20:0027.07.201707:00 - 20:0028.07.201707:00 - 20:00
Gmina Dąbrówno
Osiekowo
26.07.201708:30 - 12:30
Gmina Janowo
Janowo Osiedle
27.07.201708:30 - 12:30
Miasto i Gmina Nidzica
Kownatki Jezioro, Kownatki OW PGR, Kownatki Przepompownia, Szkotowo Domki
28.07.201709:00 - 13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Gzy
Kęsy - Panki .
27.07.201709:00 - 16:00
Miasto i Gmina Ciechanów
CIECHANÓW ulice: Kraszewskiego, Krótka
28.07.201708:30 - 14:30

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno, Gmina Daszyna
Jarochów, Jarochówek, Nowy Sławoszew, Walew
25.07.201707:30 - 16:0026.07.201708:30 - 15:00
Gmina Daszyna
Jarochów, Jarochówek
26.07.201707:30 - 14:30
Goszczynno
26.07.201708:15 - 14:15
Sławoszew
27.07.201708:00 - 13:00
Żelazna Stara
28.07.201708:00 - 13:00
Gmina Dąbrowice
Baby
26.07.201708:00 - 16:00
Baby, Nowe Baby
27.07.201708:00 - 16:00
Augustopol
28.07.201708:00 - 16:00

Region Mława

Gmina Stupsk
Konopki ulice Przemysłowa, Rynkowa, Boczna, Kredytowa
27.07.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Działdowo
Rywociny
27.07.201709:00 - 18:00
Gmina Radzanów
Radzanów , Stacja ES6-1527 Radzanów Osiedle
27.07.201711:00 - 14:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Radzanów
Zgliczyn-Glinki
28.07.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Żuromin
Chamsk ulice Szkolna, Dębska, Mazowiecka, Polna, Ogrodowa, Cicha
28.07.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Bieżuń
Sadłowo-Parcele
28.07.201709:00 - 13:00

Region Płock

Gmina Słupno
Mirosław.
26.07.201708:00 - 14:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Płońsk
Michalinek.
26.07.201709:00 - 16:00
Gmina Załuski
Olszyny Nowe.
27.07.201708:00 - 18:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Cieksyn ulica Jesienna.
27.07.201710:00 - 14:00
Gmina Baboszewo
Sokolniki.
28.07.201709:00 - 13:00

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży
Siecień.
27.07.201709:00 - 11:00
Parzeń.
28.07.201709:00 - 13:00
Gmina Bielsk
Gilino.
27.07.201712:00 - 14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Szymkowo Wieś
26.07.201708:00 - 15:30
Ulica Kombatantów zasilana ze stacji transformatorowej Żwirowa obwód 500.
27.07.201708:00 - 18:00
Ulica Nowa zasilana ze stacji transformatorowej Nowa obwód 500.
27.07.201708:00 - 18:00
Ulica Poprzeczna zasilana ze stacji transformatorowej Wierzbowa obwód 100.
27.07.201708:00 - 18:00
Ulice Kombatantów, Nowa, Poprzeczna zasilane ze stacji transformatorowej Żwirowa obwód 600.
27.07.201708:00 - 16:0028.07.201708:00 - 16:00
Stacja Szczuka 2
28.07.201708:00 - 16:00
Gmina Jabłonowo
Linia Lembarg 6 obwód 100.
26.07.201708:30 - 16:00
Gmina Bobrowo
Stacja Kawki 1
27.07.201708:00 - 12:30
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Gryźliny 1 obwód 100.
27.07.201708:30 - 14:00
Gmina Kurzętnik
Stacja Krzemieniewo 10.
28.07.201708:30 - 12:30

Region Grudziądz

Gmina Ryńsk
Stacja: Wronie 3
26.07.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Kłódka 2
26.07.201709:00 - 14:00
Stacja: Mały Rudnik 6 obwód 300
26.07.201709:00 - 13:00
Grudziądz ul. Lawendowa 1 do 22, ul. Waryńskiego 185
27.07.201707:00 - 11:00
Stacja: Wałdowo 3
27.07.201708:30 - 14:00
Stacja: Ruda 8
28.07.201708:00 - 11:30
Grudziądz ul. Łąkowa 57 A
28.07.201709:00 - 13:00
Stacja: Ruda 1
28.07.201712:00 - 15:00
Gmina Płużnica
Stacja: Płużnica 3
27.07.201709:00 - 14:00
Stacja: Uciąż 2
28.07.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Chełmno
Chełmno ul. Szosa Łunawska 20 do 58, Nowe Dobra 102, 104
27.07.201709:00 - 15:00

Region Radziejów

Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MODZEROWO B
26.07.201708:00 - 15:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁÓWKOWICE 7
26.07.201709:30 - 14:30
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSZCZYWILK 1
27.07.201708:00 - 11:30
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SEROCZKI 3
27.07.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW BANK obwód 500 ulica Wojska Polskiego, Cmentarna)
27.07.201708:00 - 16:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW BANK obwód 100 ULICA Wojska Polskiego
28.07.201708:00 - 16:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KAMIENIEC 2
27.07.201710:30 - 14:30
Gmina Piotrków Kujawski
Elektrownie wiatrowe Piotrków 2 i 3, Zborowiec 2
28.07.201708:00 - 19:30

Region Rypin

Gmina Chrostkowo
Stacja Chojno 1.
26.07.201708:00 - 13:30
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Rypin PZDL - ul. Osiedle Sportowe.
26.07.201708:00 - 14:00
Stacja Starorypin PGR.
27.07.201708:00 - 16:00
Stacja Rypin Cicha 1 - ul. Cicha, ul. Konopnickiej, ul. Prusa, ul. Norwida, ul. Słowackiego.
28.07.201708:00 - 16:00
Stacja Rypin Piaski.
28.07.201708:00 - 13:30
Stacja Rypin Plac Wolności - ul. Chojeckiego, ul. Garncarska, ul. Gdańska, ul. Jana Pawła II, ul. Kilińskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rynek, ul. Zduńska ul. 21 Stycznia.
30.07.201708:00 - 16:00
Gmina Skrwilno
Stacja Szucie 2.
26.07.201709:30 - 10:30
Gmina Brzuze
Stacja Trąbin Rumunki 5.
26.07.201712:30 - 13:30
Gmina Skępe
Stacja Sarnowo 3.
27.07.201708:00 - 13:30
Gmina Wielgie
Stacja Wielgie 1 k/Dobrzynia - ul. Starowiejska, ul. Włocławska, ul. Kasztanowa, ul. Ogrodowa, ul. Żabia.
27.07.201708:00 - 14:00
Stacje Tupadły 1, 3, 4.
27.07.201708:30 - 11:30
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Lipno Mokra - ul. Plac Dekerta, ul. Kilińskiego, ul. Mokra, ul. Mickiewicza, ul. Piłsudskiego, ul. Wodna, ul. Niecała.
29.07.201708:00 - 16:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Stacja Obrowo 5 ul. Prosta, Leszczynowa
26.07.201707:00 - 12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Rubinkowo ST 6 -Pawilony Handlowe przy ul. Łyskowskiego
26.07.201708:00 - 16:00
Rubinkowo ST 7 Rydygiera 17A do C, 21, 19
27.07.201708:00 - 16:00
Stacja Nowickiego ul. Szosa Chełmińska 66, 66a
27.07.201709:00 - 13:00
Rubinkowo ST 8 Pawilon Handlowy Łyskowskiego 29-35
27.07.201723:00 - 28.07.2017 07:00
Stacja Viktoria ul. Armii Ludowej
28.07.201712:00 - 14:30
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Grzywna 1
26.07.201708:30 - 14:30
Gmina Lubicz
Stacja Krobia 10 ul. Olimpijska , Oliwkowa, Pod Dębami
26.07.201711:00 - 15:00
Stacja Rogówko 7 obw. Kowalewo
28.07.201708:00 - 12:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Wielka Zławieś 6, 7, 11, Toporzysko 6, 9
27.07.201708:30 - 13:30
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 18 ul. Leśna, Piaskowa, Rolna, Łubinowa
28.07.201707:30 - 13:30
Stacja Pigża ul. Diamentowa, Graniczna
28.07.201710:00 - 14:00

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
we Włocławku ul. Gałczyńskiego 13, sklep odzieżowy
26.07.201708:00 - 17:00
we Włocławku ul. Kaliska 95 Lider Price, dz. nr 10/17, 9/4, 4/9 pawilon
27.07.201708:00 - 17:00
Markowo , Sykuła
27.07.201711:30 - 14:30
we Włocławku ul. Arentowicza Pawilon 24H
28.07.201708:00 - 17:00
Gmina Fabianki
odbiorcy zasilani ze stacji Chełmica Duża 5
26.07.201708:30 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji Witoszyn Nowy 2
26.07.201711:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji Rachcinek, Rachcin, Rachcinek 2, Witoszyn Stary 2, 3, Okrągła 1, 2, Witoszyn Stary, Bogucin 1, Wilczeniec Bogucki, Wilczeniec Fabiański 1, 2, 3
27.07.201707:30 - 13:00
Miasto i Gmina Kowal
odbiorcy zasilani ze stacji Przydatki Gołaszewski 2
26.07.201708:30 - 13:30
Gmina Choceń
odbiorcy zasilani ze stacji Choceń 5 obwód 400
26.07.201710:00 - 13:00
Gmina Lubień Kujawski
Błonie , Kołomia
26.07.201710:00 - 13:0027.07.201709:00 - 14:00
stacja transformatorowa Kłóbka 1 obwód 100
27.07.201708:00 - 12:00
Gmina Bobrowniki
Rachcin , Okrągła
27.07.201708:30 - 13:30
Gmina Brześć Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji Machnacz 3
27.07.201708:30 - 11:30
Pikutkowo
28.07.201708:30 - 11:30
Rzadka Wola , Rzadka Wola-Parcele
28.07.201708:30 - 13:30
Jądrowice , Miechowice
28.07.201711:30 - 14:30
stacja 15/0,4 Potok 1, 2, Popowiczki SHRO, Pikutkowo OUA.
29.07.201710:00 - 14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie