Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk, Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Morzeszczyn
Borkowo ulica Strumykowa
20.02.201808:30-13:30
Miasto Gdańsk
Gdańsk ul. Lema 7,21, Rakoczego 28,28A,31, Piekarnicza 2,2A
21.02.201807:00-09:00
Gdańsk ul. Lema 7,21, Rakoczego 28,28A,31, Piekarnicza 2,2A
22.02.201807:00-09:00

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna
Skorzewo wybudowanie pod Stężycę
19.02.201808:00-14:00
Kościerzyna ulice Wiejska, Zielona, Różana, Jaśminowa, Kalinowa, Lawendowa, Karpiowa, Piaskowa, Gałęźna, Łąkowa, Kartuska, Drogowców, Kolejowa, Mała Kolejowa, Chłodna, Krótka, Letnia, Widokowa, Słoneczna, Kościerzyna-Wybudowanie ulice Graniczna, Makowa, Różana, Kalinowa, Chabrowa, Lawendowa, Jaśminowa, Kościerska, Liliowa, Kawaleryjska
20.02.201810:00-13:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Sierakowice
Widna Góra, Podjazy, Amalka
19.02.201808:00-16:00
Gmina Żukowo, Gmina Sulęczyno, Gmina Stężyca
Węsiory Wroński , Węsiory Kurniki
19.02.201808:00-11:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Połęczyno, Kaplica, Chylowa Huta
20.02.201808:00-17:00
Gmina Puck, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Połęczyno, Kamela
21.02.201808:00-10:3021.02.201815:00-17:30
Gmina Somonino
Starkowa Huta RSP, Starkowa Huta 2
21.02.201808:00-17:30
Gmina Kościerzyna, Gmina Dziemiany
Dąbrówka Kościerska
22.02.201808:00-17:00
Dąbrówka Kościerska, Śledziowa Huta Pod Kłobuczyno
23.02.201808:00-17:00
Gmina Przodkowo, Gmina Żukowo, Miasto Gdańsk, Gmina Kartuzy, Gmina Sierakowice
Banino ulice Borowiecka, Saturna, Tuchomska, Potokowa, Rubinowa, Krzemowa, Strumykowa, Źródlana, Czerwonej Jarzębiny, Mazowiecka, Zdrojowa, Mazurska, Miła, Słoneczna, Jeziorna, Polnego Wiatru, Gwiezdna, Polna, Tęczowa, Szczęśliwa, Sosnowa, Brzozowy Zagajnik, Klonowa, Wierzbowa, Brzozowa, Nad Stawem, Letnia, Radosna, Barniewice ulice Lipowa, Topolowa, Piaskowa, Nowy Świat ulice Do Jaru, Nad Jeziorem,
22.02.201808:00-10:3022.02.201815:00-17:30
Gmina Żukowo
Banino ulice Lipowa, Borowiecka, Brzozowy Zagajnik, Klonowa, Lotnicza, Błękitna, Wierzbowa, Przemysłowa, Północna, Wodnika, Tuchomska, Sosnowa
22.02.201808:00-17:30
Gmina Kościerzyna, Gmina Chmielno
Kościerska Huta Szosa, Dobrogoszcz Osiedle, Dobrogoszcz Domki, Wentwie, Wentwie Bure Misie
23.02.201808:00-10:3023.02.201815:00-17:00
Gmina Sulęczyno
Węsiory Wroński
23.02.201808:00-17:30
Gmina Skarszewy, Gmina Chmielno, Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Stężyca
Czarlino, Malbork, Niesiołowice, Gapowo, Czysta Woda, Szczukowo, Rzepiska, Węsiory
23.02.201815:00-17:30

Region Starogard Gdański

Gmina Kaliska, Gmina Osieczna, Gmina Czarna Woda
, Klaniny, Zimne Zdroje, Huta Kalna, Lubiki, Lubiki Małe
20.02.201808:00-09:00
Gmina Lubichowo, Gmina Kaliska
Trzechowo, Czarne, Osowo Leśne
20.02.201808:00-15:00
Gmina Zblewo
Zblewo Pinczyńska
20.02.201810:00-14:00
Gmina Skórcz
Mirotki 74
22.02.201809:00-15:00
Gmina Stara Kiszewa
Stara Kiszewa Kościerska od 29 do 37 i 43, 43A, 43B
22.02.201811:00-13:00

Region Tczew

Gmina Tczew
Waćmierek ,Śliwiny
23.02.201815:00-17:00
Boroszewo
19.02.201808:30-13:30
Miasto Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański. Ulica Reja ,Sobieskiego3 ,Kochanowskiego od 44 do 46, Korzeniowskiego 48 do 54
19.02.201808:30-12:30
Gmina Kolbudy, Gmina Pruszcz Gdański
Buszkowy, Lisewiec, Ostróżki, Buszkowy Dolne, Pręgowo, Malentyn
20.02.201808:00-09:30
Gmina Pszczółki
Różyny ulice Gdańska, Kościelna, Wiśniowa
20.02.201808:00-16:00
Gmina Tczew, Gmina Subkowy
Gniszewo, Wielgłowy
20.02.201808:30-10:0001.03.201808:30-10:30
Gmina Kolbudy, Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Trąbki Wielkie
Cząstkowo ,Pruska Karczma ,Ełganowo
21.02.201808:00-12:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Piaskowa, Wojska Polskiego, Targowa
22.02.201810:00-14:00
Gmina Gniew, Gmina Suchy Dąb
Ostrowite Kolonia
23.02.201809:00-14:00

Region Wejherowo

Gmina Szemud
Bojano ul. Markowskiego.
19.02.201808:30-14:30
Kieleńska Huta ulice Grabowa, Morelowa, Czereśniowa, Poziomkowa, Kamień ulice Gryczana, Nad Brzegiem, Błękitna, Jagodowa, Nowa Karczma, Jana Kochanowskiego, Łekno, Gdańska, Adama Mickiewicza, Elizy Orzeszkowej, Letniskowa, Błotna, Cypriana Kamila Norwida, Kukurydziana, Grzybowa, Marii Konopnickiej, Jęczmienna, Lniana, Brzeżonko, Kieleńska, Glinna.
20.02.201811:00-13:0024.02.201813:00-17:00
Warzno
21.02.201809:00-16:00
Kamień ulice Psale, Szmaragdowa, Letniskowa, Miła, Jagodowa, Brzeżonko, Jęczmienna, Kryształowa, Diamentowa, Marii Konopnickiej, Niedźwiedzia, Perłowa, Jelonek , Kieleńska Huta ulica Polna, Jeleńska Huta ulica Jelonek.
22.02.201808:00-10:0024.02.201813:00-17:00
Gmina Krokowa, Gmina Puck
Kłanino , Sulicice , Starzyński Dwór ulica Krótka, Radoszewo ulice Kłanińska, Topolowa, Polna, Łąkowa, Starzyno ulice Lipowa, Bukowa, Cicha, Osiedle Leśne, Długa, Ogrodowa, Spokojna, Słoneczna, Spółdzielców, Pucka, Głuszewska, Żarnowiecka, Mechowska, Brzozowa, Nowy Świat, Klonowa, Dominikańska, Polna, Krótka, Nowa, Kościelna, Dębowa, Głuszewo , Werblinia Działki.
20.02.201808:00-11:3020.02.201818:30-20:00
Gmina Krokowa
Porąb Leśniczówka.
20.02.201808:30-12:30
Gmina Krokowa, Gmina Gniewino
Krokowa ulice Przy Torze, Pucka, Minkowice ulice Długa, Nowa, Polna, Kasztanowa, Żwirowa, Krótka, Wiejska, Pucka, Cisowa, Sulicice , Sulicice-Wybudowanie .
20.02.201811:30-13:00
Gmina Luzino
Wyszecino ulice Ofiar Stutthofu, Zachodnia, Kasztanowa, Wrzosowa, Myśliwska, Tępcz ulice Paraszyńska, Spokojna, Sosnowa, Graniczna, Leszczynowa, Tartaczna, Brzozowa, Sportowa, Luzino ulice Wrzosowa, Ofiar Stutthofu.
20.02.201811:30-14:30
Luzino ulice Żurawinowa, Owocowa, Malinowa, Jagodowa, Poziomkowa, Paraszyńska, Wilczka, Jasna, Wrzosowa, Truskawkowa, Grabowa, Wąska, Chabrowa, Jałowcowa, Wiejska, Borówkowa, Oliwkowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Północna, Strzebielińska, Południowa.
21.02.201808:30-13:00
Gmina Krokowa, Gmina Przechlewo
Kłanino , Połchówko , Czechy , Sulicice.
20.02.201818:30-20:00
Gmina Puck, Miasto Reda
Rekowo Dolne ul. Sosnowa.
21.02.201808:30-12:00
Miasto Reda
Reda ulice Długa 54 do 113.
23.02.201808:00-14:00
Reda ulice Graniczna, Wczasowa, Długa 25 - 54.
23.02.201808:00-14:00
Reda ulice Rajdowa, Zuchów, Długa 1 -16, Skautów, Pucka.
23.02.201808:00-14:00
Gmina Władysławowo
Tupadły Zbożowa, Makowa.
23.02.201810:00-14:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Chocz
Kuźnia od 1 do 30, 37
19.02.201808:00-09:00
Miasto i Gmina Pleszew
Suchorzew 16 do 32
19.02.201808:00-12:15
Janków od 1 do 11
19.02.201810:00-11:00
Dobra Nadzieja 51 do 60
19.02.201812:00-14:00
Pleszew ul. Marcinkowskiego 2, 3, 4, 6, 11
20.02.201807:45-09:15
Gmina Jarocin, Gmina Kotlin
Hilarów
19.02.201809:00-12:00
Gmina Jarocin
Siedlemin ul. Jarocińska 1 do 9, Leśna 1 do 4, Graniczna 1 do 2
20.02.201808:30-11:30
Miasto i Gmina Krotoszyn
Krotoszyn ul. Staszica 43 do 73, 58 do 68, Kopernika 23
22.02.201807:45-12:15
Krotoszyn ul. Łukasiewicza cała
23.02.201807:45-12:15
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Pogorzałki Wielkie nr 1, Maksymilianów nr 1 do 7, Mycielin 1
22.02.201808:30-13:30
Miasto Jarocin
Jarocin ul. Szubianki 2 do 24, Węglowa 2 do 8, Hurtownie farb, drzwi
23.02.201807:45-12:15
Gmina Rozdrażew
Maciejew 50 do 54, Nowa Wieś 103 do 109
23.02.201809:00-13:00

Region Kalisz

Gmina Mycielin
Aleksandrów, Kuszyn, Jaszczury
19.02.201809:30-13:30
Gmina Koźminek
Gospodarstwo Rolne Pawlak T4 01308
20.02.201809:30-21.02.2018 18:00
Krzyżówki, Dz. 119/16
20.02.201810:00-12:30
Gać Kaliska, Gać Pawęzowa
21.02.201810:00-13:30
Bogdanów, Rogal, Nowy Nakwasin, Stary Nakwasin,
22.02.201808:00-09:0023.02.201815:00-16:00
Miasto Kalisz, Gmina Gołuchów
Kalisz ulice: Mickiewicza 7,9 Żabia Bema 1,2 Słowackiego 6-18, 3-11a Mickiewicza 18 Widok 80-94, 53-75 Mickiewicza: Szkoła Podstawowa Serbinowska: Liceum Ogólnokształcące Serbinowska:Kiosk "Ruchu" Widok: Kuria Diecezji Kaliskiej
21.02.201809:00-15:00
Gmina Stawiszyn
Piątek Mały-Kolonia, Piątek Wielki
21.02.201816:00-16:00
Gmina Sieroszewice, Gmina Nowe Skalmierzyce
Leziona, Sławin
22.02.201809:30-13:30
Gmina Szczytniki
Iwanowice ARKAN-GS, ul. Księdza Kordeckiego 1-17, ul. Św. Ducha 1-6,ul. ul. Plac Księdza Kordeckiego 3-8, ul. 3-go Maja 1-6, ul. Grabowska 1-14, ul. Krzywda 1-22,ul. Polna 1, Przedszkole, Apteka, Szkoła, Hydrofornia
23.02.201808:00-10:00

Region Kępno

Miasto i Gmina Wieruszów
Pieczyska Firma Olimp, Wieruszów Firma Mini-Max
20.02.201809:00-13:00
Gmina Bralin
Bralin ul. Wrocławska 23A, 23D, 26B, 29B, Namysłowska 6
22.02.201809:00-13:00
Gmina Doruchów
Przytocznica 72 - 75, Stara Kuźnica 15, 16
23.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Międzybórz
Oska Piła 10 - 18
23.02.201813:00-16:00

Region Koło

Gmina Grzegorzew
Borysławice
19.02.201809:00-14:00
Ponętów Dolny
20.02.201809:00-14:00
Gmina Grzegorzew, Gmina Kościelec, Miasto Koło, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło
Koło ul. Szafirowa, Diamentowa
19.02.201810:00-13:00
Gmina Olszówka, Gmina Grabów
Grabina
21.02.201809:00-14:00
Gmina Grzegorzew, Gmina Olszówka
Ponętów
22.02.201809:00-13:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Bronisława, Biele, Sompolno ul. Kaliska
22.02.201809:00-13:00
Gmina Kramsk, Gmina Babiak, Gmina Sompolno
Stefanowo
23.02.201809:00-14:00

Region Konin

Gmina Stare Miasto
Modła Królewska, Modła-Kolonia
19.02.201808:00-11:00
Karsy, Krągola, Krągola Pierwsza
19.02.201809:00-13:0020.02.201809:00-13:00
Gmina Kramsk
Święte
20.02.201809:00-13:00
Miasto Konin
Konin ulice Jana Matejki, Olgi Boznańskiej
21.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Rychwał
Zosinki
22.02.201809:00-13:0023.02.201809:00-13:00
Gmina Stare Miasto, Miasto i Gmina Golina, Gmina Grodziec, Gmina Rzgów
Błonice, Grabienice, Bożatki, Witnica, Wojciechowo, Bobrowo, Kurów, Biskupice, Biskupice-Kolonia, Bystrzyca, Czarnybród, Wycinki, Królików, Biała, Biała Kolonia, Łagiewniki, Królików, Królików Czwarty, Wielołęka, Stare Miasto
22.02.201810:00-15:00
Miasto Konin, Miasto i Gmina Ślesin
Szyszyńskie Holendry, Żółwieniec, Konstantynowo, Stanisławowo, Konin
23.02.201810:00-15:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto i Gmina Mikstat
Komorów 147 do 153, 158 do 169.
19.02.201809:00-21.02.2018 17:00
Komorów 128, 138 do 140, Pustkowie 27, 28, 29.
20.02.201808:00-21.02.2018 16:00
Kotłów 100 do 109.
22.02.201809:00-13:00
Gmina Ostrzeszów
Szklarka Myślniewska 37 do 48.
21.02.201808:00-16:00
Kozły 8 Zakład Stolarski.
22.02.201809:00-16:0023.02.201809:00-16:00
Miasto Gdańsk, Gmina Ostrzeszów
Bledzianów 1 do 30 a, 70 do 77.
23.02.201811:00-13:00

Region Słupca

Gmina Rzgów
Modła
19.02.201808:30-12:00
Rzgów Drugi , Rzgów ulice Szkolna, Ogrodowa, Stuczyńskich, Targowa, Łąkowa, Zagórowska, Szymborskiej, Konińska
19.02.201811:30-14:30
Gmina Ostrowite
Grabina, Milejewo
19.02.201809:00-14:00
Naprusewo, Tomiszewo
20.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Zagórów
Włodzimirów
20.02.201808:00-11:0023.02.201810:00-12:00
Gmina Strzałkowo
Rudy
20.02.201808:30-12:00
Graboszewo
22.02.201809:00-13:00
Wólka, Staw, Chwałkowice, Chwałkowice-Huby, Chwalibogowo-Huby, Brudzewo
22.02.201810:00-12:00
Gmina Słupca
Marcewek, Marcewo
20.02.201811:30-14:00
Miasto i Gmina Pyzdry
Walga
21.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Witkowo
Gaj, Ostrowite Prymasowskie
23.02.201809:00-11:00

Region Turek

Miasto i Gmina Uniejów
Góry
19.02.201809:00-13:00
Gmina Dobra
Moczydła
20.02.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Tuliszków
Kiszewy
20.02.201809:00-13:00
Gmina Turek
Cisew
20.02.201810:00-14:00
Gmina Brudzew
Bratuszyn
23.02.201810:00-14:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Świdwin
Świdwinek , Kluczkowo
20.02.201808:00-09:3020.02.201814:00-15:00
Kluczkowo
20.02.201809:30-14:00

Region Bytów

Gmina Tuchomie
Masłowiczki, Kramarzyny ulica Leśna
19.02.201809:00-13:00
Gmina Parchowo
Jamno , Jamnowski Młyn , Parchowo ulice ks. Omańkowskiego, Krótka
20.02.201809:00-13:00
Żukówko , Jamno , Jamnowski Młyn
21.02.201809:00-13:00
Gmina Parchowo, Miasto i Gmina Bytów
Jamno, Żukówko, Jamnowski Młyn, Mała Wieś, Szarzyn
22.02.201809:00-13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Czarne
Wyczechy
19.02.201808:30-12:30
Czarne ulice Przemysłowa, Szosowa, Podmurna, Długa, Ogrodowa, Wolności, Zamkowa, Słoneczna, Młyńska, Kościuszki
20.02.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Człuchów
Jaromierz, Chrząstowo, Chrząstówko
20.02.201809:00-13:00
Wierzchowo
22.02.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Debrzno, Miasto i Gmina Czarne, Miasto i Gmina Człuchów
Bińcze , Wygonki , Barkowo , Cierznie
21.02.201809:00-12:00
Gmina Lipnica, Gmina Przechlewo
Rudniki
21.02.201810:00-14:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice
Dobrosław, Szczycienko, Koronowo
20.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Rakowo Domki, Rakowo Osada Leśna
23.02.201808:00-12:30
Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Gmina Ostrowice, Miasto i Gmina Czaplinek
Brzezinka, Czarnkowie, Lipno, Śmidzięcino, Bolegorzyn
23.02.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Czaplinek
Czarne Małe, Łysinin
23.02.201808:30-11:30

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo, Gmina Ustronie Morskie
Rusowo, Gąskowo
20.02.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Dygowo, Gmina Ustronie Morskie
Kukinia, Stramniczka, Stramnica
21.02.201808:00-14:00
Gmina Ustronie Morskie
Ustronie Morskie ul: Górna
22.02.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzeg ulica Aleksandra Orłowskiego numer 7
23.02.201808:00-14:00

Region Koszalin

Gmina Biesiekierz
Kotłowo
19.02.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Sianów
Skibienko, Sucha Koszalińska, Osieki, Kleszcze
19.02.201809:00-13:0023.02.201809:00-13:00
Gmina Będzino
Będzino 93, 94, 95, 95A
20.02.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Darłowo
Boryszewo
21.02.201809:00-16:00
Miasto Koszalin
Koszalin ul. Lechicka- Ogródki Działkowe
21.02.201809:00-15:00
Miasto i Gmina Sianów, Gmina Świeszyno
Skibno,
22.02.201808:30-16:00
Gmina Mielno
Gąski ul. Nadbrzeżna
22.02.201809:00-16:00

Region Lębork

Gmina Główczyce
Dochowo,
19.02.201809:00-13:00
Główczyce ulice Tadeusza Kościuszki, Podgórna, Ciemińska
22.02.201808:30-13:00
Rzuszcze
23.02.201809:00-13:00
Gmina Wicko
Wrzeście 16 oraz od 22 do 36
19.02.201809:00-16:00
Gmina Cewice
Pieski, Siemirowice ulice Zielony Dwór, Gryniów
19.02.201809:30-12:30
Cewice ulica Spokojna
20.02.201808:00-11:00
Maszewo Lęborskie ul. Fabryczna 7 do 11, Maszewo Ujęcie Wody, Roztopczyn, Cewice Leśniczówka, Cewice Maszewska I
21.02.201808:00-15:00
Maszewo Ujęcie Wody, Roztopczyn
22.02.201808:00-15:00
Gmina Potęgowo
Łupawa
20.02.201809:00-13:00
Węgierskie
21.02.201809:00-13:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Czarnówko
20.02.201812:00-15:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Dobra
22.02.201809:00-13:00
Gmina Łęczyce
Węgornia
23.02.201809:00-13:00

Region Słupsk

Gmina Postomino
Postomino
19.02.201808:00-14:00
Marszewo, Złakowo, Królewo,
20.02.201808:00-15:00
Rusinowo
20.02.201808:00-21.02.2018 14:00
Gmina Słupsk
Płaszewko
21.02.201808:00-15:00
Strzelino
21.02.201812:00-15:00
Siemianice
23.02.201808:00-10:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Marcelin, Szczecinek
19.02.201808:30-10:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Grzywnik, Kucharowo
23.02.201809:00-13:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Braniewo
Garbina
19.02.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Pieniężno ulice Wolności, Lidzbarska, Szkolna
20.02.201808:00-12:00
Łajsy
20.02.201809:00-13:00
Gmina Godkowo
Miłosna, Bielica
21.02.201809:00-13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Artura Grottgera 42f
19.02.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Pasłęk, Gmina Pasłęk
Nowa Wieś 29, 30, działka 2, Zdroje 1a, 1b, 2 ( Ostry Róg )
20.02.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Elbląg, Gmina Gronowo Elbląskie, Gmina Markusy
Karczowiska Górne, Gajewiec, Tropy Elbląskie od 7 do 11, Jezioro 31
20.02.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
Suchacz działki 83
21.02.201808:00-13:00
Przybyłowo
22.02.201809:00-15:00
Święty Kamień , Tolkmicko ulice Owocowa, Dzika, Zakopiańska, Słupecka, Świętojańska, Królewiecka, Port, Ogrodowa, Rybacka, Portowa, Parkowa, Morska, Krzywa, Zawiszy, Nadrzeczna, Szkolna
23.02.201809:00-12:00
Gmina Markusy
Wiśniewo, Dzierzgonka, Balewo, Krzewsk 2, 20, 32, od 40 do 64, działka 53/1, Jezioro 18
21.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Pasłęk ulice Widokowa 6
22.02.201808:00-13:00
Gmina Lubomino, Miasto i Gmina Orneta, Gmina Płoskinia, Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński, Gmina Godkowo, Gmina Wilczęta, Gmina Markusy, Gmina Pasłęk, Miasto i Gmina Braniewo
Krzewsk od 6 do 39 i od 62 do 82, Żółwieniec
22.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Elbląg, Gmina Gronowo Elbląskie, Gmina Pasłęk
Jegłownik 1, Wikrowo, Wiktorowo, Karczowiska Górne 33, 35, Szopy, Adamowo 13, 15
23.02.201809:00-13:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Kętrzyn
Stara Różanka 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 28,
20.02.201808:00-10:00
Miasto i Gmina Reszel
Tolniki Małe od 1 do 9,
22.02.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Szestno 51 i 51A,
23.02.201808:00-13:00

Region Kwidzyn

Gmina Kwidzyn
Licze kolonia pod Bronno.
19.02.201808:30-12:00
Grabówko.
23.02.201809:00-13:00
Gmina Stary Targ
Szropy
20.02.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Susz
Susz ulica Jaśminowa
20.02.201809:00-14:00
Gmina Kisielice
Wola
21.02.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Prabuty
Julianowo, Obrzynowo od nr 112 do nr 115, Halinowo.
23.02.201808:00-10:00
Gmina Ryjewo, Miasto i Gmina Sztum
Mątki, Pułkowice, Nowa Wieś, Nowiny.
23.02.201808:30-14:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Merguny, Tapilkajmy
19.02.201808:00-10:0020.02.201814:00-17:00
Gmina Kiwity
Żegoty 77, 78, 80, 81
19.02.201809:00-13:00
Kiwity Kolonia
20.02.201809:00-12:00
Gmina Sępopol
Różyna
20.02.201809:00-13:00
Gmina Górowo
Piasty Wielkie
21.02.201808:00-11:0022.02.201808:00-11:00
Wiewiórki
21.02.201808:00-11:0023.02.201814:00-17:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Miłogórze Kolonia, Pomorowo Kolonia
21.02.201808:00-10:0022.02.201811:00-14:00
Gmina Górowo, Miasto i Gmina Bartoszyce
Szczeciny, Merguny, Tapilkajmy, Piasek, Bądle, Deksyty, Weskajmy, Nowa Karczma,
21.02.201811:00-13:0022.02.201811:00-13:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Franknowo
23.02.201810:00-12:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Barczewo
Kaplityny
19.02.201808:00-11:30
Tumiany
19.02.201808:00-11:30
Krupoliny, Jedzbark, Kierzliny
19.02.201811:00-14:30
Wójtowo ulice Agrestowa, Malinowa, Krokusowa, Rumiankowa, Migdałowa
19.02.201811:00-14:30
Wipsowo
20.02.201808:00-11:30
Ruszajny, Barczewo
20.02.201811:00-14:30
Wipsowo
20.02.201811:00-14:30
Gmina Purda
Purda
20.02.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Seweryna Pieniężnego 5
22.02.201808:00-10:00
Olsztyn Aleja Wojska Polskiego 20
23.02.201808:00-13:00
Olsztyn ulica Seweryna Pieniężnego 13
23.02.201808:00-13:00
Gmina Gietrzwałd
Sząbruk, Unieszewo
23.02.201808:30-12:30

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo, Gmina Świątki, Gmina Dąbrówno
Brzeźno, Włodowo, Brzydowo, Brzydowo, Świątki, Boguchwały, Sąglewo, Brzeźno Mazurskie
19.02.201808:00-12:0023.02.201814:00-17:00
Miasto i Gmina Miłakowo, Miasto i Gmina Ostróda
Kajkowo ulice Henrykowska, Szkolna, Jeziorna, Ostróda ulica Stefana Czarnieckiego
19.02.201808:30-11:30
Gmina Miłomłyn
Bynowo
19.02.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Miłakowo, Miasto i Gmina Morąg
Morąg ulica Jagiełły
19.02.201811:00-14:30
Miłakowo ulice Michała Kajki, Słoneczny Stok, Mazowiecka, gen. Bema, Młyńska, Daszyńskiego.
20.02.201809:30-16:00
Miasto i Gmina Morąg
Bramka, Kruszewnia, Dury, Morąg
20.02.201807:30-10:0020.02.201815:00-17:30
Silin, Bramka
21.02.201809:00-13:00
Kalnik, Prętki
22.02.201809:00-15:00
Miasto i Gmina Ostróda
Ostróda ulice Stefana Czarnieckiego, Kardynała Wyszyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Jana III Sobieskiego
20.02.201816:30-20:00
Turznica, Wirwajdy
22.02.201809:00-12:00
Ostróda, ul. Franciszkańska "KLASZTOR".
23.02.201809:00-13:00
Gmina Jonkowo
Stękiny, Wołowno
21.02.201807:30-17:00
Gmina Łukta
Florczaki
21.02.201809:00-13:00
Gmina Lubomino, Miasto i Gmina Orneta, Gmina Płoskinia, Miasto i Gmina Morąg, Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński, Gmina Godkowo, Gmina Wilczęta, Gmina Pasłęk, Miasto i Gmina Braniewo
Strużyna
22.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie, Jurki,
23.02.201808:00-09:0023.02.201815:00-16:00
Gulbity, Jurki,
23.02.201809:00-15:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Nidzica, Gmina Kozłowo
Pielgrzymowo, Kanigowo, Borowy Młyn, Olszewo
19.02.201809:30-13:30
Gmina Janowiec Kościelny
Miecznikowo-Cygany, Miecznikowo-Sowy, Żabino-Gąsiory, Miecznikowo-Kołaki, Pokrzywnica Wielka, Janowiec-Leśniki, Piotrkowo, Żabino-Arguły, Jabłonowo-Adamy, Jabłonowo-Maćkowięta, Jabłonowo-Dyby, Miecznikowo-Miąchy, Miecznikowo-Gołębie, Miecznikowo Siwe
20.02.201808:00-11:0023.02.201812:00-15:00
Gmina Janowiec Kościelny, Miasto i Gmina Nidzica
Zabłocie Kanigowskie, Gniadki, Pawliki
21.02.201808:00-17:00
Gmina Świętajno
Świętajno
21.02.201809:00-13:00
Świętajno
23.02.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Biskupiec
Stryjewo, Węgój, Dębowo
22.02.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Nidzica
Łyna, Orłowo
22.02.201808:00-17:00
Gmina Dźwierzuty
Dźwierzuty ulice Polna, Kościelna, Przelotna, Szczycieńska, Grunwaldzka
23.02.201808:00-12:00
Gmina Jedwabno
Małszewo
23.02.201809:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck
Lipiny, Ościsłowo, Budy Rumockie, Rumoka, Brody Młockie, Śródborze
19.02.201807:30-08:3019.02.201818:00-19:30
Lipiny, Ościsłowo, Budy Rumockie, Rumoka, Brody Młockie, Śródborze, Dukt
22.02.201818:00-19:30
Miasto i Gmina Glinojeck
Dukt, Huta, Krusz, Śródborze
19.02.201807:30-08:30
Dreglin
21.02.201809:00-12:00
Dukt, Huta, Śródborze
22.02.201807:30-19:30
Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Ojrzeń, Gmina Karniewo
Baraniec
19.02.201808:30-12:30
Gmina Sońsk
Gołotczyzna ul. Świętochowskiego, Bieńki-Karkuty, Bieńki-Skrzekoty, Damięty-Narwoty
19.02.201811:00-14:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Płocochowo, Lipniki Stare
20.02.201808:30-12:30
Gmina Karniewo, Gmina Krasne
Chełchy Dzierskie, Chełchy Iłowe, Zalesie
21.02.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Pułtusk, Gmina Pokrzywnica
Olszak
21.02.201808:00-10:00
Gmina Ojrzeń
Przyrowa
21.02.201809:00-12:00
Gmina Baboszewo, Gmina Pacyna, Miasto i Gmina Glinojeck
Kamionka, Śródborze, Zalesie, Nowy Garwarz, Wkra, Wólka Garwarska
22.02.201807:30-08:30

Region Gostynin

Gmina Słubice
Leonów, Zyck Nowy
19.02.201808:30-19:00
Zyck Nowy
21.02.201808:30-19:00
Gmina Pacyna, Gmina Nowy Duninów, Miasto i Gmina Sierpc
Grodziska, Kamion, Karolewo
20.02.201808:00-09:3020.02.201815:30-17:00
Gmina Szczawin Kościelny, Miasto i Gmina Gąbin
Guzew, Waliszew
22.02.201808:15-19:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Kiernozia, Gmina Łąck, Gmina Iłów
Wieniec, Sadowo, Zalesie, Białocin, Ostrowce
22.02.201809:00-12:00
Gmina Iłów
Józefów
23.02.201808:30-18:00

Region Kutno

Gmina Piątek
Pokrzywnica
19.02.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Gostynin, Gmina Łanięta, Gmina Daszyna, Miasto i Gmina Krośniewice, Gmina Lubień Kujawski
Anielin, Zgoda, Łanięta, Rajmundów, Pomarzany, Pomarzanki
19.02.201808:00-12:00
Gmina Góra Św. Małgorzaty
Góra Świętej Małgorzaty, Podgórzyce
19.02.201809:30-17:3020.02.201809:30-17:30
Miasto i Gmina Łęczyca
Łęczyca, ulice Konopnickiej, Zachodnia
20.02.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Krośniewice
Wola Nowska, Zalesie, Morawce, Krzewie, Nowe
21.02.201807:30-09:3023.02.201815:00-17:00

Region Mława

Gmina Lubowidz
Mleczówka
19.02.201808:00-12:00
Mleczówka
20.02.201808:00-12:00
Stacja ES6-1143 Zieluń Hydrofornia
21.02.201808:15-12:15
Gmina Iłowo - Osada
Stacja ES6-723 Narzym Hydrofornia
20.02.201808:30-12:30
Gmina Strzegowo Osada, Gmina Lubowidz
Syberia
21.02.201808:00-12:00
Gmina Płośnica
Gródki
21.02.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Żuromin
Stare Nadratowo
22.02.201808:00-12:00
Rozwozin
23.02.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Płośnica
Podcibórz , Jeleń Kolonia , Prętki
23.02.201807:30-11:30
Miasto i Gmina Lidzbark
Lidzbark ulica Targowa
23.02.201810:00-14:00
Wawrowo
23.02.201813:00-15:00

Region Płock

Gmina Słupno, Gmina Kiernozia
Piotrowo
23.02.201809:00-13:00

Region Płońsk

Gmina Czerwińsk nad Wisłą, Gmina Załuski
Kamienica, Karnkowo
20.02.201808:00-16:0021.02.201808:00-16:00
Gmina Załuski
Gostolin, Kroczewo, Niepiekła, Sobole
20.02.201808:00-16:0021.02.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Paulinowo, Siennica, Nasielsk
20.02.201808:00-10:00
Pniewo , Nasielsk ulice Owocowa, Elektronowa, Cisowa, Miodowa, Ogrodowa, 11 Listopada, Wielokwiatowa, Warszawska, Sosnowa
23.02.201808:00-12:00
Gmina Świercze, Gmina Gzy, Gmina Serock
Żebry-Wiatraki, Gąsiorowo, Gąsiorówek
22.02.201809:00-13:00
Gmina Dzierzążnia
Błomino-Gule , Błomino Gumowskie
23.02.201809:00-11:00

Region Sierpc

Gmina Bielsk
Gilino przy Remizie, Gilino Ferma
19.02.201808:00-18:00
Ciachcin , Ciachcin Nowy
19.02.201809:00-13:00
Machcinko
21.02.201808:00-18:00
Zągoty, Machcinko, Machcino, Niszczyce, Sękowo, Bolechowice, Cekanowo, Kłobie
21.02.201808:00-09:3021.02.201816:30-18:00
Gmina Stara Biała, Gmina Bielsk
Gilino, Kłobie, Konary, Żukowo, Machcino, Niszczyce, Niszczyce-Pieńki, Bronowo-Zalesie
19.02.201808:00-09:3019.02.201816:30-18:00
Miasto i Gmina Raciąż, Gmina Staroźreby
Dobrska-Kolonia, Brudzyno
19.02.201808:00-16:0020.02.201808:00-16:00
Gmina Baboszewo, Gmina Staroźreby, Miasto i Gmina Drobin
Sokolniki, Nowe Sokolniki, Małachowo, Rogotwórsk, Wrogocin, Dłużniewo Duże, Dłużniewo Małe, Bromierzyk, Przedbórz, Dłużniewo
20.02.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Raciąż, Miasto i Gmina Drobin
Kossobudy, Bogucin, Żychowo, Krajkowo, Draminek, Sierakowo, Kodłutowo, Krajkowo
20.02.201808:00-13:00
Gmina Mochowo
Żurawinek, Żurawin
20.02.201809:00-15:00
Gmina Staroźreby
Strzeszewo
21.02.201808:30-18:30
Gmina Szczutowo
Szczutowo ulice Polna, Kolejowa, Lipowa, 3 Maja
21.02.201808:30-10:30
Gmina Brudzeń Duży
Myśliborzyce
22.02.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Sierpc, Gmina Skępe, Gmina Szczutowo
Maluszyn, Modrzewie, Blizno, Cisse, Słupia, Pawłowo, Wernerowo
22.02.201808:00-09:3026.02.201814:00-15:30
Gmina Tłuchowo, Gmina Brudzeń Duży
Izabelin, Turza Wielka, Wincentowo, Bądkowo-Rumunki, Turza Mała, Kłobukowo
22.02.201809:00-15:00
Gmina Gozdowo, Gmina Bielsk
Tłubice, Bombalice
23.02.201808:00-14:00
Gmina Gozdowo, Miasto i Gmina Drobin, Gmina Bielsk, Gmina Szczutowo
Giżyno, Śmiłowo, Tłubice, Dębsk, Bombalice, Siemienie
23.02.201808:00-12:00
Gmina Zawidz
Kęsice
23.02.201808:30-17:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
Linia Cielęta 5 obwód 100.
19.02.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Bartniczka
Stacje: Cielęta Wybudowanie 1; Świerczyny Nowe: 1, 2; Świerczyny Stare: 1, 3, 4, Mechanika, Ślusarnia; Świerczynki 5; Cielęta Farma Wiatrowa; Farma Wiatrowa Cielęta 2; Cielęta 2.
19.02.201808:00-10:0019.02.201813:00-17:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Pacółtowo 2.
19.02.201808:00-16:00
Gmina Bartniczka
Stacje Grążawy: 4 i 6.
20.02.201808:00-15:00
Gmina Bobrowo
Stacje: Grabówiec 3 i Nieżywięć 15.
20.02.201808:00-17:00
Gmina Wąpielsk
Stacja Kiełpiny 4.
20.02.201808:00-16:00
Gmina Bartniczka, Gmina Górzno
Stacje: Grążawy: 1, 2, 3, 5, 7. Łaszewo: 3, 11. Miesiączkowo: 3, 5.
22.02.201808:00-16:00
Gmina Brzozie, Gmina Bartniczka, Gmina Górzno
Stacje: Świerczynki: 1, 2, 4, 6, 8; Łaszewo: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Grążawy: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Miesiączkowo: 3
22.02.201808:00-10:0022.02.201812:00-16:00
Gmina Grodziczno, Gmina Wąpielsk
Linia Zajączkowo 5 obwód 200.
22.02.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacje: Szosa Rypińska, Panorama 2 dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulice: Kamienna, Księżycowa, Słoneczna, Wapienna, Źródlana.
22.02.201808:00-11:00
Stacje: Betoniarnia, Panorama 1, Brodnicka: 1 i 2, Tartak dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice: Bohaterów Września, Bohaterów Westerplatte, 1-14, Równinna, Jasna, Widokowa, Spacerowa, Zakole, Hubala, Piaskowa, Brodnicka, Obrońców Warszawy, Parzy Bok.
23.02.201808:00-11:00
Gmina Radomin
Linia Wilczewko 3.
22.02.201809:00-16:00
Gmina Grodziczno
Stacja Boleszyn 1.
23.02.201808:00-17:00
Gmina Brzozie
Linia Świecie 3 obwód 300.
23.02.201808:30-16:30

Region Grudziądz

Gmina Radzyń Chełmiński
Stacja: Czeczewo 1
20.02.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Grudziądz, Gmina Rogóźno
Stacje: Białochowo 2, 3, 4, Leśniewo, Dusocin 1, 3, 4, Zarośle 1, 3, 4, 5, 6, 7
20.02.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacje: Szosa Toruńska 2, Pieńki Królewskie 1, 2, 3, Biały Bór 7, 8, 9, 11, 15, 16, 19, Mały Rudnik 2, 3, 10, 11, 12, 13
21.02.201808:00-18:00
Miasto Wąbrzeźno
Stacja: Jaworze 5
22.02.201808:00-15:00

Region Radziejów

Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SŁOWACKIEGO obwód 700 i 800 ulice Limanowskiego, Słowackiego, Stachury, Długa, Leśna, Krzywa ALEKSANDRÓW DŁUGA obwód 700 ulice Osińska, Długa, Brzozowa .
19.02.201807:30-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SPOKOJNA obwód 400 ulica Listna, Spokojna, Rudnickiego, ALEKSANDRÓW POLNA obwód 100 ulica Polna, ALEKSANDRÓW KWIATOWA obwód 400 ulica Listna, Kwiatowa, Nowa
20.02.201808:00-16:00
Gmina Dobre, Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁONOWO 1 .
19.02.201808:00-14:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GŁUSZYNEK 1 obwód 400 .
19.02.201808:30-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOLA JURKOWA 1 .
22.02.201808:30-14:30
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIKANOWO 6 obwód 200 .
21.02.201808:00-12:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIASKI KOLONIA 1 obwód 100 .
21.02.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RABINOWO 3 .
21.02.201808:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIASKI KOLONIA 1 .
23.02.201808:00-15:00
Gmina Topólka, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWISZEWY ZAKRĘTY .
21.02.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW REJON obwód 300 pawilon Media Exspert .
22.02.201808:30-14:00
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BUDZISŁAW 3 .
23.02.201808:30-14:30
Gmina Boniewo, Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BONIEWO OSIEDLE ulice Jarzębinowa, Kolejowa, Leszczynowa, Lipowa, Szkolna .
23.02.201810:00-14:00

Region Rypin

Gmina Chrostkowo
Stacja Chrostkowo 7 obwód 100 kierunek wieś
19.02.201808:00-13:00
Gmina Kikół
Stacja Wolęcin 1
19.02.201808:00-18:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Dylewo obwód 200 kierunek SKR i 300 kierunek linia 15 kV.
19.02.201808:00-12:00
Gmina Tłuchowo
Stacja Wyczałkowo 1
19.02.201808:30-14:00
Gmina Zbójno
Stacja Wojnowo 2
19.02.201808:30-12:00
Gmina Brzuze
Stacja Brzuze 2.
19.02.201812:00-16:00
Stacja Brzuze 3 obwód 100 kierunek Wieś
20.02.201808:30-13:30
Gmina Skępe
Stacja Ławiczek 1, 2, 3
20.02.201807:30-12:0023.02.201808:00-19:00
Stacja Moczadła 1
20.02.201807:30-19:0023.02.201812:00-19:00
Stacja Wólka 9
20.02.201808:30-13:30
Stacja Sarnowo 1 obwód 100 kierunek Likiec.
23.02.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Skępe
Stacja Moczadła 2, 3.
20.02.201807:30-09:0020.02.201816:00-19:0023.02.201812:00-19:00
Gmina Rogowo
Stacja Nadróż 3 i Huta Nadróż 4
21.02.201808:00-12:30
Gmina Skrwilno
Stacja Skudzawy 7.
21.02.201808:00-16:00
Gmina Czernikowo
Stacja Liciszewy 5 obwód 300 kierunek Dymek
21.02.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Jęczywek 3 obwód 100 kierunek Sowa.
22.02.201808:30-13:30

Region Toruń

Gmina Lubicz
Stacja Młyniec 2 i 14 Młyniec Drugi , Młyniec Pierwszy ulica Golubska
19.02.201808:00-11:00
Stacje Złotoria 2, 3 Krusz, 4, 5, 6, 10, 12, 13(obca), 15, 30,Grabowiec OUA, Grabowiec 6, 9 Złotoria ulice Miłosna, Pomorska, Starej Baśni, Sokola, Kazimierza Wielkiego, Nowa, Jagiellonów, Piaskowa, Sosnowa, Nieszawska, Szkolna, Wodniacka, Ciechocińska, 8 Marca, Flisacka, Warszawska, ks. kan. Krzysztofa Stanowicza, Toruńska, Wakacyjna, Leśna, Wiosenna, Królowej Jadwigi, Łokietka, Lipowa, Złota, Piastów, Bajkowa, Grafitowa, Kopanino ulica Szczęśliwa, Grabowiec ulice Bajkowa, Filemona, Tygryska, Kubusia Puchatka
19.02.201808:00-11:00
Stacja Rogówko 7
19.02.201808:30-14:30
Stacja Krobia 11 ul. Radosna, Dolina Drwęcy 60-91
19.02.201809:00-13:00
Stacja Brzeźno 2 obwód kierunek Gronówko
20.02.201809:30-11:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Pędzewo 2
19.02.201808:00-11:00
Gmina Łysomice
Stacja Ostaszewo 1 obwód kierunek PKP
19.02.201808:30-14:30
Turzno 1 obwód kierunek zlewnia mleka
19.02.201809:00-11:30
Stacja Turzno 5 obwód kierunek Turzno przejazd kolejowy
19.02.201811:00-13:00
Stacja Kamionki Male 1
20.02.201807:00-09:30
Stacja Gostkowo 2 obwód kierunek Papowo
23.02.201808:30-14:30
Gmina Obrowo
Silno 10, 11, Dzikowo 1, 3 Dzikowo ulica Leśna, Silno
19.02.201808:30-22.02.2018 11:30
Stacja Brzozówka 1 obwód kierunek Lubicz ul. Toruńska
20.02.201808:30-14:30
Staja Obrowo 8 obwód kierunek Bank
20.02.201811:00-13:00
Stacja Osiek 1 obwód kierunek Szkoła
21.02.201808:30-14:30
Stacje Sąsieczno 1, 2, 3, 5, 7 Osiek nad Wisłą ulica Leśna Polana, Sąsieczno ulice Łąkowa, Jałowcowa, Polna, Czernikowska, Osiedlowa, Obrowo
22.02.201807:30-18:30
Stacja Zębowo Kolonia 3 obwód kierunek Łążyn
22.02.201808:30-14:30
Miasto i Gmina Grudziądz, Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacje Silno 5 RSP, Silno 4, Kopanino6, Grabowiec 3 Hydrofornia, 1, 2 RSP, 4, 7, Silno 7, 9 Grabowiec ulice Słoneczna, Nostalgiczna, Obi-Wana Kenobiego, Poziomkowa, Wiśniowa, Radosna, Malinowa, Nad Rzeczką, Dębowa, Świerkowa, Bajkowa, Zacisze, Kopanino ulica Morwowa, Złotoria , Silno ulice Jarzębinowa, Sosnowa
19.02.201811:00-14:00
Gmina Wielka Nieszawka
Stacje Brzoza 1, 2 Brzoza ulice Wiślana, Łódzka, Ciechocińska, Żeglarzy, Wędkarska, Krótka
20.02.201808:00-17:00
Stacje Brzoza 1, 2 Brzoza ulice Wiślana, Łódzka, Ciechocińska, Żeglarzy, Wędkarska, Krótka
22.02.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Dzika obwód kierunek Dzika –Łódzka Toruń ulice Licealna, Łódzka, gen. Józefa Hallera
20.02.201808:30-14:30
Stacja HORTEX Toruń ul. Batorego, Chrobrego, Olbrachta
22.02.201808:30-14:30
Stacja Szkoła TPBO ul Batorego 39-71, szkoła, warsztaty
23.02.201807:30-13:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Nawra 4
21.02.201807:00-11:00
Gmina Wielka Nieszawka, Miasto i Gmina Toruń
Stacje Gajowa, Czerniewice 2, Czerniewice Strzelnia Brzoza ulice Leśna, Łódzka, Toruń ulice Łódzka, Wiśniowa, Przy Torze, Kolejowa, Matysiaków, Radosna, Miodowa, Pszczelna, Zdrojowa, Włocławska, Relaksowa, Wypoczynkowa, Gajowa, Romantyczna
21.02.201808:00-17:00
Gmina Zła Wieś Wielka, Gmina Lubicz
Stacja Złotoria 1 obwód kierunek Toruńska Ośrodek Zdrowia
21.02.201808:30-15:30
Gmina Obrowo, Gmina Ciechocin
Stacje Sąsieczno 4, 6, Smogorzewiec 2, 3, 4, Obrowo 3, 5, 10, 17, 24 Sąsieczno , Obrowo ulice Leszczynowa, Borowikowa, Jagodowa, Kurkowa, Sarnia, Górna, Podgórna, Prosta, Skośna, Jaworowa, Polna, Piaskowa, Dębowa, Rydzowa, Kolonia Obrowska , Kawęczyn , Smogorzewiec , Świętosław
22.02.201807:30-11:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Szychowo 1
23.02.201807:00-09:00
Stacja Pruskołaka 1 obwód kierunek Wilkołaka
23.02.201811:00-13:30
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacje Kopanino 1, 2, 4, 5, 7, 8, Obory, 2, 3, 4, Grabowiec 5, 8, Silno 3, 12, 15, 16 Silno ulice Spacerowa, Brzozowa, Toruńska, Chabrowa, Magnolii, Obory ulice Brzozowa, Dębowa, Jeżynowa, Kopanino ulice Aleja Dębów, Przy Lesie, Księżycowa, Ustronna, Wierzbowa, Aleja Sosen, Wiklinowa, Kalinowa, Leśny Zakątek, Brzozowa, Jałowcowa, Złotoria ulica Akacjowa, Grabowiec ulice Nostalgiczna, Nad Rzeczką
23.02.201808:00-12:00
Gmina Łysomice, Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Ciechocin
Stacja Lipienica 2 obwód kierunek las
23.02.201809:00-11:00

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
Kruszyn 2 obwód 200
19.02.201809:30-15:00
Adaminowo
20.02.201808:00-15:00
Adaminowo obwód 100
21.02.201808:00-13:00
Warząchewka Nowa obwód 400
21.02.201810:30-14:00
Poddębice 2
21.02.201811:00-14:30
Smólsk 1
22.02.201808:00-11:00
Smólsk 2
22.02.201811:00-14:30
Gmina Bobrowniki
Bobrowniki C
20.02.201808:00-16:00
Gmina Brześć Kujawski
Guźlin 6
20.02.201808:00-11:00
Pikutkowo 2
21.02.201808:00-11:00
Gmina Choceń
Niemojewo 4
20.02.201808:00-11:00
Niemojewo 5
20.02.201811:00-21.02.2018 14:30
Miasto i Gmina Kowal
Kowal ulice Polna, Marii Konopnickiej, Kazimierza Wielkiego, Kołłątaja, Dobrzyńska
20.02.201808:00-10:00
Grodztwo , Kowal ulice Polna, Piwna, Łokietka, Chrobrego, bł. Dominika Jędrzejewskiego, Dobiegniewska, Księżnej Jadwigi, Piastowska
20.02.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Lubień Kujawski
Nowa Wieś SKR obwód 600
20.02.201810:30-14:00
Gmina Fabianki
Szpetal Górny 3 obwód 200
21.02.201810:00-13:00
Szpetal Górny 12
23.02.201808:00-11:00
Szpetal Górny 8
23.02.201811:00-14:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie