Region Gdańsk
Gdańsk gmina miejska
Gdańsk ulice Kutnowska 8, 9, 9/3/A, 10, 11, od 13 do 15, 18, 19, 19/1, 20, 20/C, od 21 do 28, 30, 31, Łęczycka od 3 do 5, 8, 8/A, od 9 do 11, 11/B, od 12 do 14, 14/B, 14/C, 15, 16, 17/A, 21, 21/B, od 22 do 24, 26, Łowicka 1, 9, 10, 10/E, 10E, 11, 11 I, 11//F, 11//G, 11/A, 11/B, 11/C, 11/D, 11/E, 11/F, 11/G, 11/H, 11/I, 11/J, 11/K, 11A, 11B, 11E, 11F, 11H, 11J, 12, 12/B, 12/C, 12/D, 12/E, 12/F, 12/H, 12A, 13, 14/A, 15, 16, 24, 29, 30, 40, -, .-36/3, 271, 273-19/4, Stogi 1, 20, Żaków 3, 3/A, 270-119, Górki Zachodnie 20, Stogi 20, 1.
03.04.2024
08:00 - 12:00
Gdańsk ulica Chełmińska 31, 33, 39, 41A, 43, 45/A, 47, 49, 49/C, 49A, 49B, 49E, 49J, 1-154/34, 0001-154/2, 154.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Gdańsk ulice Barniewicka 48, 48B, 50, 58, 117, 121, 123, 125, 137, 137/A, Herosa 10, Konstelacji 1C, 1D, 3, 10, 21, Ledy 2, Posejdona 25, 25//2, 25/A, 27, 29, 31, od 33 do 35, -, Westy 1, 5, 5/A.
03.04.2024
10:00 - 16:00
Barniewice 6, Gdańsk ulice Dębowa 9, Meteorytowa 7, Teleskopowa 4, Wenus 65, 67, 68, 71, 75.
04.04.2024
08:00 - 14:00
Gdańsk ulice Boczna od 3 do 7, 7/A, 8, 8/A, 9, 10, 10/B, 10A, 11, Smoleńska 12, 18, 20/A, 23, 25, 27, Zawiejska 12, 14, 15, od 18 do 26, 28, 29/B, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 57, -, Żuławska 28/A, od 29 do 42, 42/A, od 78 do 80, od 82 do 84, 84/A, 85, 86, 86/B, 86/C, 86E.
05.04.2024
09:00 - 13:00
Żukowo obszar wiejski
Chwaszczyno ulice Miła 2/DZ., 5, Sambora I 6, 9, Spokojna 2, 5, 7, 9, 11, 13, 1208.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Barniewice ulica Dębowa 32.
04.04.2024
08:00 - 14:00
Region Kartuzy
Chmielno gmina wiejska
Chmielno ulica Troyana , 611, Lampa 77/A, 78, 81, domek letni, TEL.530767600, Zawory 110, 76/1.
03.04.2024
09:00 - 17:00
Borzestowo od 169 do 171.
03.04.2024
08:00 - 17:00
Kościerzyna gmina wiejska
Rybaki 1.
03.04.2024
08:00 - 12:00
Kościerska Huta 33, 34, 36, 164, 76/11, Nowy Klincz , 336/3, Wętfie , 163/3.
04.04.2024
08:00 - 16:00
Wąglikowice ulice Czarlińska 7, Gulgowskich 2, Jeziorkowo 2, 4, 8, 13, 15, 17, -, Kościerska 6, 20, 25, 28, 30a, 31, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, Pogodna 1, 4, 8, 12, Radosna 6, 10 11, 14, 16, 17, 19, 24, 28/C, 30, 49, 53/A.
10.04.2024
09:00 - 13:00
Przodkowo gmina wiejska
Kobysewo ulice Potokowa 2, Przodkowska 33 -, 111/7.
09.04.2024
08:00 - 16:00
Sierakowice gmina wiejska
Kujaty ZAR, Kujaty-501/1, Tuchlino 37, 37A, 42, ZAR, Tuchlino-777/3 Tuchlino-777/5, Zarębisko 119A, 120, 122.
02.04.2024
08:00 - 14:00
Długi Kierz 21, 23 C, 23/a, 50, 170, 172, Długi Kierz-145/5.
03.04.2024
08:00 - 17:00
Migi 3, 3A, 7, 10, 10 A, 11, 22 B, 28, 29, 35, 81, 234/1, 244, 247/6, 267/2, DZ. 184/6, Migi-213/3, Migi-247/5, Pałubice 2, 11, 15, 17, 18, 35, 40, 46A, 62, 62/B, 62F, STO, 175/14, 183/1, 58/13, 58/15, dz. 212/1, DZ. 81/6, Pałubice-175/12, Pałubice-175/13, Pałubice-267/8, Pałubice-272/6.
06.04.2024
14:30 - 17:30
Somonino gmina wiejska
Rybaki 15.
03.04.2024
08:00 - 12:00
Piotrowo 6, 8, 12, 33/1, 34/9, 38/1, 38/18, Piotrowo-38/11, Piotrowo-38/3.
05.04.2024
08:00 - 13:00
Egiertowo ulica Krótka 4 , 47/5, Egiertowo-47/12.
09.04.2024
08:00 - 12:00
Żukowo obszar wiejski
Leźno ulice Aleja Lipowa 64, Słoneczna 22, 66, Żukowska 31, 33, 45, 57 31, 234.
04.04.2024
08:00 - 17:00
Leźno , 211/7, Lniska 16, 16C, 16D, 17, 17 D, 17 E, 17/A, 17c, 19, 367, Lniska-199/2, Lniska 17C.
05.04.2024
08:00 - 16:00
Leźno , 189, Lniska ulice Akacjowa 15, Brzozowa 4, Diamentowa 1, Klonowa 15, Leśna 4, Perłowa 8, Widokowa od 2 do 7, 7/B, 12, 15, 21, 176/19, 176/20, 377/8, 188/1, Lniska 2, 4, 4/A, 7, 22, Żukowo ulica Gdańska 2, 4, 6, 8, 8/A, 8/B, 8C, 14, 16, 20.
08.04.2024
08:00 - 11:00
15:00 - 17:00
Leźno ulica Dębowa, Lniska ulice Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Klonowa, Lawendowa, Modrzewiowa, Pogodna, Słoneczna, Świerkowa, Widokowa, Wrzosowa, Lniska.
08.04.2024
08:00 - 17:00
Leźno ulica Żukowska , 171/7, Lniska 10, 14, 14/A, Przyjaźń ulica Żukowska 70, 81 BUD.
10.04.2024
08:00 - 16:00
Glincz ulice Grabowa 6, 23, 25, 34, Orzechowa 22, 127 84, Skrzeszewo .
11.04.2024
08:00 - 16:00
Region Starogard Gdański
Bobowo gmina wiejska
Bobowo ulica Ogrodowa 10, 13, 14, 370, DZ. 413/1, dz. 414/9, DZ416/3.
09.04.2024
09:00 - 12:00
Grabowiec 47, 53, Jabłówko 46, 48, 48/A, 48/B, od 49 do 51, 51A, 52, 107/3, 107/4.
12.04.2024
09:00 - 17:00
Liniewo gmina wiejska
Liniewo ulica Tysiąclecia 54, 64, 76, 85, 90, WYB, 67/11, 67/20, 67/21, 67/22, 67/27, 67/33, 67/5, 873, 888, 897, 936, 937, 969, DZ. 67/4.
04.04.2024
09:30 - 13:30
Lubichowo gmina wiejska
Ocypel ulice Kociewska 1, 1/A, 1B, 2, od 4 do 6, 6/A, 9, 10/A, 10/B, 11, Kościelna 4, Przylesie 1, Szkolna 5/B, 9/A , 355/4.
05.04.2024
10:00 - 13:00
Szteklin ulice Łąkowa , 112/49, Osiedle Południowe 1, 2, 6, 7, 7A, 9, 11, 12, 17, 18/A, 20, 23, od 26 do 28, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 43, 45, 50, 52, od 54 do 58, 60, 61, od 63 do 65, 118/37, 118/45, 126/2, 377, Osiedle Północne 1, od 3 do 5, 7, 7A, od 9 do 11, 13, od 15 do 20, od 23 do 30, 35, 37, 38, 40, 41, 46, 54, 56, 57, 10/20, 14/11, 16/6, 310, Szteklin-10/19, Zielonogórska 1a, 2, 3, 11, 17, 21, 29, 31, 11/11, 11/30, 126/12, dz. 11/12 od 16 do 18, 20/B, 0008 Szteklin-118/2, 10/13, 11, 11/4, 116/1, 118/10, 118/14, 126/24, 16/15, 304, 386/1, dz:11/18.
11.04.2024
08:00 - 15:00
Lipinki Królewskie ulica Zielona , 190/7 , 125/7, 190/10, 190/5.
15.04.2024
09:00 - 12:00
Pelplin obszar wiejski
Józefowo , Rajkowy ulice Akacjowa 4, 7, 11, od 13 do 17, 19, 21, Dębowa od 1 do 5, Grabowa 1, 5, 135/5, Jesionowa 5, 8, 11, 13, od 15 do 17, 29, Jodłowa 1, 2, Kalinowa 20, 31, Klonowa 3, 3/A, 3/B, 4, 6, Lipowa 1, Modrzewiowa 2, 4, 4/A, 4/B, 5, 6, 6/A, 6/B, 7, 8, 8/A, 8/B, 8A, 9, 11, 130/1, 130/74, Olchowa 9, Orzechowa 6, Topolowa 1, 2, 4, Wierzbowa 2, od 4 do 7, 10, 12, 14 89/A, 92, 127, 128, 131, b/n, 130/73, 130/75, 215/22.
10.04.2024
09:00 - 12:00
Skarszewy miasto
Skarszewy ulice Drogowców 7, 17 a, 18, 18/A, 18/C, 20, 22, 24, 37/18, Dworcowa 7, 11, Górna 1, 5, 5/A, 5/A/1, 5/A/3, 5/A/4, 5/A/5, 7, 9, 61/1.
11.04.2024
09:00 - 14:00
09:00 - 16:00
Skarszewy obszar wiejski
Obozin od 1 do 3, od 5 do 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 10, 10/A, 11, 12, 12/6, 13, 14, 14/A, 17, 18, 25, 29, 33, 35, 93/10, 93/13.
03.04.2024
09:00 - 12:00
Kamierowskie Piece , 32/12, 32/9, --41/20, Trzcianka ulica Leśna 15, 23, 34, 46, 56 56, 32/13, 32/3.
16.04.2024
09:00 - 12:00
Bolesławowo 2, 4, 5, od 45 do 52, od 54 do 59, 61, 63, 65, NYG, 85/12, 85/14, 85/17, 86/26, 95/1.
18.04.2024
09:00 - 15:00
Stara Kiszewa gmina wiejska
Stary Bukowiec 19/A, 20, 21, od 45 do 47, 49, 83/1.
05.04.2024
08:00 - 14:00
Starogard Gdański gmina miejska
Starogard Gdański ulice Grabowa od 1 do 8, Świerkowa od 1 do 8.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Starogard Gdański gmina wiejska
Siwiałka 17A, Trzcińsk ulica Dębowa 11, 15 2, 10, 205.
05.04.2024
08:00 - 14:30
Jabłowo ulica Grabowiecka 7.
12.04.2024
09:00 - 17:00
Zblewo gmina wiejska
Borzechowo ulice Lipowa 4 A, 6, 7, 7/A, od 8 do 10, 10A, 11, 11/A, od 12 do 14, 14/A, 14/B, 15, 15/A, 16, 147-3, Polna 3, 3A, od 4 do 7, 9 1B.
09.04.2024
08:30 - 13:30
Region Tczew
Cedry Wielkie gmina wiejska
Cedry Małe ulice Pogodna od 3 do 5, 7, 8, 10, 379/1, 379/5, Żuławska 56, 58, 60, 62, 161/4 , 164/2, 189/3, Cedry Wielkie ulice Leśna 14, 14/B, 16, 16/B, 17B, 17C, od 18 do 20, 20/B, 22, 24, 24/12, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 43/A, 5971, 134/6, 15, 168/5, 487/9, Ogrodowa 3 , 155/8, 155/11, 166/6.
02.04.2024
08:30 - 12:00
Kolbudy gmina wiejska
Lublewo Gdańskie ulica Kalinowa 11, Otomin ulice Cisowa od 3 do 5, 7, 8, 15, Słoneczna 23, 43, 45, 47, 49, 51.
02.04.2024
09:00 - 12:00
Pruszcz Gdański gmina wiejska
Dziewięć Włók 29, 31, 89/43, Przejazdowo ulice Dębowa 7, 116/16, Irysowa od 1 do 3, 3/A, od 4 do 6, Jesionowa 13, 14, 14/A, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 30A, 105/7, 90/13, 91/10, Kasztanowa 12, 23C, 33, 35, 45, 49, 51, 57, 19, 19/24, 23/2, Klonowa 1, 2, 6, Krótka 1, 1A, od 2 do 4, 6, 39/27, Łąkowa 1/A, 2, 11, 31/1, Sosnowa 2, 3, 5, 5A, 7, 11, 19/47, Świerkowa 2, 2A, 90/33.
03.04.2024
10:00 - 13:00
Subkowy gmina wiejska
Subkowy ulica Sportowa 5, 6.
03.04.2024
08:00 - 15:00
Subkowy ulica Sportowa 5, 6.
03.04.2024
08:00 - 15:00
Suchy Dąb gmina wiejska
Grabiny-Zameczek ulica Jesionowa .
03.04.2024
10:00 - 13:00
Tczew gmina wiejska
Lubiszewo Tczewskie ulice Sambora , 140/35, 140/47, Zielona 1, 3, 9, 18, 140/26, 140/36, 140/43, 140/45, --140/46, 140/48, 140/49, 181 19.
04.04.2024
09:00 - 12:00
Region Wejherowo
Gniewino gmina wiejska
Salino , 146.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Gniewinko od 1 do 3, 3A, od 4 do 6, od 8 do 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Gniewino-267/3, Gniewino ulice Krótka 3, 4, 7, -, Mostowa 1, 2, 2/A, 4, 4A, 5, 6, Poprzeczna od 3 do 6, 10, 11, 13, Zagrodowa 7, 12, -, Gniewino-294/18, Gniewino-294/33, Zwycięstwa 27, 33, 35, 37, 52, Gniewino-294/35 -, 266/6, 289/9, 294/27, 294/32, 294/34, dz. 290/13, Gniewino-255/8, Perlino ulice Alpejska 43, Dworska 3, 3/A, Lipowa 1, 3, 4, 6, 7, 9, 9/A, 10, 12, 12/A, od 13 do 18, 18/A, 23, 25, -, Łąkowa 4, 5, Rybacka 1, od 4 do 7, 13, 20, 139/1, Szkolna 16, -, 134/16 14, 137/7, 137/4, 209/6, 219/4, dz. 194/21, Płaczewo .
04.04.2024
08:30 - 13:30
Gniewino ulice Ogrodowa 3, 5, 7, 9, 13, Osiedle Kaszubskie od 1 do 14, 14/A, 15, 16, 16/A, 16/C, 17, 17/A, 17/C, od 18 do 21, 21A, 22, Pomorska 2, 8, 10, 44, 46, od 56 do 58, 67, Gniewino-406/25 5, 18, -, Młot .
04.04.2024
08:00 - 16:00
Krokowa gmina wiejska
Dębki ulice Akacjowa 31, Bałtycka , 245/20, Żarnowiec-245/18, Bursztynowa , 245/20, Pogodna 8, dz. 394/2, Południowa 2, 3, 6, 6A, 6D, 11, -, Promienna 5, Żarnowiec-394/8, Sasankowa -, Dębki-242/5, Żarnowiec-242/5, Słoneczna 4/DZ, 8, 10, 18, 392/8, Spacerowa 1, Spokojna 6, 8, 393/1, Wrzosowa 19, 27 4, 393, -, A1, B, c, C, D, E, F, H, 1, 2, 240/2, 243/12, 243/4, 245/1, 245/14, 245/16, 245/20, 245/4, 245/5, 245/7, 392/5, 393/4, 393/9, 394/7, 6, Dębki-240/6, Dębki-242/3, Dębki-243/26.
02.04.2024
09:00 - 15:00
Sławoszyno ulica Spacerowa -, Sławoszyno-319/2.
06.04.2024
10:00 - 14:00
Luzino gmina wiejska
Kochanowo ulica Leśna , Kochanowo-744/7.
05.04.2024
10:00 - 14:00
Kębłowo ulice Broniewskiego 16, Sobieskiego 22, Zamenhoffa 1, 5, 11.
05.04.2024
11:00 - 15:00
Kębłowo ulica Broniewskiego 8.
08.04.2024
10:00 - 14:00
Łęczyce gmina wiejska
Bożepole Wielkie ulica Chmieleniecka 9/C, 9/D.
04.04.2024
09:00 - 13:00
Puck gmina wiejska
Werblinia ulica Cicha , Werblinia-59/12 , 44/46.
02.04.2024
09:00 - 13:00
Osłonino ulice Bursztynowa 7, 13/., -, Kasztanowa 9, 13, 16, 18, Lipowa 6, Rybacka 2, 3A, 5, 10, 12, 16, Słoneczna 2, 6, św. Piotra 9, 11, 13, 15, 17, 19 , 215, 226, Osłonino-225, 248.
04.04.2024
10:00 - 14:00
Rekowo Górne ulica Majowa 2, 4 -.
05.04.2024
09:00 - 13:00
Domatówko ulica Młyńska 5.
09.04.2024
12:00 - 16:00
Leśniewo ulice Glinne Pole -, Łowiecka 1, 2, Myśliwska 4, 5, Strzelecka 6, 9, 18 , 831/13, 831/14, 831/16, 831/4.
10.04.2024
10:00 - 14:00
Starzyno ulice Długa 19, 19/A, od 20 do 23, 23/A, od 24 do 32, 32A, 35, 197/2, Dominikańska 3, Mechowska 1, 3, 5, 13, -.
10.04.2024
08:00 - 14:00
Reda gmina miejska
Reda ulice Dębowa , Reda-321/2, Kazimierska 2, Olchowa 1, 3, 5, 7, 7/A, Pucka 2, od 4 do 10, 10/A, 10/B, 11, 13, od 16 do 19, 21, 21/B, 24, 26, Spółdzielcza od 1 do 4, 4A, 7, 9, 10, 13, 20, 22, 24, Usługowa 1, Wodociągowa .
08.04.2024
11:00 - 17:00
Szemud gmina wiejska
Łebno ulice Kartuska 1, Ks. Stawickiego 2, od 4 do 8, od 10 do 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, Osiedlowa 1, 3, Smażyńska 10, Świętopełka Wielkiego 1, 3, 6, 7, 10, Wejherowska 13 31/A, 35, Zęblewo ulice Będargowska 4, Kaszubska 3, 166/4, Klonowa -, Zęblewo-23/1, Leśna 6, 7, 9, 10, Widokowa 3, 5, Wiosenna 8, Wrzosowa 5 1, 1/B, 1/D, 2, 4, 5, 7, 8, 31, 34, 35, 41, -, Zęblewo-175/3, Zęblewski Młyn 42.
05.04.2024
08:30 - 13:30
Szemud ulice Gwiezdna 4, 6, 9, 10, 13, 16, ks. Bernarda Boruckiego 2, 4, 5, 6A, 7, 385/109, 385/47, Mikołaja Kopernika 3, 4, 7, 8, 12, -, 385/66, 385/68, Myśliwska 4, 4/B, 11, 12, 385/55, Saturna 3, 7, 8, 374/32, 374/33, Słoneczna 1, od 4 do 8, 10, 12, Wejherowska 67/A, 385/73 -, 385/51.
05.04.2024
08:00 - 16:00
Bojano ulica Józefa Wybickiego 21.
09.04.2024
08:00 - 12:00
Wejherowo gmina miejska
Wejherowo ulica Szymona Krofeya 62.
02.04.2024
10:00 - 14:00
Wejherowo gmina wiejska
Kąpino ulice Brzozowa 4, 6, 8, Cedrowa 1, 5, 6, 8, 326, Cisowa 2, 4, 6, Jaworowa 1, od 5 do 8, 13, 14/A, 17, Wierzbowa 16 -.
02.04.2024
08:00 - 12:00
Bolszewo ulice Błękitna 1, 3, 5, 6c, 6D, 10, 11, 13, 14, 14/C, 14/I, 14/J, 14/K, 14/L, 14/N, 14G, 15, 16, 18, od 20 do 22, od 24 do 27, 29, 31, 746, 747/1, Bolszewo-747/4, Zbożowa 1, 2, 11, 755/2 , Bolszewo-1331.
02.04.2024
11:30 - 14:30
Gościcino ulice Dworska 33, 34, 45, Gwiezdna 1, -, P, Kosmiczna 2, 3, 5, 7, 9, Nadrzeczna 41, 43, Ziemska 2 , 360/4.
11.04.2024
08:00 - 14:00
Żukowo obszar wiejski
Chwaszczyno ulice Ceynowy 2, 5, 5/A, Gdyńska 70, 78, 78/A, 78/c, 78/C, 101, 103, 105, 107, 111, 121, 123, 131, 199/2, Juliana Tuwima , 571/15, Kaszubska Droga 5, 7, Kopalniana 7, Łąkowa 1, 3, 4, od 6 do 18, Oliwska 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 168, Polna 2/B, 4, 5, 7, 9, 11, 11/A, Poprzeczna 5, Węglowa 12, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/A, 42, 44, 571/10, Chwaszczyno-1010/2, Wybickiego 1, od 3 do 7, od 9 do 13, 13/A, 14, 15, 15/A, 16, 17, 17/A, od 18 do 33, 35, 37 103, -, Chwaszczyno-84/18, dz. 84/18 Budynek A, dz. 84/18 Budynek B.
09.04.2024
08:00 - 12:00