Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
ulica Komety 44, 46, 48
27.07.201709:00 - 13:00

Region Kartuzy

Gmina Żukowo
Miszewko Wybudowanie, Miszewko ul. Gdyńska, Kaszubska
27.07.201708:00 - 11:30
Banino ul. Orzechowa, Banino Kurnik
27.07.201711:00 - 14:30
Gmina Karsin
Wiele Ośrodek Wczasowy, Rogalewo, Piątkowo.
27.07.201708:30 - 16:00
Gmina Kartuzy
Leszno ul. Kartuska, Kwiatowa, Starowiejska
28.07.201708:00 - 18:00
Leszno ul. Słoneczna, Bolesława, Krótka, Podgórna, Szkolna. Kiełpino Starowiejska
28.07.201708:00 - 10:3028.07.201716:00 - 18:00
Gmina Stężyca
Szymbark Wieś, Szymbark Hydrofornia, Szymbark Stolarnia, Szymbark Osiedle, Szymbark Szkoła, Patuły, Szymbark Ośrodek Wczasowy ZE, Szymbark Wybudowanie pod Wieżycę, Wieżyca Ośrodek PKP, Wieżyca PKP, Wieżyca Domki
28.07.201708:00 - 12:00

Region Starogard Gdański

Gmina Starogard Gdański
Janowo ,Jabłowo
28.07.201707:30 - 08:3028.07.201712:30 - 14:00
Gmina Zblewo
ZBLEWO CHOJNICKA, CISKA, LEŚNA, PODGÓRNA
31.07.201709:00 - 14:00

Region Tczew

Gmina Pszczółki
Różyny .Ulica Kościelna
27.07.201708:30 - 13:00
Różyny .Ulica Kościelna
27.07.201708:30 - 13:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo
SZKLANA HUTA stacja Szklana Huta 1 i Szklana Huta 2.
27.07.201708:00 - 10:30
Gmina Krokowa
KROKOWA ulica: SZKOLNA 1, 2 / 8, ŻARNOWIECKA 8, 8 / 2.
27.07.201708:30 - 13:00
KROKOWA ulica: PRZY TORZE od 5 do 23, PUCKA 1; MINKOWICE ulica: DŁUGA, KASZTANOWA 1, 3 , PUCKA 1, 3, 8, 10, 14, ŻWIROWA 2, WIEJSKA od 1 do 6 od 2, NOWA od 2 do 6, POLNA 2.
31.07.201708:00 - 13:00
Gmina Linia
MIŁOSZEWO stacja Malinowy Rów.
27.07.201708:30 - 12:00
Miasto Wejherowo
WEJHEROWO ulica: GDAŃSKA 141, 149, 149 / A, 149 / B, DZIAŁKA 544 MYJNIA, TYGRYSEK, BRYGADY PANCERNEJ WOJSKA POLSKIEGO nieparzyste od 1 do 7.
27.07.201712:00 - 14:30
Gmina Szemud
WARZNO ulica :CZECZEWSKA, GRYFA POMORSKIEGO, ŁĄKOWA, NA SKARPIE, STAROWIEJSKA, WADOWICKA, LIPOWA, POLNA, DWORSKA, SPACEROWA, GÓRNA, BIESIADNA.
28.07.201708:30 - 14:30
BOJANO stacja Bojano Derdowskiego obwód 400, ulica: Gryfa Pomorskiego od złącza kablowego Z 401 na 1, RADOSNA.
28.07.201709:00 - 12:00
KIELNO stacja Bożanka, ulica: KONWALIOWA 10, 12, 14 16, działka 126 przez 4, 126 przez 6, 126 przez 7, 126 przez 34 .
31.07.201711:00 - 14:30
Gmina Wejherowo
BIESZKOWICE stacja Bieszkowice Zawiat, ulica: POPRZECZNA 1, 2, 4, 6, SŁONECZNA.
31.07.201708:30 - 12:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Jarocin
Cielcza ul. Szkolna 11B, Harcerska
27.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Stara Obra ul. 1-Maja nr od 1 do 34, Witosa nr 2, 4, Szkolna nr 2, 4, 6, Koźmińska nr 16, 40-Lecia nr od 1 do 14
27.07.201713:00 - 16:00
Miasto Jarocin
Jarocin ul. Piaskowa 1, Wojska Polskiego 41, 43, Skłodowskiej 3, 4, 5, 6, Bema 1 do 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 19, 23, 25, 29, 31, 31A, Serafina Niedbały
31.07.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Kobierno ul. Kobierska 1 do 37, Rzemieślnicza 2 do 30, Klonowa 22, 24, 31, 50, 52
31.07.201710:30 - 14:30

Region Kalisz

Gmina Brzeziny
Brzeziny ul. Krzywoustego 13, nowe działki
27.07.201709:30 - 12:00
Jagodziniec 10-22c
27.07.201712:00 - 14:30
Aleksandria 19-40
28.07.201709:30 - 12:00
Jagodziniec 1, 7-13, działki rekreacyjne
28.07.201712:00 - 14:30
Jagodziniec działki rekreacyjne, Jagodziniec 1-18, Aleksandria 3-9
28.07.201712:00 - 14:30
Gmina Blizanów
Aleksandria 59-78, OSP
28.07.201709:30 - 12:00
Gmina Koźminek
Osuchów działki budowlane
28.07.201713:00 - 14:30

Region Kępno

Gmina Łęka Opatowska
Opatów ul. Poznańska 87A, 87B, 89, 91, 95, 100, 104, 102, 110 , Bolesława Prusa 1 do 4
27.07.201710:00 - 14:00
Gmina Kępno
Myjomice Osiedle nr 114, 115, 116, 118, 119
28.07.201709:00 - 30.07.2017 12:00
Miasto i Gmina Syców
Syców ul. Szosa Kępińska 4A do 9, 11 , 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Polna 15 , Firma Izotex, Plandecar , Rago S,C , PHU Wieliczko
28.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Międzybórz
Niwki Książęce 7 - 11
29.07.201708:00 - 09:00

Region Koło

Gmina Babiak
Brdów
27.07.201709:00 - 12:00
Radoszewice
27.07.201711:00 - 14:00
Gmina Koło
Sokołowo
27.07.201709:00 - 14:00
Gmina Olszówka
Drzewce
28.07.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kłodawa
Kłodawa Ul. Łąkowa i 11-go Listopada
28.07.201709:00 - 12:00
Tarnówka
28.07.201711:00 - 14:00
Gmina Osiek Mały
Osiek Wielki
28.07.201712:00 - 15:00

Region Konin

Gmina Skulsk
Rakowo
27.07.201708:00 - 14:00
Gmina Stare Miasto
Główiew
27.07.201708:00 - 12:00
Lisiec Nowy, Kazimierów, Zgoda
27.07.201708:00 - 15:00
Kazimierów
27.07.201711:00 - 14:00
Gmina Stare Miasto, Miasto i Gmina Rychwał
Główiew, Piskorzew
27.07.201708:00 - 15:00
Gmina Wilczyn
Kopydłowo
27.07.201709:00 - 14:00
Gmina Kramsk
Helenów
28.07.201708:00 - 14:00
Gmina Krzymów
Staropaprockie Holendry
28.07.201708:00 - 12:00
Potażniki
28.07.201711:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kleczew
Kleczew ul. Białobrodzka
28.07.201709:00 - 11:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Przygodzice
Bogufałów 40 do 59 , Chynowa 118 do 123
27.07.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Olszyna 56, 57, 58, 58a
27.07.201708:00 - 12:00
Siedlików 142a do 143 , 170 do 174
31.07.201708:00 - 12:00
Siedlików 92 do 96b
31.07.201712:30 - 15:00
Siedlików 82 do 90
31.07.201715:00 - 16:00
Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Czarnieckiego 18 do 32 , 23 do 31a , 35 , ul. Sowińskiego 2 do 24 , 5 do 21 , ul. Skorupki 38 , ul. Hetmańska cała
28.07.201708:00 - 10:00
Ostrów Wielkopolski ul. Limanowskiego 6 , ul. Kusocińskiego 1 - Myjnia Samochodowa
28.07.201708:00 - 10:00
Ostrów Wielkopolski ul. Obrońców Westerplatte 1 do 21 , 2 do 28 , ul. Czarnieckiego 33
28.07.201710:00 - 11:00
Ostrów Wielkopolski ul. Traugutta 64 do 78 , 49 do 59a , ul. Skorupki 40 do 58 , 41 do 51
28.07.201711:00 - 12:00
Ostrów Wielkopolski ul. Poznańska 42a do 48 , 57 do 67 , ul. Młyńska 1, 1a , ul. Wiejska 1, 2, 3, 5
31.07.201709:00 - 10:00

Region Turek

Gmina Przykona
Bądków Drugi , Bądków Pierwszy
27.07.201714:00 - 29.07.2017 17:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Żołędno
31.07.201709:00 - 14:00

Region Bytów

Gmina Kępice
Kępka, Kępka Wieś, Zelice Ferma, Zelice Kruszka 1, Kruszka II,
26.07.201713:00 - 15:0028.07.201713:00 - 15:00
Kępice, ul. Kopernika, ul. 1-go Maja,
28.07.201713:00 - 15:00
Kruszka 1, Kruszka II,
31.07.201708:00 - 11:0004.08.201709:00 - 12:00
Zelice
31.07.201708:00 - 16:0001.08.201708:00 - 16:0002.08.201708:00 - 16:0003.08.201708:00 - 16:0004.08.201708:00 - 16:00
Gmina Parchowo
Garbacz, Grabowo Domki, Grabowo Gajówka, Nakla, Nakla Osiedle, Nakla Osiedle II, Nakla SKR, Półczno Wybudowanie, Sylczno, Skwierawy, Skwierawy Wybudowanie, Skwierawy Wybudowanie II, Suminy, Sylczno Kolonia, Sylczno Wybudowanie, Sylczno Wybudowanie II, Wygoda, Wygoda II, Zdroje,
27.07.201707:30 - 09:0027.07.201714:00 - 16:00
Nakla Kolonia II
27.07.201707:30 - 16:0028.07.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Miastko
Miastko, Interwood ul. Dworcowa 17, PKP ul. Dworcowa, PKP Nastawnia ul. Kolejowa,
28.07.201708:00 - 13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Debrzno
Strzeczona
27.07.201711:00 - 15:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Czaplinek
Rzepowo
27.07.201709:00 - 13:00
Zawada, Cichorzecze, Pławno Tory,
28.07.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Złocieniec
Warniłęg, Małobór, Męcidół, Szymalów
27.07.201709:00 - 13:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo
Dygowo ulice : Kolejowa od ulicy Głównej do torów , Główna od Wiosennej do Kolejowej, Zielona do Lisiej Góry 3 , Brzozowa, Lipowa, Miodowa, Świerkowa, Wiosenna, Bukowa, oraz działki; 236/6, 224/6, 232, 229/1i2, 9/1, 14/1
27.07.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Siemyśl
Bogusławiec Kędrzyno.
28.07.201712:00 - 15:00
Kędrzyno, Bogusławiec
31.07.201708:00 - 11:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów
Żydowo , Stary Żelibórz, Nowy Żelibórz, Głogowiec
26.07.201708:00 - 11:0027.07.201708:00 - 11:00
Miasto Koszalin
Koszalin ul. Wenedów 1A
29.07.201710:00 - 14:00

Region Lębork

Gmina Damnica
Dąbrówka Wieś
27.07.201709:00 - 14:00
Łojewo
31.07.201709:00 - 14:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Gogolewko
28.07.201709:00 - 14:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska ulica Mostowa
29.07.201709:00 - 13:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Gałęzinowo, Niestkowo, Dolina Charlotty
27.07.201706:00 - 09:00
Strzelinko
27.07.201709:00 - 12:00
Strzelino
27.07.201711:00 - 13:00
Krępa Lotnisko, Łupiny
28.07.201708:00 - 14:00
Siemianice ul. Słupska, Robotnicza, Krótka, Rybacka, Miodowa, Wiejska, Młyńska, Żytnia, Łąkowa, Sosnowa, Dębowa
28.07.201708:00 - 11:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Barwice
Chłopowo
27.07.201709:00 - 13:00
Kazimierz, Sulikowo, Piaski Pomorskie, Liniec, Nowa Łęknica
28.07.201709:00 - 13:00
Gmina Grzmiąca
Równe Gospodarstwo Rolne
28.07.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Radacz Domki
31.07.201709:30 - 11:30

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Godkowo
Ząbrowiec, Skowrony Kolonia
27.07.201708:00 - 10:0027.07.201716:00 - 18:00
Skowrony Kolonia
27.07.201711:00 - 16:00

Region Elbląg

Gmina Milejewo
Pomorska Wieś 22m, 23, 24, 30, 31, 32, 63, 80, 100, 105, działki 199, 201, 202, 203, 293, 294, 310
27.07.201707:00 - 20:00
Pomorska Wieś od 21 do 46, 63, 80, 100, 105, działki 186, 188, 189, 32/3, 46/10, 199, 201, 202, 203, 293, 294, 310
27.07.201707:00 - 09:0027.07.201717:00 - 20:00
Gmina Milejewo, Miasto i Gmina Pasłęk
Zalesie, Rogowo
27.07.201707:00 - 09:0027.07.201718:00 - 20:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Zielonka Pasłęcka od 23 do 42, działki 424, 428, 438, 710, 722
27.07.201710:00 - 16:00
Borzynowo
28.07.201707:00 - 09:0028.07.201717:00 - 19:00
Borzynowo 41, 42, 43, 45, 46, działka 155
28.07.201707:00 - 19:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
Suchacz ul. Kielecka 16, 16a, 18, 18a
28.07.201709:00 - 13:00
Gmina Gronowo Elbląskie
Gronowo Elbląskie ul. Polna od 2 do 8
31.07.201708:00 - 14:00
Gmina Rychliki
Marwica od 51 do 53
31.07.201709:00 - 12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Szymbark
27.07.201708:00 - 11:00
Ławice
27.07.201711:30 - 14:30

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Reszel
Tolniki Małe od numeru 10 do numeru 19A,
27.07.201708:30 - 11:00
Tolniki Małe od numeru 1 do numeru 9,
27.07.201711:00 - 14:00
Gmina Srokowo
Lipowo,
28.07.201708:30 - 11:00
Kąty,
28.07.201711:00 - 14:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Dzierzgoń
Dzierzgoń ul. Betoniarzy.
28.07.201708:30 - 10:00
Gmina Gardeja
Mary Ośrodek Wypoczynkowy.
28.07.201709:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Dębowo, Medyny Kolonia, Ośrodek Zacisze Leśne, Lidzbark Warmiński ul. Warmińska 34, 40, Elektrownia Wodna Dębowo
31.07.201708:00 - 10:0004.08.201712:00 - 14:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Barczewo
Kronowo OSIEDLE NAD STAWEM
27.07.201708:00 - 12:00
Track Majątek,Grądek Ferma,Grądek Folwark,Klebark Mały,Wójtowa Rola,Hydrofornia.
29.07.201708:00 - 17:00
Gmina Purda, Gmina Stawiguda
Bartąg działki 364/14, 364/33
28.07.201709:30 - 10:0028.07.201712:30 - 13:30

Region Ostróda

Miasto i Gmina Ostróda
STARE JABŁONKI UL. OGRODOWA. SŁONECZNA POLANA, SPORTOWA, PIĘKNA, SPACEROWA, WCZASOWA
27.07.201709:00 - 12:00
Turznica
28.07.201709:00 - 12:00
Gmina Gietrzwałd
Gietrzwałd
28.07.201709:00 - 13:30
Gmina Stawiguda
Wymój, Miodówko
31.07.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Miłomłyn
Liksajny
31.07.201709:00 - 13:00

Region Szczytno

Gmina Wielbark
Krótkotrwałe wyłączenia Przeździęk Mały, Wielki, kolonia
26.07.201707:00 - 20:0027.07.201707:00 - 20:0028.07.201707:00 - 20:00
Przeździęk
31.07.201708:30 - 10:0031.07.201717:00 - 19:3001.08.201708:30 - 10:3001.08.201717:30 - 19:30
Gmina Janowo
Janowo Osiedle
27.07.201708:30 - 12:30
Miasto i Gmina Nidzica
Kownatki Jezioro, Kownatki OW PGR, Kownatki Przepompownia, Szkotowo Domki
28.07.201709:00 - 13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Gzy
Kęsy - Panki .
27.07.201709:00 - 16:00
Miasto i Gmina Ciechanów
CIECHANÓW ulice: Kraszewskiego, Krótka
28.07.201708:30 - 14:30
Ujazdówek.
31.07.201709:00 - 16:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Emilianów
30.07.201712:30 - 14:30
Gmina Słubice
Piotrówek
31.07.201708:00 - 15:00

Region Kutno

Gmina Dąbrowice
Baby, Nowe Baby
27.07.201708:00 - 16:00
Augustopol
28.07.201708:00 - 16:00
Gmina Daszyna
Sławoszew
27.07.201708:00 - 13:00
Żelazna Stara
28.07.201708:00 - 13:00
Gmina Piątek
Górki Pęcławskie, Pęcławice
31.07.201707:30 - 16:0001.08.201707:30 - 14:00

Region Mława

Gmina Stupsk
Konopki ulice Przemysłowa, Rynkowa, Boczna, Kredytowa
27.07.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Działdowo
Rywociny
27.07.201709:00 - 18:00
Gmina Radzanów
Radzanów , Stacja ES6-1527 Radzanów Osiedle
27.07.201711:00 - 14:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Radzanów
Zgliczyn-Glinki
28.07.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Żuromin
Chamsk ulice Szkolna, Dębska, Mazowiecka, Polna, Ogrodowa, Cicha
28.07.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Bieżuń
Sadłowo-Parcele
28.07.201709:00 - 13:00
Gmina Dzierzgowo
Rzęgnowo
31.07.201709:00 - 18:00

Region Płock

Gmina Bodzanów
Niesłuchowo.
31.07.201708:00 - 10:00
Karwowo.
31.07.201708:30 - 10:30
Bodzanów Chodkowo ulice Południowa, Piastowa, Bankowa, Wiejska.
31.07.201711:30 - 13:30
Gmina Słupno
Borowiczki-Pieńki ulice Piastowska, Słowiańska, Głęboka, Iglasta, Rydzyno , Bielino ulica Radosna, Wirgnia.
31.07.201709:00 - 13:0001.08.201709:00 - 13:00

Region Płońsk

Gmina Załuski
Olszyny Nowe.
27.07.201708:00 - 18:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Cieksyn ulica Jesienna.
27.07.201710:00 - 14:00
Gmina Baboszewo
Sokolniki.
28.07.201709:00 - 13:00

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży
Siecień.
27.07.201709:00 - 11:00
Parzeń.
28.07.201709:00 - 13:00
Gmina Bielsk
Gilino.
27.07.201712:00 - 14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Bobrowo
Stacja Kawki 1
27.07.201708:00 - 12:30
Miasto i Gmina Brodnica
Ulica Kombatantów zasilana ze stacji transformatorowej Żwirowa obwód 500.
27.07.201708:00 - 18:00
Ulica Nowa zasilana ze stacji transformatorowej Nowa obwód 500.
27.07.201708:00 - 18:00
Ulica Poprzeczna zasilana ze stacji transformatorowej Wierzbowa obwód 100.
27.07.201708:00 - 18:00
Ulice Kombatantów, Nowa, Poprzeczna zasilane ze stacji transformatorowej Żwirowa obwód 600.
27.07.201708:00 - 16:0028.07.201708:00 - 16:00
Stacja Szczuka 2
28.07.201708:00 - 16:00
Stacje Kominy 4, 6, 8.
31.07.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Gryźliny 1 obwód 100.
27.07.201708:30 - 14:00
Gmina Kurzętnik
Stacja Krzemieniewo 10.
28.07.201708:30 - 12:30

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz ul. Lawendowa 1 do 22, ul. Waryńskiego 185
27.07.201707:00 - 11:00
Stacja: Wałdowo 3, 6
27.07.201708:30 - 14:00
Stacja: Ruda 8
28.07.201708:00 - 11:30
Grudziądz ul. Łąkowa 57 A
28.07.201709:00 - 13:00
Stacja: Ruda 1
28.07.201712:00 - 15:00
Stacja: Biały Bór 14
31.07.201708:30 - 14:00
Stacja: Ruda 2
31.07.201708:30 - 14:00
Gmina Płużnica
Stacja: Płużnica 3
27.07.201709:00 - 14:00
Stacja: Uciąż 2
28.07.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Chełmno
Chełmno ul. Szosa Łunawska 20 do 58, Nowe Dobra 102, 104
27.07.201709:00 - 15:00
Gmina Ryńsk
Stacja: Sitno 2
31.07.201709:00 - 14:00
Gmina Unisław
Stacja: Hotel Unisław obwód Redo
31.07.201709:00 - 13:00

Region Radziejów

Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSZCZYWILK 1
27.07.201708:00 - 11:30
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SEROCZKI 3
27.07.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW BANK obwód 500 ulica Wojska Polskiego, Cmentarna)
27.07.201708:00 - 16:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW BANK obwód 100 ULICA Wojska Polskiego
28.07.201708:00 - 16:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POCZAŁKOWO 4
31.07.201708:00 - 14:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KAMIENIEC 2
27.07.201710:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZAMANIN KOLONIA
31.07.201708:00 - 14:30
Gmina Piotrków Kujawski
Elektrownie wiatrowe Piotrków 2 i 3, Zborowiec 2
28.07.201708:00 - 19:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POŁAJEWO 6 obwód 200
31.07.201709:00 - 14:30
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZIELIŃSK 2
31.07.201708:00 - 16:00
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PLEBANKA PRZETWÓRNIA OWOCÓW
31.07.201710:00 - 14:30
Miasto i Gmina Nieszawa
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA NARUTOWICZA
31.07.201711:00 - 14:00

Region Rypin

Gmina Skępe
Stacja Sarnowo 3.
27.07.201708:00 - 13:30
Gmina Wielgie
Stacja Wielgie 1 k/Dobrzynia - ul. Starowiejska, ul. Włocławska, ul. Kasztanowa, ul. Ogrodowa, ul. Żabia.
27.07.201708:00 - 14:00
Stacje Tupadły 1, 3, 4.
27.07.201708:30 - 11:30
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Starorypin PGR.
27.07.201708:00 - 16:00
Stacja Rypin Cicha 1 - ul. Cicha, ul. Konopnickiej, ul. Prusa, ul. Norwida, ul. Słowackiego.
28.07.201708:00 - 16:00
Stacja Rypin Piaski.
28.07.201708:00 - 13:30
Stacja Rypin Plac Wolności - ul. Chojeckiego, ul. Garncarska, ul. Gdańska, ul. Jana Pawła II, ul. Kilińskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rynek, ul. Zduńska ul. 21 Stycznia.
30.07.201708:00 - 16:00
Stacja Godziszewy 1 obwód 200 kierunek skład buraków oraz obwód 300 kierunek Rypin.
31.07.201708:00 - 13:30
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Lipno Mokra - ul. Plac Dekerta, ul. Kilińskiego, ul. Mokra, ul. Mickiewicza, ul. Piłsudskiego, ul. Wodna, ul. Niecała.
29.07.201708:00 - 16:00
Stacja Lipno PKS.
31.07.201708:00 - 16:00
Stacja Krzyżówki 4.
31.07.201710:00 - 12:00
Gmina Kikół
Stacja Ciełuchowo 3.
31.07.201708:00 - 11:00
Gmina Skrwilno
Stacja Szustek 1.
31.07.201708:00 - 13:30
Gmina Chrostkowo
Stacja Chojno 3 obwód 300.
31.07.201709:00 - 14:00

Region Toruń

Miasto i Gmina Toruń
Rubinkowo ST 7 Rydygiera 17A do C, 21, 19
27.07.201708:00 - 16:00
Stacja Nowickiego ul. Szosa Chełmińska 66, 66a
27.07.201709:00 - 13:00
Rubinkowo ST 8 Pawilon Handlowy Łyskowskiego 29-35
27.07.201723:00 - 28.07.2017 07:00
Stacja Viktoria ul. Armii Ludowej
28.07.201712:00 - 14:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Wielka Zławieś 6, 7, 11, Toporzysko 6, 9
27.07.201708:30 - 13:30
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 18 ul. Leśna, Piaskowa, Rolna, Łubinowa
28.07.201707:30 - 13:30
Stacja Pigża ul. Diamentowa, Graniczna
28.07.201710:00 - 14:00
Gmina Lubicz
Stacja Rogówko 7 obw. Kowalewo
28.07.201708:00 - 12:30

Region Włocławek

Gmina Lubień Kujawski
Błonie , Kołomia
26.07.201710:00 - 13:0027.07.201709:00 - 14:00
stacja transformatorowa Kłóbka 1 obwód 100
27.07.201708:00 - 12:00
Gmina Fabianki
odbiorcy zasilani ze stacji Rachcinek, Rachcin, Rachcinek 2, Witoszyn Stary 2, 3, Okrągła 1, 2, Witoszyn Stary, Bogucin 1, Wilczeniec Bogucki, Wilczeniec Fabiański 1, 2, 3
27.07.201707:30 - 13:00
Miasto i Gmina Włocławek
we Włocławku ul. Kaliska 95 Lider Price, dz. nr 10/17, 9/4, 4/9 pawilon
27.07.201708:00 - 17:00
Markowo , Sykuła
27.07.201711:30 - 14:30
we Włocławku ul. Arentowicza Pawilon 24H
28.07.201708:00 - 17:00
Gmina Bobrowniki
Rachcin , Okrągła
27.07.201708:30 - 13:30
Gmina Brześć Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji Machnacz 3
27.07.201708:30 - 11:30
Pikutkowo
28.07.201708:30 - 11:30
Rzadka Wola , Rzadka Wola-Parcele
28.07.201708:30 - 13:30
Jądrowice , Miechowice
28.07.201711:30 - 14:30
stacja 15/0,4 Potok 1, 2, Popowiczki SHRO, Pikutkowo OUA.
29.07.201710:00 - 14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie