Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Barkoczyńska, Smęgorzyńska 5 do 23, Gostyńska 14 do 22
24.07.201808:30-11:30
Miasto Gdańsk, Gmina Pruszcz Gdański
Gdańsk ulica Kartuska 356 do 402, Cyprysowa 2 do 22, Kuszników 12 do 21, Zwierzyniecka 1 do 9, Brzoskwiniowa, Borsucza
24.07.201808:30-16:00
Gmina Żukowo, Miasto Gdańsk
Gdańsk ul. Saturna 29, 31 i 33.
25.07.201808:00-12:00

Region Gdynia

Miasto Sopot
Sopot ulice Pogodna 6 do końca
24.07.201808:00-12:00
Sopot ulica Młyńska 17, 11, Młyńska Camping
26.07.201810:00-14:00
Miasto Gdynia
Gdynia ulice Chwaszczyńska 169 - Zajezdnia, Terranowa, Peuegot, Chwaszczyńska 155 - 179, 168-192, Kolonia – przy giełdzie, Rdestowa 164 -168 – numery parzyste
25.07.201808:00-11:00

Region Kartuzy

Miasto Kartuzy
Kartuzy ulica Chmieleńska
23.07.201808:00-16:00
Gmina Żukowo, Gmina Karsin
Dąbrowa , Banino ulica Źródlana, Miszewko ulica Admirała Andrzeja Karwety, Miszewo ulica Polna, Dąbrowa
24.07.201808:30-14:30
Przytarnia, Przytarnia Wybudowanie, Jeżewo,
25.07.201809:00-12:00
Gmina Linia, Gmina Kartuzy, Gmina Sierakowice
Głusino, Nowa Huta, Staniszewo, Przytoki, Stara Huta, Kępa
25.07.201812:00-14:3027.07.201808:30-10:30

Region Starogard Gdański

Gmina Starogard Gdański
Krąg PKP
23.07.201807:30-13:00
Gmina Zblewo
Zblewo ulica Pinczyńska
23.07.201809:00-13:00
Gmina Bobowo, Gmina Starogard Gdański
Jabłówko, Grabowiec, Smoląg, Lipinki Szlacheckie
24.07.201807:30-08:3024.07.201815:30-16:30
Gmina Skarszewy
Nowy Wiec
24.07.201807:30-08:3024.07.201813:00-14:00
Mirowo Duże Wieś
25.07.201809:00-13:00
Gmina Lubichowo
Szteklin
24.07.201809:00-13:00
Gmina Bobowo
Bobowo ulica Leśna.
25.07.201809:00-12:00
Gmina Lubichowo, Gmina Kaliska
Czarne, Sowi Dół
26.07.201808:00-10:00

Region Tczew

Gmina Pruszcz Gdański, Miasto Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański ulica Raciborskiego 1 i 3
24.07.201808:00-13:30
Gmina Kolbudy
Lublewo Gdańskie ula Słoneczna
24.07.201809:00-13:00
Gmina Suchy Dąb
Suchy Dąb ulice Gdańska, Żuławska
25.07.201808:00-11:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Żuławska, Wierzbowa, Za Dworcem, Kolejowa, Czatkowska, Łąkowa
25.07.201808:00-14:30
Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Trąbki Wielkie
Kleszczewo ulice Gdańska, Brzozowa, Północna ,Jagatowo
26.07.201807:00-08:00
Gmina Kolbudy, Gmina Tczew
Otomin ulica Konna
26.07.201809:00-13:00
Gmina Pruszcz Gdański
Radunica ulica Słoneczna
26.07.201810:00-12:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo
Choczewo ulica Osada Leśna, Lubiatowo , stacja abonencka Choczewko Chłodnia
23.07.201808:30-14:30
Gmina Szemud
Bojano stacja Bojano Wybickiego
24.07.201808:00-15:00
Będargowo ulice Różny Dąb, Holma, Grodzisko.
26.07.201808:00-15:00
Gmina Żukowo, Gmina Szemud, Gmina Kartuzy
Borowiec 110 A, Będargowo.
25.07.201808:00-12:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Krotoszyn
Krotoszyn ul. Kobierska numery: 8 i 8 d oraz 10 b, 10/1, 10/2;
25.07.201808:00-08:3025.07.201813:30-14:00
Krotoszyn ul. Kobierska numery 10 b, 10 mieszkania 1 i 2;
25.07.201808:30-13:30
Biadki ul. Pogodna nr 16 i nr 30;
26.07.201809:00-13:00

Region Kalisz

Gmina Brzeziny
Jamnice 15-37a
23.07.201809:00-13:00
Wrząca 5-11 Zajączki 67
25.07.201809:00-13:00
Gmina Koźminek
Oszczeklin 1-18, 34-43
23.07.201809:00-12:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Nowe Skalmierzyce LAZUR T4 01045, ADMAT 19050
23.07.201809:30-12:30
Gmina Szczytniki
Cieszyków 1-21b Krowica Zawodnia 3a Radliczyce Pieńki 10 12
24.07.201808:00-15:00
Krowica Zawodnia 1-9 15-21 Cieszyków 20 -24
24.07.201808:00-09:0024.07.201814:00-15:00
Kuczewola 35-43, Pośrednik 1-22, Włodzimierz 21-28
26.07.201808:00-15:00
Włodzimierz 1-20
26.07.201808:00-09:0026.07.201814:00-15:00

Region Kępno

Miasto Kępno
Kępno ulice Osińska, Bohaterów Września
23.07.201808:30-11:30
Gmina Łubnice
Wójcin ul. Wieluńska 3 – 22, Dolna 1, Pl. Tysiąclecia 1, Chopina 1 – 7, Kołłątaja 1, Firma Magma, Ubojnia
23.07.201809:00-12:00
Gmina Doruchów
Godziętowy 63 - 67
24.07.201808:30-12:30
Gmina Kobyla Góra
Ignaców , Kobyla Góra ulice Stanisława Thiela, Władysława Orkana, ks. Wincentego Rudy, Powstańców Wielkopolskich, Lipnik , Sójka , Ligota
24.07.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Grabów nad Prosną, Gmina Doruchów
Wygoda Plugawska 1 – 22, Skarydzew 12, 15 – 22, Morawin 3, Bobrowniki 93, 94, 95
24.07.201809:00-12:00
Gmina Baranów
Donaborów 1 - 7, 7A, 12 - 14, 88 - 96, Kościół
25.07.201809:00-11:00

Region Koło

Gmina Grzegorzew, Gmina Koło
Boguszyniec, Kiełczewek, Kiełczew Górny
26.07.201809:00-12:00

Region Konin

Miasto i Gmina Golina
Golina ulice Tulipanowa, Wojska Polskiego, Kusocińskiego, Dąbrowskiego, Poniatowskiego, Sportowa, Różana, Słoneczna
23.07.201809:00-13:00
Golina ulice Jagodowa
23.07.201810:00-13:00
Golina ulice Długa, Zielona, Jasna, Piaskowa, Krótka, Różana, Słoneczna
24.07.201809:00-13:00
Gmina Kramsk, Miasto Konin
Rudzica, Morzysław-Kolonia, Rudzica-Leśniczówka, Konin
23.07.201810:00-14:00
Rudzica, Morzysław-Kolonia, Rudzica-Leśniczówka, Konin
23.07.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Ślesin
Wygoda, Wygoda
24.07.201808:00-16:00
Wygoda, Wygoda
24.07.201808:00-16:00
Gmina Wilczyn
Wtórek, Biela, Ościsłowo
25.07.201808:00-19:00
Miasto Konin
Konin ulice Poznańska nr 49-51C
25.07.201809:00-13:00
Gmina Skulsk
Buszkowo, Buszkowo-Parcele
26.07.201808:00-19:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Tęczowa , ul. Błękitna , ul. Kolorowa
23.07.201809:00-10:00
Gmina Przygodzice
Smardów 1 do 37
25.07.201808:00-16:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Witkowo
Strzyżewo Witkowskie
23.07.201809:00-13:00
Dębina
26.07.201810:00-12:00
Miasto i Gmina Kleczew, Gmina Ostrowite, Gmina Powidz
Anastazewo, Smolniki Powidzkie, Adamowo, Salamonowo
24.07.201808:00-10:0026.07.201814:00-17:00
Miasto i Gmina Zagórów
Nowa Wieś, Zalesie, Oleśnica, Kopojno, Kopojno-Parcele, Skokum, Olchowo, Chruściki, Trąbczyn, Trąbczyn Dworski
24.07.201809:00-14:00
Miasto Słupca, Gmina Strzałkowo
Słomczyce, Łężec, Babin, Słupca
25.07.201808:00-12:00
Gmina Powidz, Miasto i Gmina Witkowo
Powidz, Ługi, Wiekowo
25.07.201809:00-13:00

Region Turek

Miasto i Gmina Uniejów
Kuczki
23.07.201809:00-12:00
Gmina Władysławów
Kuny
24.07.201809:00-11:00
Gmina Malanów
Malanów
26.07.201809:00-11:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Lulewice , Lulewiczki , Pękanino , Pękaninko , Żelimucha , Ząbki
24.07.201808:30-14:0025.07.201808:30-14:00
Podwilcze, Rarwino
26.07.201807:30-11:0027.07.201812:00-16:00
Rychówko ,
26.07.201807:30-16:0027.07.201807:00-16:00

Region Bytów

Gmina Kępice, Gmina Borzytuchom, Miasto i Gmina Bytów
Przyborzyce, Grzmiąca, Osieki, Niedarzyno, Osieki
23.07.201808:00-12:00
Gmina Lipnica
Brzeźno Szlacheckie ulica Księdza Franciszka Gabrycha, Łąkie, Gwieździniec
24.07.201808:00-12:00
Brzeźno Szlacheckie osiedle ul. księdza Gabrycha
26.07.201808:30-15:00
Gmina Parchowo, Gmina Lipusz
Nakla ulice Miodowa, Zielona, Leśna, Garbacz , Sylczno , Sumin , Zdroje
24.07.201808:00-14:00
Gmina Tuchomie, Miasto i Gmina Bytów
Niezabyszewo Cegielnia, Niezabyszewo ulice Zgodna, Aksamitna
25.07.201808:00-14:00
Gmina Koczała
Bielsko wieś na czas podłączenia i odłączenia agregatu
26.07.201808:30-09:3026.07.201815:30-16:00
Bielsko wieś OTL w kierunku tartaku
26.07.201808:30-15:30
Bielsko ferma drobiu, Bielsko II leśniczówka, Bielsko osada leśna Bryle
26.07.201815:00-17:30

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Skórzewo
23.07.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Czarne
Sierpowo
23.07.201809:00-13:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Rakowo
23.07.201808:00-15:00
Gmina Brzeźno
Karsibór
24.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Złocieniec
Cieszyno
25.07.201808:00-15:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzeg ulica Świętego Wojciecha , ulica Kolumba
22.07.201808:00-10:00
Grzybowo ul. Namiotowa 79 oraz dz nr 179/1
23.07.201814:30-19:30
Korzystno ulica Lubczykowa 8, Lubczykowa 5 i działka 194 przez 4
24.07.201808:00-12:00
Gmina Ustronie Morskie
Kukinia, Kukinka
25.07.201808:00-20:00
Kukinia Przetwórnia Ryb
25.07.201808:00-11:0025.07.201816:00-19:00

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Koszalin ul. Szczecińska 39-41A
23.07.201809:00-13:00
Koszalin ul. Asnyka 1 do 3 i Młyńska 2 do 8
26.07.201807:00-10:00

Region Lębork

Gmina Potęgowo
Łupawa
23.07.201810:00-13:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Karlikowo Lęborskie działka 44/1
25.07.201810:00-14:00
Kębłowo Nowowiejskie, Łowcze
26.07.201810:00-14:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Bruskowo Wielkie, Bierkowo
24.07.201807:00-16:00
Miasto i Gmina Sławno
Sławno ul. Dworcowa
24.07.201808:00-15:0025.07.201808:00-15:0026.07.201808:00-15:0027.07.201808:00-15:0031.07.201808:00-15:00
Gmina Postomino
Bylica
26.07.201807:00-18:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Bobolice
Kłanino
23.07.201809:00-12:00
Bożniewice
25.07.201809:00-11:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Juchowo od nr 1 do nr 27
23.07.201809:00-13:00
Juchowo od nr 1 do nr 27
24.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Szczecinek
Wierzchowo Gorzelnia obwód 8
23.07.201809:00-12:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Wilczęta
Wilczęta
25.07.201809:00-16:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice gen. Jarosława Dąbrowskiego, Okólnik
24.07.201807:00-09:0024.07.201815:00-17:00
Janów, Komorowo Żuławskie 1, CPN, Nowina,
26.07.201807:00-09:0026.07.201815:00-17:00

Region Iława

Miasto i Gmina Zalewo
Rucewo
23.07.201809:30-12:00
Miasto i Gmina Iława
Krótkie przerwy w dostawie energii, Iława ulice Lipowy Dwór, Lipowa
24.07.201808:00-09:0024.07.201813:00-14:00
Krótkie przerwy w dostawie energii. Iława ulice Władysława Bandurskiego, Kościelna, Ludwika Mierosławskiego, Konstytucji 3 Maja, Bulwar im. Jana Pawła II, Aleja Pojednania
25.07.201808:00-09:0025.07.201812:00-13:00
Nowa Wieś ulice Platynowa, Andromedy, Srebrna, Iława ulica Ostródzka
26.07.201808:00-14:00

Region Kętrzyn

Gmina Srokowo
Szczeciniak
23.07.201808:00-10:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Młynowo 7,
23.07.201808:00-13:00
Notyst Wielki,
24.07.201808:00-13:00
Zawada,
25.07.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Góry, Czerniki ujęcie wody i budynki 37, 38, 21, 23 oraz działki nad jeziorem Moj,
24.07.201809:00-14:00

Region Kwidzyn

Miasto Kwidzyn
Kwidzyn ul. Piękna 3, 5, 7, 9a, 9.
23.07.201808:00-14:00
Kwidzyn ulice Zamiejska, Zielna, Lotnicza
23.07.201809:00-11:00
Kwidzyn ulice Leśna Polana, Sportowa, Młynarska, Strumykowa
23.07.201812:00-14:00
Kwidzyn ul. Koszykowa od nr 4 do nr 10
24.07.201808:00-14:00
Gmina Kwidzyn
Kwidzyn Górki część przemysłowa
24.07.201809:00-14:00
Gmina Susz, Gmina Ryjewo, Gmina Kwidzyn, Gmina Kisielice
Lipianki, Szałwinek, Gniewskie Pole, Gniewskie Pole, Janowo, Pastwa, Gurcz, Korzeniewo, Mareza, Barcice, Rudniki, Jarzębina, Mątowskie Pastwiska, Szkaradowo Wielkie, Szkaradowo Szlacheckie, Rudniki, Goryń
24.07.201809:00-16:00
Gmina Dzierzgoń
Jasna, Jasna
25.07.201808:00-12:00
Gmina Mikołajki Pomorskie
Mikołajki Pomorskie ulice Dzierzgońska, Akacjowa
26.07.201808:00-13:00
Gmina Susz
Emilianowo, Adamowo
26.07.201808:00-10:00
Babięty Wielkie, Babięty Małe, Czerwona Woda
26.07.201810:00-13:00
Gmina Susz, Miasto i Gmina Prabuty
Jakubowo Kisielickie, Krzywiec, Huta, Jakubowo
26.07.201812:00-15:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Dobre Miasto, Miasto i Gmina Bartoszyce
Dobre Miasto ulica Warszawska dz. 476
23.07.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński, Gmina Sępopol
Rogóż, Knipy Kolonia
24.07.201809:00-11:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Ceglarki , Wawrzyny , Bartoszyce ulica Kętrzyńska
26.07.201809:00-12:00

Region Olsztyn

Gmina Dywity
Sętal
23.07.201808:00-10:00
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Jonkowo
Gutkowo ulice Pliszki, Sójki, Olsztyn ulice Gutkowo, Sójki
24.07.201808:30-12:0025.07.201808:30-10:00
Gmina Jonkowo
Wrzesina
25.07.201808:00-13:00
Jonkowo ulice Klonowa, Leśna
26.07.201809:00-19:00
Miasto i Gmina Barczewo
Łęgajny ulice Kasztanowa, Olsztyńska, Wierzbowa, Świerkowa, Modrzewiowa, Leśna
25.07.201808:00-09:3025.07.201816:00-17:30

Region Ostróda

Gmina Grunwald
Gierzwałd
23.07.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie, Jurki, Wysoka Wieś
23.07.201808:00-14:00
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie, Jurki, Wysoka Wieś
24.07.201814:00-21:00
Miasto i Gmina Ostróda
Samborowo ulice Miła, Ostródzka, Długa
24.07.201808:00-13:00
Gmina Miłomłyn
Gil Wielki, Ostrów Wielki, Gil Mały
25.07.201808:00-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Biskupiec, Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulice 3 Maja, Plac ks. Władysława Sudzińskiego, Traugutta, Kilińskiego, Mickiewicza, 1 Maja, Młynarska, Kościelna, Słowackiego, Robotnicza, Szczytno ulice Polska, Poznańska
23.07.201808:00-12:00
Nidzica ulice 3 Maja, Plac ks. Władysława Sudzińskiego, Traugutta, Kilińskiego, Mickiewicza, 1 Maja, Młynarska, Kościelna, Słowackiego, Robotnicza, Szczytno ulice Polska, Poznańska
23.07.201812:00-15:00
Miasto i Gmina Pasym
Tylkówko, Tylkowo
24.07.201809:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Pułtusk, Gmina Winnica
Stare Bulkowo, Lipniki Stare
23.07.201808:00-17:00
Gmina Opinogóra Górna
Chrzanówek ul. Lipowa
23.07.201808:30-12:30
Gmina Karniewo
Krzemień
23.07.201809:00-18:0024.07.201809:00-18:00
Krzemień
25.07.201809:00-18:00
Miasto i Gmina Ciechanów
Ciechanów ul. Tysiąclecia - METALTECH
24.07.201807:00-17:00
Gmina Winnica
Mieszki-Kuligi
24.07.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Ciechanów, Gmina Opinogóra Górna
Chrzanowo, Grędzice
24.07.201808:30-16:30

Region Gostynin

Gmina Sanniki
Mocarzewo, Sanniki, Wólka Wysoka, Sielce
26.07.201808:00-17:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno
Sieraków
23.07.201808:00-12:00
Gmina Oporów
Kamienna, Kolonia Mnich
23.07.201808:30-15:0024.07.201808:30-15:0025.07.201808:30-15:0027.07.201808:30-15:0030.07.201808:30-15:00
Gmina Łanięta
Suchodębie
24.07.201807:30-17:30
Gmina Krzyżanów
Różanowice
24.07.201808:00-13:00
Gmina Witonia
Rybitwy
25.07.201808:00-17:00

Region Mława

Gmina Stupsk
Stupsk ulica Wincentego Witosa
24.07.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Żuromin
Brudnice ulice Mostowa, Lidzbarska, Bielawska
26.07.201809:00-13:00

Region Płock

Gmina Mała Wieś, Gmina Bulkowo, Gmina Bodzanów
Rąkcice, Liwin, Nakwasin, Krubice Stare, Nowe Krubice, Archutowo, Gromice
23.07.201808:45-12:45
Gmina Bodzanów
Bodzanów ulice, Henryka Dąbrowskiego 4, 6. Nadrzeczna 1, oraz OSP.
26.07.201808:00-12:00

Region Płońsk

Gmina Naruszewo
Strzembowo
23.07.201808:00-17:0024.07.201808:00-15:00
Gmina Joniec
Popielżyn Górny, Popielżyn-Zawady
25.07.201808:00-16:30
Miasto i Gmina Płońsk
Płońsk
25.07.201808:00-18:00
Gmina Sochocin, Gmina Joniec
Bolęcin, Pruszkowo, Idzikowice, Sobieski, Królewo, Joniec
26.07.201808:00-13:00

Region Sierpc

Gmina Gozdowo
Bombalice, Bonisław
24.07.201808:00-16:00
Kowalewo-Skorupki, Kowalewo-Boguszyce
26.07.201808:00-11:00
Gmina Bulkowo
Nowe Łubki, Stare Łubki
24.07.201808:30-11:00
Gmina Radzanowo
Ciółkowo, obwód kierunek Sklep
24.07.201809:00-13:00
Gmina Brudzeń Duży
Turza Mała
25.07.201809:00-14:00
Karwosieki-Noskowice, Parzeń, Suchodół
26.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Raciąż
Koziebrody, Kraszewo-Gaczułty
25.07.201809:00-11:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Świedziebnia, Gmina Skrwilno, Gmina Górzno, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Grzęby 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Zasadki 1, 2, 3, Zasady 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,
23.07.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Cielęta 5
23.07.201808:00-18:00
Stacje Pokrzywki 2, Karbowo 18.
24.07.201808:00-14:00
Stacja Cielęta 5 obwód 100
25.07.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Bartniczka
Stare Świerczyny, Nowe Świerczyny, Świerczynki, Cielęta, Wybudowanie Michałowo, Podgórz, Szczuka, Brodnica, Wybudowanie Michałowskie
23.07.201808:00-11:0026.07.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Brzozie, Gmina Bartniczka
Stacje Świecie 4, Łaszewo 1, 4, 10, Świerczynki 3 ,7, Koziary, Świerczyny Stare 2, Michałowo 6, Polna 2.
23.07.201808:00-11:0023.07.201815:00-18:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Tylice 5 NM.
23.07.201808:00-13:00
Gmina Zbiczno
Linia Wysokie Brodno obwód 500.
23.07.201810:00-16:00
Gmina Biskupiec
Stacja Łąkorz 12
25.07.201808:00-11:00
Stacja Łąkorz 2 obwód 300
25.07.201811:00-14:00
Stacja Tymawa 3
25.07.201812:00-15:00
Stacja Czachówki 1
26.07.201808:00-11:00
Stacja Piotrowice 19
26.07.201812:00-15:00
Gmina Bobrowo
Stacje Grzybno 1, 2, 3, 7, 9, Piętrus.
25.07.201808:00-17:00
Stacja Kruszyny Szlacheckie 2 obwód 100
25.07.201812:00-17:00
Gmina Górzno
Stacja Górzno Południe
25.07.201808:00-11:00
Stacja Górzno GS
25.07.201811:00-15:00
Gmina Radomin
Stacja Płonne 8 obwód 100
25.07.201808:00-11:00
Stacja Płonne 8 obwód 300
25.07.201811:00-13:00
Gmina Świedziebnia
Stacje Okalewko 1 do 5.
25.07.201808:00-11:0027.07.201817:00-20:00
Gmina Bartniczka
Stacje Grążawy 1, 2, 4, 5, 6.
26.07.201807:00-10:0027.07.201816:00-19:0030.07.201807:00-10:0031.07.201816:00-19:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Golub-Dobrzyń Koejowa 2
26.07.201808:00-27.07.2018 11:00
Stacja Golub-Dobrzyń osiedle Leśne 2 obwód 700 kierunek Bejgier
26.07.201808:30-13:00
Stacja Białkowo Ferma
26.07.201811:00-15:00

Region Grudziądz

Gmina Łasin
Stacje: Szczepanki 3, 4, 8, 9, 10, 11, 14 EW
23.07.201808:00-14:30
Gmina Gruta
Stacja: Orle 3
24.07.201807:30-19:00
Stacje: Orle 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Jasiewo 5
24.07.201807:30-09:0024.07.201817:00-19:00
Gmina Łasin, Gmina Gruta
Stacje: Słup 3, Szczepanki 13
24.07.201808:00-14:30

Region Radziejów

Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MODZEROWO A .
23.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM MLECZARZY ulica Warzelniana .
23.07.201810:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK POMORZANKA ulica Mickiewicza, Kościuszki, Armii Krajowej, Plac Gdański .
25.07.201809:00-10:3025.07.201819:30-21:00
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PARUSZEWICE obwód 100 .
24.07.201808:00-14:30
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MILŻYN 1 .
24.07.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOLONIA PIASKI WIATRAKI, REDECZ WIELKI 3, PIASKI KOLONIA 2, ŻYDOWO 1 PGR , 2, 3, ŻYDOWO HYDROFORNIA, RABINOWO 1, 2, 3, ŻYDOWO WIATRAKI, CZAJNO 1, 2, 3, 4 , DĘBY JANISZEWSKIE, PIASKI KOLONIA 1, REDECZ WIELKI 1, 2, REDECZ WIELKI WIATRAKI, REDECZ WIELKI PARCELE 1, 2, 3, BODZANOWO 1, 2, 3, 4, PANIEWO 3, 5, AGNIESZKOWO .
26.07.201808:00-10:0026.07.201815:00-17:00
Gmina Waganiec, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JÓZEFOWO 2 .
24.07.201808:00-15:0025.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Wielka Nieszawka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KARCZEMKA obwód 200 .
24.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW TARGOWA ulice Kasztanowa, Klonowa, Okrężna, Salezjańska, Świerkowa, Targowa .
24.07.201810:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW CEGIELNIA ulica Kościelna
25.07.201808:00-09:3025.07.201816:30-18:00

Region Rypin

Miasto i Gmina Rypin
Stacja Starorypin Prywatny 6.
24.07.201808:00-12:00
Gmina Brzuze, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Gulbiny 1, 2, 3, 5, Łączonek 1 do 4.
24.07.201810:00-12:30
Gmina Brzuze
Stacja Radzynek 1.
26.07.201808:00-15:00

Region Toruń

Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Mickiewicza Chełmża, Chełmża ulice św. Jana, Szewska, Strzelecka, gen. Władysława Sikorskiego, Adama Mickiewicza, Ignacego Paderewskiego
23.07.201807:00-12:00
Stacja Grzywna 14
23.07.201807:30-12:00
Gmina Wielka Nieszawka
Mała Nieszawka ulice Zacisze, Przyjazna, Wiosenna, Dębowa, Bliska, Rzemieślnicza, Wodociągowa, Piaskowa, Kwiatowa, Jesienna, Letnia, Słoneczna, Dojazdowa, Vital, Promet
23.07.201807:30-13:30
Gmina Wielka Nieszawka, Gmina Zła Wieś Wielka
Mała Nieszawka ulice Poziomkowa, Wodociągowa, Łączna, Różana, Toruńska, Dojazdowa, Liliowa, Lipowa, Wielka Nieszawka ulice Toruńska, Lipowa, Stary Toruń ulica Toruńska
23.07.201807:30-16:00
Gmina Łubianka
Stacja Pigża 5 Łubianka , Pigża ulice Szkolna, św. Andrzeja Boboli, Młodzieżowa
23.07.201808:00-15:00
Stacja Słomowo PGR Bierzgłowo , Słomowo ulice Dworska, Świętego Antoniego, Zamek Bierzgłowski ulica Jagiellońska
25.07.201809:00-16:00
Gmina Lubicz
Stacje Rogowo 1, 4, 6 SKR, Rogowo
23.07.201808:30-14:30
Stacja Złotoria 6 ul Piaskowa
24.07.201807:00-12:00
Lubicz Dolny ulica Kamienna, Bankowa
24.07.201808:30-14:30
Stacja Brzeźno 4
25.07.201808:00-15:30
Stacja Młyniec 18 Jesionowa
25.07.201809:00-13:00
Stacja Brzeźno 4
26.07.201808:00-15:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Skłudzewo 5
23.07.201810:00-12:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Szychowo 1
23.07.201811:00-14:00
Stacja Kowalewo Ogrodnictwo Kowalewo Pomorskie ulice 1 Maja, Kościuszki, Ogrodowa, Chopina
25.07.201809:00-12:00
Stacja Bielsk 6 , Kowalewo Pomorskie ulica Chopina
25.07.201811:00-14:00
Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Nowa Chełmża ulica Górna, Chełmża ulice Stefana Batorego, Bolesława Krzywoustego, Górna, Królowej Jadwigi, Władysława Łokietka, Władysława Broniewskiego, gen. Józefa Bema, Stanisława Poniatowskiego, Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Romualda Traugutta, Kowalewo Pomorskie ulice 1 Maja, 1 Stycznia
24.07.201807:00-12:00
Miasto i Gmina Toruń
Toruń ulice Nenufarów, Stawki Południowe, Łódzka, Szuwarów, Zimowa, Sitowia, Włocławska, Trzcinowa, Bociana, Kukułki, Zimorodka
24.07.201808:00-15:00
Toruń ulica, Podgórna 18
24.07.201812:00-16:00
Stacja Kaszczorek 11 Toruń ulice Na Przełaj
25.07.201807:00-12:00
Stacja Rudacka Toruń ulice Jana Skrzetuskiego, Rudacka
25.07.201808:30-17:30
Stacja Kaszczorek 7 ulica Jasia i Małgosi 2, 5, 6, 7, 8
25.07.201812:00-16:00
Stacja Kaszczorek 7 Toruń ulice , Jasia i Małgosi 14, 16
26.07.201807:00-16:00
Gmina Obrowo
Stacja Stajenczynki 4 ulica Aleja Wiosenna
24.07.201809:00-13:00
Gmina Obrowo, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Osiek 4, Obrowo ulice Storczykowa, Konwaliowa, Osiek nad Wisłą ulice Wiślana, Storczykowa, Polna, Słonecznikowa, Stokrotkowa, Tulipanowa, Fiołkowa, Nad Wisłą, Konwaliowa, Silno , Osiek , Toruń
26.07.201807:30-11:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
Włocławek ulica Komunalna
22.07.201808:30-11:30
Włocławek ulice Płocka, Łęgska
22.07.201811:30-14:30
Włocławek ulice Letnia, Pawia, Mielęcińska, Aleja Jana Pawła II, Łabędzia, Skrajna, Dolna, Bartnicka, Zaułek, Wilgi, Metalowa, Kaletnicza
23.07.201808:30-15:00
Kruszyn ulica Ikara, Nowa Wieś ulica Jana Pawła II
24.07.201808:30-11:00
stacja Kulin Hotel
26.07.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Brześć Kujawski, Gmina Lubień Kujawski
Morzyce, Nowa Wieś, Kostulin, Kamienna, Rutkowice, Błonie, Kołomia, Kąty, Narty, Wola Olszowa, Nowa Wieś, Kąty
23.07.201809:00-14:30
Gmina Fabianki
stacja Kulin 4
24.07.201809:00-13:00
Gmina Brześć Kujawski
stacja Brzezie 2
25.07.201808:00-15:00
Falborek , Rzadka Wola-Parcele , Brześć Kujawski ulice Orzeszkowej, Prusa, Kraszewskiego, Pułaskiego, Ciborowskiego, Radziejowska, Zachodnia, Końcowa, Słowackiego, 11 Listopada, Kopernika, Kościuszki
25.07.201808:30-15:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Baruchowo, Miasto i Gmina Kowal
stacja Goreń Duży 5
25.07.201808:00-13:00
Gmina Chodecz
Kromszewice 7 obwód 100
25.07.201810:30-13:30
Strzygi, Strzygowska Kolonia, Zieleniewo, Łakno
26.07.201809:00-13:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie