Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Morzeszczyn
Borkowo ulica Nowa 20, 22, Nasza, Topolowa, Akacjowa, Brzozowa
29.05.201808:30-16:00
Miasto Gdańsk, Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Morzeszczyn
Borkowo ulica Nowa 2 do 16, Brzozowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Miętowa
30.05.201808:30-16:00

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna
Łubiana ulice Jodłowa, Kasztanowa, Akacjowa, Świerkowa, Miodowa, Jesienna, Źródlana, Ogrodowa, Wiosenna, Sadowa, Pogodna, Słoneczna, Wodna, Kościelna, Spacerowa, Kamienna, Makowa, Polna. Korne Stacja Paliw, Korne Działki
26.05.201808:00-10:0026.05.201815:00-17:00
Ludwikowo
29.05.201808:00-17:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Kartuzy
Garczyn Ośrodek Wczasowy, Korne Gastronomia, Łubiana Unitrade, Łubiana PETROLINWEST, Łubiana Geodezja, Korne Osada, Owśnice, Owśnice ELBUD, Wieprznica, Wieprznica Młyn
26.05.201808:00-17:00
Gmina Kartuzy
Brodnica Górna ulice Kartuska, Chmieleńska, Łąkowa
28.05.201808:00-14:30
Gmina Żukowo, Gmina Chmielno, Gmina Kolbudy, Gmina Kartuzy
Brodnica Górna, Kamionka, Kalka, Złota Góra, Ręboszewo Łąki
29.05.201808:00-12:00
Gmina Karsin
Wiele RSP, Wiele Ośrodek Wczasowy, Wiele Maciej, Wiele Myzyk, Wiele SYLWA, Wiele Abisynia, Wiele Rogalewo
30.05.201808:00-18:0001.06.201808:00-18:0002.06.201808:00-18:00
Gmina Kartuzy, Gmina Karsin
Wiele Wnukowo, Wiele ALTEX, Wiele Wybudowanie, Wiele Długa, Wiele Wyszyńskiego, Wiele Górska
30.05.201808:00-10:3002.06.201816:00-18:00
Gmina Stężyca
Stężyca ulice Doktora Majkowskiego, Jeziorna, Damroki, Źródlana, Jana III Sobieskiego, Stężyca GS
30.05.201808:00-17:00

Region Starogard Gdański

Gmina Osiek
Bukowiny, Udzierz
28.05.201809:00-13:00
Gmina Bobowo, Gmina Skórcz
Wysoka, Czarnylas
29.05.201808:00-13:00
Gmina Starogard Gdański
Janin 7, 8,17A, Trzcińsk 1, 2, 6, 6A, 8
29.05.201808:00-17:00
Gmina Starogard Gdański, Gmina Tczew
Ciecholewy, Boroszewo
29.05.201808:00-09:00
Ciecholewy, Boroszewo
29.05.201816:00-17:00
Gmina Skórcz
Wybudowanie Wielbrandowskie 11 i 11A, Wielbrandowo 14 i 16
29.05.201809:30-13:30
Gmina Smętowo Graniczne
Smętowo Graniczne Gdańska 26A, 28 Polna 1
30.05.201808:00-11:00
Gmina Zblewo
Pinczyn Sportowa, Hoffmana
30.05.201808:00-12:30
Piesienica
30.05.201809:30-13:30
Gmina Stara Kiszewa
Stara Kiszewa Hydrofornia, 6-go marca
30.05.201808:30-16:30
Stara Kiszewa Wyzwolenia, Szorca,
30.05.201808:30-09:30
Stara Kiszewa Wyzwolenia, Szorca,
30.05.201815:30-16:30

Region Tczew

Gmina Cedry Wielkie
Leszkowy
26.05.201814:30-19:00
Gmina Przywidz
Majdany ulice Piastowska, Środkowa, Zaroślak
29.05.201808:00-14:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo
Choczewo ulica Pierwszych Osadników parzyste od 30 B do 38, nieparzyste od 35 do 55
26.05.201808:00-10:00
Gmina Puck, Miasto Reda
Rekowo Dolne , Reda ulice Długa, Wesoła, Rekowska, Kościelna, Rekowo Górne ulica Lipowa
26.05.201811:30-13:00
Gmina Wejherowo
Gościcino ulica Drzewiarza.
28.05.201808:00-10:00
Gmina Władysławowo
Ostrowo ulice Obozowa, Biwakowa, Pustki, Grzybowa.
28.05.201808:30-14:30
Gmina Szemud
Głodowo , Łebno ulice Morenowa, Żwirowa.
29.05.201808:00-10:00
Miasto Reda
Reda ulica Żytnia, Lipowa , Brzozowa.
29.05.201808:30-14:30
Gmina Linia, Gmina Szemud
Smażyno , Łebno ulica Smażyńska
29.05.201810:30-12:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto Jarocin
Jarocin os. Kasztanowa bloki 5, 6, 7, 10 ,ul. Do Zdroju 1 do 5, 2 do 14, Park 3, 4, 5, ul. Lipowa cała, Szeregowce ul. Kwiatowa nr 1A do 35, 26 do 34
28.05.201807:30-12:30
Jarocin Bloki ul. Węglowa 1, Kościuszki 34, 36, Wrocławska 55
29.05.201808:30-09:30
Jarocin ul. Deszczowa 4, 6, 8, Do Zdroju 5A do 6, 18 do 20, Jesienna cała
29.05.201808:45-13:15
Jarocin ul. Kopernika, Konopnickiej, Marcinkowskiego, Cicha, Chopina, Niepodległości od przejazdu PKP do ulicy Przemysłowej
29.05.201810:00-11:30
Jarocin ul. Estkowskiego nr nieparzyste od 17 do 41
30.05.201807:45-12:15
Miasto i Gmina Pleszew
Pleszew ul. Polna 1 do 36
28.05.201808:45-10:15
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Orla 1 do 56
29.05.201807:30-12:30
Miasto i Gmina Pleszew, Gmina Czermin
Pleszew ul. Koźmińska 1 do 11
30.05.201808:45-13:15
Gmina Żerków
Ludwinów Bogiel 92 do 98
30.05.201810:45-13:15

Region Kalisz

Gmina Lisków, Gmina Koźminek
Stary Karolew, Chodybki, Gospodarstwo Rolne p. Wieruszewski, stacja transformatorowa 01211, Koźminek ul. Mielęckiego 17-24, Złotniki 1-14Stary Karolew ELW T4 01293
28.05.201809:00-10:00
Gmina Koźminek
Sokołówka 43-44c, Pośrednik 4-6
29.05.201811:00-12:00
Pośrednik Dębsko Ośrodek 3-12 Dębsko Dosinek 2 Emilianów 1-29A Stacje Dancewicz i Stacja Frontczak
30.05.201809:00-10:0030.05.201815:00-16:00

Region Kępno

Gmina Łubnice
Łubnice ul. Sadowa, Kościelna Parafia, Cmentarna 1, Byczyńska 1, Gen. Sikorskiego 1 – 16, 112 – 125, Kółko Rolnicze, Pionier Meble
28.05.201808:00-16:00
Gmina Rychtal
Darnowiec 1 – 13, 26A, 26 - 40
28.05.201808:30-12:30
Gmina Galewice
Biadaszki, Foluszczyki
29.05.201808:00-16:00
Kolonia Osiek 1 - 42
30.05.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Międzybórz
Królewska Wola 2 - 30
29.05.201809:00-11:30
Kraszów 27 - 45
29.05.201811:30-14:00
Ose 10, 16A, 16B, 16C, 32 - 37
30.05.201809:00-14:00
Gmina Czastary
Parcice ul. Dworska 41 – 92, Akacjowa 1 - 4
29.05.201810:30-12:30
Miasto i Gmina Syców
Syców ulice Kaliska, Adama Mickiewicza, Kępińska, 15-lecia
30.05.201808:00-09:00
Miasto i Gmina Międzybórz, Gmina Dziadowa Kłoda, Miasto i Gmina Syców
Kraszów , Niwki Kraszowskie , Hałdrychowice , Dziesławice , Ligota Rybińska , Dąbrowa Kraszowska , Niwki Książęce , Niwki Garbarskie
30.05.201809:30-10:30

Region Koło

Gmina Olszówka
Olszówka, Tomaszew, Józefków, Drzewce
29.05.201809:00-16:00
Gmina Grzegorzew
Borysławice Kościelne
29.05.201810:00-14:00
Gmina Wierzbinek, Miasto Koło, Gmina Sompolno
Koło ul. Sienkiewicza
30.05.201809:00-14:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Biele
30.05.201810:00-13:00

Region Konin

Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Konin ulice Świętojańska, Tuliszkowska, Brzozowa
26.05.201809:00-13:00
Gmina Rzgów
Branno, Sławsk, Nowy Sławsk
28.05.201809:00-17:00
Gmina Stare Miasto, Gmina Rzgów
Sławsk, Rumin
28.05.201809:00-17:00
Sławsk, Rumin
29.05.201809:00-17:00
Miasto i Gmina Golina, Miasto Konin
Kraśnica, Kraśnica-Kolonia, Młynki Kraśnickie, Konin
28.05.201809:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto I Gmina Odolanów
Huta 1 do 18, 79 do 83.
28.05.201809:00-11:00
Gmina Ostrzeszów
Kochłowy 11 do 27, Rogaszyce 235.
29.05.201809:00-13:00
Gmina Sośnie
Bogdaj 82 do 98.
30.05.201809:00-11:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów
Wrąbczyn Górski, Kościołków
28.05.201808:00-16:00
Gmina Strzałkowo
Młodziejewice
28.05.201809:00-13:00
Gmina Powidz
Wylatkowo
29.05.201809:00-14:0030.05.201809:00-14:00

Region Turek

Gmina Grabów
Borów, Borucice
26.05.201808:00-18:00
Odechów, Odechówek
29.05.201809:00-17:00
Borucice, Szłapy
30.05.201810:00-13:00
Gmina Kawęczyn
Dziewiątka
29.05.201810:00-12:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Stare Resko,
28.05.201808:30-10:3028.05.201815:00-17:00
Stare Resko sklep
28.05.201808:30-17:00

Region Bytów

Gmina Czarna Dąbrówka
Rudka, Kamionka, Nowa Huta, Stara Huta
29.05.201808:30-13:00
Gmina Borzytuchom
Borzytuchom ulica Słoneczna
30.05.201809:00-13:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Jawory
30.05.201810:30-14:30

Region Człuchów

Gmina Lipnica
Borowy Młyn ulice Młyńska, Jana Pawła II, Nadrzeczna, ks. Bernarda Gończa, Kaszubska
26.05.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Człuchów
Jęczniki Wielkie
28.05.201808:00-10:00
Gmina Rzeczenica, Miasto i Gmina Czarne
Wyczechy, Wronkowo, Nadziejewo, Gockowo
28.05.201811:00-15:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Wierzchowo
Świerczyna
30.05.201809:00-14:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Gościno
Dargocice, Wierzbka Dolna, Wierzbka Górna
26.05.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzeg Borowina, Kądzielno
30.05.201807:30-10:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów
Kania , Czarnowiec , Strzeżewo , Polanów ulica Bobolicka
27.05.201803:00-08:00

Region Lębork

Miasto Lębork
Lębork ulica Bolesława Krzywoustego, Zwarowska
26.05.201808:30-13:30
Lębork ulice Weterynaryjna 7, 7b
28.05.201808:00-13:30
Gmina Czarna Dąbrówka
Mikorowo
29.05.201810:00-13:00

Region Słupsk

Gmina Smołdzino
Gardna Wielka Pompy
25.05.201808:00-18:0001.06.201808:00-18:00
Gmina Postomino
Pieńkowo
29.05.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Sławno
Sławno ul. Matejki
30.05.201808:00-14:00

Oddział w Olsztynie

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Kotwicza 2, Stawidłowa 12, 12a, 12b, 12c, Radomska 1
28.05.201811:00-16:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Starzykowo
28.05.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Łążyn, Omule, Prątnica
29.05.201809:00-12:00
Grabowo
30.05.201809:00-12:00

Region Kętrzyn

Gmina Kolno, Miasto i Gmina Bisztynek
Wysoka Dąbrowa od numeru 29 do 36 i numer 52, Dąbrowa 21, 23,
29.05.201808:30-15:00
Gmina Srokowo
Karłowo 15, 16, 17,
29.05.201808:30-12:00

Region Kwidzyn

Gmina Susz
Żakowice
28.05.201808:30-13:00
Emilianowo
28.05.201811:00-15:00
Gmina Gardeja
Klasztorek
28.05.201809:00-13:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński, Miasto i Gmina Bartoszyce
Łabno, Kraszewo, Miłogórze, Pomorowo Kolonia, Chełm, Kłębowo Kolonia, przerwy do 1,5 godziny na czas podłączenia i odłączenia agregatów prądotwórczych
28.05.201808:00-14:0030.05.201812:00-19:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Nowosady, stacje Nowosady Wieś, 4
28.05.201812:00-15:0030.05.201812:00-15:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Barczewo, Miasto i Gmina Jeziorany
Lamkowo 63, Krokowo 29, 42-47, 51-55
29.05.201808:00-14:30
Miasto i Gmina Bartoszyce
Ganitajny, Głomno, Kromarki
29.05.201808:30-14:30
Kromarki, Bąsze
29.05.201808:30-10:0029.05.201813:00-14:30
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Studzianka nr 37, 40-43
29.05.201809:00-14:00
Franknowo, stacja Franknowo 2 - przerwa na podłączenie i odłączenie agregatu
30.05.201809:00-10:0030.05.201812:00-13:30
Franknowo, stacje Franknowo 1, 4, 5, Hydrofornia
30.05.201809:00-13:30

Region Olsztyn

Gmina Purda, Miasto i Gmina Barczewo
Mokiny, Skajboty, Prejłowo, Patryki
30.05.201808:30-13:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Morąg
Kretowiny, Żabi Róg
28.05.201811:00-14:00
Gmina Gietrzwałd
Biesal
29.05.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Ostróda
Ostrowin
30.05.201809:00-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Grunwald
Lipowa Góra Wschodnia , Szczytno ulica Toruńska
29.05.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulice Spokojna, Wiosenna, Jesionowa, Miła, Piękna, Żwirowa, Jasna, Nowomiejska
30.05.201808:30-10:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck
Faustynowo, Ogonowo, Płaciszewo, Strzeszewo, Dziektarzewo
28.05.201808:00-11:00
Rybitwy, Dziektarzewo, Pieńki Rzewińskie, Polesie, Śródborze, Dramin, Kiełki, Śródborze
28.05.201812:30-14:30
Miasto i Gmina Glinojeck
Wkra, Faustynowo, Stary Garwarz, Luszewo, Ogonowo, Nowy Garwarz, Luszewo, Pieńki Faustynowskie, Glinojeck ul. Wiejska, Fabryczna
28.05.201808:00-10:00
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Raciąż
Cieszkowo Nowe, Cieszkowo Stare, Pieńki Rzewińskie, Rzewin, Kiełki, Lachówiec, Cieszkowo-Kolonia, Śródborze, Galominek Nowy, Drozdowo
29.05.201808:00-11:00
Gmina Opinogóra Górna
Władysławowo ul. Ciechanowska
29.05.201808:30-12:00
Gmina Baboszewo
Goszczyce Średnie, Polesie
30.05.201808:30-13:30
Galomin, Galominek Nowy, Pawłowo, Dziektarzewo, Dziektarzewo-Wylaty, Pieńki Rzewińskie
30.05.201811:30-13:30
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck, Gmina Ojrzeń, Miasto i Gmina Płońsk
Goszczyce Poświętne, Goszczyce Średnie, Dłużniewo, Sarbiewo, Wola-Folwark, Dziektarzewo, Budy Radzymińskie, Wola Dłużniewska, Jesionka, Galomin, Pawłowo, Sadek, Szymaki, Osada-Wola
30.05.201808:30-10:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gąbin, Gmina Bedlno
Nowe Grabie
29.05.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Gostynin
Gorzewo obwód kierunek Sendeń Mały
29.05.201809:00-15:00
Białe
30.05.201808:00-15:00
Gmina Nowy Duninów
Grodziska, Kamion, Karolewo
30.05.201808:30-19:00

Region Kutno

Gmina Chodów, Gmina Dąbrowice, Gmina Chodecz
Mariopol, Rozopol
28.05.201808:30-19:00

Region Mława

Miasto i Gmina Mława, Gmina Wiśniewo
Mława ulice Zabrody, Sadowa, Płocka, Olszynowa, Krucza
29.05.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Działdowo
Działdowo, ul. Dolna
29.05.201809:00-13:00

Region Płock

Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Wyszogród
Dzierżanowo, Słomin
28.05.201808:00-13:00
Gmina Bodzanów
Kanigowo , Małoszywka , Nowe Kanigowo
29.05.201808:00-12:0030.05.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulice 3 Maja 3A
30.05.201809:00-13:00
Gmina Stara Biała, Miasto i Gmina Płock
Płock, Maszewo, Maszewo Duże, Nowe Proboszczewice
30.05.201810:00-14:00

Region Płońsk

Gmina Nowe Miasto, Miasto i Gmina Płońsk
Szczawin, Henrykowo, Wólka Szczawińska, Anielin, Nowe Miasto, Nowe Miasto-Folwark, Belin, Arcelin
28.05.201807:30-08:3028.05.201816:30-18:00
Gmina Nowe Miasto
Nowe Miasto, Nowe Miasto-Folwark
28.05.201808:30-16:30
Nowe Miasto, Nowe Miasto-Folwark
30.05.201810:00-13:00
Gmina Świercze
Strzegocin
29.05.201808:30-11:30

Region Sierpc

Gmina Mochowo
Gozdy, Adamowo, Ligowo, Śniechy
28.05.201808:00-09:3030.05.201815:00-18:00
Gmina Załuski, Miasto i Gmina Sierpc
Mieszczk, Sierpc, Wymyślin
29.05.201808:00-11:00
Gmina Zawidz, Gmina Rościszewo
Rumunki-Chwały, Jaworowo-Kolonia, Młotkowo-Wieś
29.05.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Raciąż
Pęsy, Kiniki, Folwark-Raciąż, Witkowo, Raciąż
30.05.201807:00-08:3030.05.201813:00-15:00
Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Mochowo
Gozdy, Kapuśniki
30.05.201809:00-18:00
Gmina Rościszewo
Babiec Piaseczny
30.05.201809:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Grodziczno
Linia Mroczno POM obwód 600.
28.05.201808:00-15:00
Stacja Grodziczno 8.
29.05.201810:00-16:00
Gmina Osiek, Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Rypin
Stacje: Michałki: 1, 2, 3, 4. Kłuśno: 1, 2, 4, 5, 6. Chlebowo: 2, 3, 4, 6. Dzierzno: 1, 2, 3. Szynkowizna: 1, 2, 3.
28.05.201808:00-12:00
Stacje: Michałki: 1, 2, 3, 4. Kłuśno: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Chlebowo: 2, 3, 4, 6. Dzierzno: 1, 2, 3. Szynkowizna: 1, 2, 3.
30.05.201816:00-20:00
Gmina Zbiczno
Stacja Bachotek PTTK.
28.05.201808:00-19:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Skarlin 3 obwód 100.
28.05.201808:00-14:00
Gmina Biskupiec
Stacja Bielice 9.
29.05.201808:00-16:00
Gmina Dębowa Łąka
Linia Wielkie Radowiska 3 obwód 100.
29.05.201808:00-16:30
Gmina Osiek
Stacje: Kretki Duże 4; Kretki Małe: od 1 do 9.
29.05.201808:00-10:0030.05.201816:00-20:00
Gmina Bobrowo
Stacje: Bobrowo 4; Kruszyny Rumunki: 1, 2, 3; Wądzyń 2, 3, 6, 7, 9; Tylice 13; Zgniłobłoty: od 1 do 11;
30.05.201808:00-10:0030.05.201812:00-16:00
Stacje Wądzyń: 1, 4, Ośrodek.
30.05.201808:00-16:00

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Wałdowo 8 obwód 400
29.05.201810:00-14:00
Grudziądz stacja Owczarki 8
30.05.201808:00-13:00
Gmina Stolno
Stacja: Paparzyn 2
30.05.201808:00-11:00
Miasto Wąbrzeźno
Stacja: Jaworze 1
30.05.201808:00-15:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo, Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ORLE 2 .
28.05.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUŻEWO 7 .
28.05.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WÓLKA 2 .
30.05.201808:00-15:00
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOLA BACHORNA 1 .
28.05.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Nieszawa
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA STAROŚCIŃSKA ulice Starościńska, Ciechocińska .
28.05.201811:00-13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA STODÓLNA ulice Stodólna, Mickiewicza .
29.05.201811:00-13:00
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej UŁOMIE obwód 100 .
29.05.201808:00-14:30
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 12 .
29.05.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK NOWOTKI obwód 600 ulice Narutowicza, Zdrojowa .
29.05.201810:00-14:00
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIECZ WIELKI 3 .
30.05.201808:00-14:30
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SŁOŃSKA ulica Norwida, Słońska .
30.05.201811:00-13:00

Region Rypin

Gmina Brzuze
Stacja Łączonek 2
25.05.201816:00-20:0028.05.201807:30-11:0030.05.201816:00-20:00
Stacje Gulbiny 1, 2, 3 ,5.
25.05.201816:00-20:0028.05.201807:00-11:0030.05.201816:00-20:00
Gmina Brzuze, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Łączonek 1, 3 , 4.
25.05.201817:00-20:0028.05.201807:30-09:0030.05.201816:00-20:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze
Stacje Krzyżówki 2, Ostrowite 2, 3, 6, 7 k/Lipna.
28.05.201807:30-09:3030.05.201814:30-17:00
Gmina Skrwilno
Stacja Skudzawy 4 obwód 200 kierunek Dąbrowski.
28.05.201808:00-12:30
Gmina Skępe
Stacja Wioska 3 obwód 400.
28.05.201809:00-13:00
Stacja Szczekarzewo 3 obwód 200 – ul. Jastrzębia, ul. Ptasia, ul. Bażancia oraz ulice okoliczne.
29.05.201808:00-12:00
Stacja Likiec 6.
30.05.201809:00-14:00
Gmina Rogowo, Gmina Wielgie
Stacje Brzeszczki Małe 2, 3, 4, Rogowo 2, 9, Rojewo 3.
29.05.201807:30-09:0029.05.201816:00-19:00
Gmina Wielgie
Stacja Zakrzewo 3.
29.05.201808:00-11:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Dobrzyń Szkolna obwód 700 kierunek ul. Szkolna, ul. Sportowa, ul. Jakuba z Płomian.
29.05.201808:30-13:30
Stacja Szpiegowo 2.
30.05.201808:00-13:00
Gmina Tłuchowo, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Suminek 3.
29.05.201808:30-13:30

Region Toruń

Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Napole 1
28.05.201807:15-11:00
Stacje Srebrniki 1, 3 PGR, 6
28.05.201808:30-15:30
Stacja Rychnowo 4
29.05.201807:30-15:0030.05.201807:30-15:00
Stacja Borówno 3
29.05.201810:00-15:00
Stacja Kowalewo Szosa Brodnicka Kowalewo Pomorskie ulice Podborek, Brodnicka, Wrzosowa, Dworcowa, Kościuszki
29.05.201811:00-13:30
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Nieszawa
Stacja Łysomice 4 ul. Łąkowa, Modrzewiowa, Polna, Skowronkowa
28.05.201807:30-12:00
Stacja Łysomice 4 ul. Polna, Skowronkowa, Gdańska 1, 2, Łąkowa, Wspólna
30.05.201807:00-12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Łączność Toruń ul. Polna Urząd Pocztowy
28.05.201807:30-12:00
Stacja Brzoskwiniowa Toruń ul. Figowa
29.05.201807:30-15:00
Stacja Kaszczorek 6
30.05.201809:30-13:00
Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacja Oś. Bielawy 3 Toruń ul. Częstochowska , Kraśniewska
28.05.201810:00-15:00
Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Nawra 2
29.05.201807:00-11:00
Gmina Lubicz
Stacja Krobia 1 ul. Poligraficzna
29.05.201807:30-12:00
Stacja Lubicz 25 ul. Toruńska
29.05.201808:00-13:00
Gmina Ciechocin
Stacje Małszyce 3, 4, 5, 6, 8 Ciechocin , Małszyce , Jesionka
29.05.201808:30-14:30
Gmina Łysomice
Stacja Kamionki Duże 7
30.05.201807:00-09:00
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Wielka Nieszawka 1 obwód kierunek Dybowo
30.05.201807:30-13:00
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacje Młyniec 4,22 Mierzynek 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 MASARNIA, 9, 10, Młyniec Pierwszy ulica Golubska Krobia ulice Baśniowa, Żwirki i Muchomorka, Jesionowa, Rycerska, Poligraficzna, Wspólna, Mierzynek ulice Leśna, Zielona Puszcza, Wypoczynkowa, Farmerska, Zacisze, Gotycka, Graniczna, Młyniec Drugi ulica Dolina Drwęcy, Młyniec Pierwszy , Brzozówka ulica Żurawinowa, Szembekowo
30.05.201808:30-17:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie