Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Rejon Dystrybucji w Gdańsku

Miasto Gdańsk
ulica Ciołkowskiego 1 do 10, Żwirki i Wigury pawilony
2014-07-2508:40 - 10:50
Miasto Gdańsk
ulica Leczkowa 1 do 24, Wyspiańskiego 1 do 5 i Domy Studenckie, Hallera 10 do 14 i 84
2014-07-2808:40 - 10:50
Miasto Gdańsk
ulica Hallera 16 do 105, Mierosławskiego, Kubacza, Mickiewicza 13 do 19
2014-07-2809:00 - 11:00
Miasto Gdańsk
ulica Dworska 15 do 28, Chodkiewicza 17 do 24, Hallera 227 do 232
2014-07-2811:30 - 13:30
Miasto Gdańsk
ulica Aleja Legionów 1 do 30, Chrobrego 4, Lelewela 12 do 25, Aldony 2 do 17, Wallenroda 11 do 25, Wajdeloty 6 do 10
2014-07-2908:40 - 10:50
Miasto Gdańsk
ulica Zielony Trójkąt i pawilony, Reja 26 do 36, Marynarki Polskiej 136 do 140
2014-07-2909:00 - 10:50
Miasto Gdańsk
ulica Lwowska, Kopalniana, Zygmunta Augusta, Strakowskiego, Dźwigowa, Kościuszki 64 do 94, Chrobrego 70 do 76, Niemcewicza, Górnicza, Krzemienieckiej 15 do 22
2014-07-2911:30 - 13:30

Rejon Dystrybucji w Starogardzie Gdańskim

Gmina Skarszewy
Więckowy Przy Szosie ,Więckowy Junkrowy ,Zamkowa Góra ,Junkrowy Wąwóz
2014-07-2507:30 - 11:30
Gmina Skarszewy
Więckowy Przy Szosie ,Więckowy Junkrowy ,Zamkowa Góra ,Junkrowy Wąwóz
2014-07-2507:30 - 11:30
Gmina Pelplin
Międzyłęż
2014-07-2809:30 - 13:00
Gmina Pelplin
Wielki Garc
2014-07-2809:30 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Gdyni

Miasto Rumia
ul. Bukowa – numery parzyste, ul. Klonowa – do numeru 40, ul. Borówkowa od ul. Topolowej do ul. Bukowej, ul. Akacjowa Jodłowa
2014-07-2907:00 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Wejherowie

Gmina Krokowa
ŻARNOWIEC ulica: LIPOWA, SPORTOWA, WIŚNIOWA.
2014-07-2808:00 - 09:30
Gmina Krokowa
ŻARNOWIEC ulica: KLASZTORNA, LIPOWA, OGRODOWA, SZKOLNA.
2014-07-2808:30 - 10:30
Gmina Szemud
GRABOWIEC LAS ulica: PRZEZ LAS, RODÓWKO, SWOJSKA; PRZETOCZYNO ulica: MALINOWA.
2014-07-2809:00 - 11:00
Gmina Krokowa
Żarnowiec Szkoła ulica: SZKOLNA.
2014-07-2809:30 - 11:30
Gmina Krokowa
ŻARNOWIEC Hydrofornia ulica: KWIATOWA, LIPOWA, ŁUBINOWA, NA STOKU, OGRODOWA.
2014-07-2810:30 - 12:30
Gmina Szemud
Bojano Platynowa obwód 100 ulica Ponke złącze kablowe Z-108, Z-109.
2014-07-2811:00 - 14:00
Gmina Krokowa
ŻARNOWIEC Na Stoku ulica: NA STOKU.
2014-07-2811:30 - 13:30
Gmina Krokowa
Żarnowiec Dmuchawa
2014-07-2812:30 - 14:30
Gmina Krokowa
Żarnowiec Wybudowanie
2014-07-2813:00 - 14:30
Miasto Wejherowo
Wejherowo ulica: JUDYCKIEGO 2, 2/ B, 4, 6, 8, 10, POLNA 6, 14, 16, 22, 24.
2014-07-2907:30 - 11:30
Miasto Reda
MOŚCIE BŁOTA ulica: MOSTOWA; REDA ulica: 12 MARCA, AKACJOWA, CISOWA, GAJOWA, KASZTANOWA, KAZIMIERSKA, MORELOWA, MOSTOWA, NOWA, PARKOWA, TOPOLOWA, WIEJSKA, WIŚNIOWA, WRZOSOWA.
2014-07-2908:30 - 13:30
Gmina Puck
REKOWO GÓRNE Świerkowa ulica: AKACJOWA, BRZOZOWA, DĘBOWA, LEŚNA, ŚWIERKOWA.
2014-07-2909:30 - 11:30
Gmina Puck
REKOWO GÓRNE Zachód ulica: DĘBOWA, LEŚNA, LIPOWA, ŚWIERKOWA.
2014-07-2910:30 - 12:30
Gmina Puck
REKOWO GÓRNE Lipowa ulica: LIPOWA.
2014-07-2911:30 - 13:30
Gmina Puck
REKOWO GÓRNE ulica: RÓŻANA.
2014-07-2912:30 - 14:30
Gmina Puck
WIDLINO; REKOWO GÓRNE ulica: PUCKA, RÓŻANA.
2014-07-2913:00 - 14:30

Rejon Dystrybucji w Kartuzach

Gmina Sulęczyno
Mściszewice Szosa.
2014-07-2509:00 - 14:30
Gmina Kartuzy
Bielawy.
2014-07-2510:30 - 15:30
Miasto Kartuzy
Kartuzy ul. Kościuszki od numeru 8 do numeru 14.
2014-07-2608:00 - 16:00
Miasto Kartuzy
Kartuzy Centrum Handlowe Kaszuby.
2014-07-2618:00 - 21:00
Gmina Kartuzy
Stanisławy.
2014-07-2810:00 - 14:00
Gmina Dziemiany
Kalisz Osiedle.
2014-07-2909:00 - 15:30

Oddział w Kaliszu

Rejon Dystrybucji w Słupcy

Miasto i Gmina Witkowo
Wiekowo
2014-07-2509:00 - 13:00
Gmina Słupca
Rozalin
2014-07-2808:30 - 11:30
Gmina Słupca
Kąty
2014-07-2809:00 - 13:00
Gmina Ostrowite
Kosewo
2014-07-2809:00 - 13:00
Miasto i Gmina Witkowo
Wiekowo
2014-07-2809:30 - 13:30
Gmina Strzałkowo
Kościanki
2014-07-2811:30 - 14:30
Gmina Orchowo
Gałczynek, Orchówek, Orchowo ul. Trzemeszeńska, Barnardczyka, Słowikowo, Skubarczewo, Rękawczyn
2014-07-2909:00 - 11:00
Miasto i Gmina Zagórów
Włodzimirów
2014-07-2909:30 - 13:30

Rejon Dystrybucji w Kaliszu

Gmina Koźminek
Oszczeklin od 1 do 18 i 24 do 45, Dąbrowa od 3 do 34
2014-07-2809:00 - 12:00
Gmina Szczytniki
Włodzimierz 1 do 21
2014-07-2909:00 - 13:00
Gmina Żelazków
Skarszew od 73 do 101 od 74 do 100a Blok Magbud Gospodarstwo Kudaś Florentyna 36 37 38 40 41
2014-07-2911:00 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Koninie

Miasto i Gmina Ślesin
Wąsosze,
2014-07-2509:00 - 13:00
Gmina Konin
ul. Grójecka nr 10, 12, 14 do 14F, 55 do 77,
2014-07-2509:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Turku

Gmina Dobra
Młyniska
2014-07-2509:00 - 11:00
Miasto i Gmina Dąbie
Lutomirów od numeru 1 do 32
2014-07-2509:00 - 14:00
Gmina Dobra
Stachocice od numeru 30 do 35
2014-07-2909:00 - 10:00
Gmina Dobra
Skęczniew od numeru 89 do 95
2014-07-2911:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Jarocinie

Miasto i Gmina Krotoszyn
Osusz 21, 22, 23, Lutogniew, ul. Wrzosowa cała
2014-07-2808:00 - 12:00
Gmina Gizałki
Wieczyn 28 do 58, 62 do 72 Firma OPAK
2014-07-2809:00 - 13:00
Gmina Jarocin
Radlin Leśniczówka
2014-07-2908:00 - 12:00
Miasto i Gmina Pleszew
Zawidowice, Zawady, Podborek, Pleszówka
2014-07-2909:00 - 15:00
Gmina Żerków
Kadziak 1 do 14
2014-07-2910:00 - 14:00
Miasto i Gmina Pleszew
Brzezie, Zawidowice, Zawady, Podborek, Pleszówka
2014-07-2908:00 - 09:00, 15:00 - 16:00

Rejon Dystrybucji w Ostrowie Wielkopolskim

Miasto I Gmina Odolanów
Boników ul. Szkolna 1 do 19, 2 do 24 , Odolanowska 21 do 41, 4 do 12 , Wesoła 2 do 6 , Polna , Cicha 1, 2 , Długa - Sklep , Garki 13, 14
2014-07-2508:00 - 12:00
Miasto I Gmina Odolanów
Uciechów ul. Boczna 1 do 5, 2 do 10, Długa, Kręta 3 do 9, 2 do 12, Spokojna 1 do 5, 2 do 4, Odolanowska 1 do 23, 27, 2 do 38, Łąkowa 1 do 11
2014-07-2508:00 - 14:00
Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Dębicze 3 do 9
2014-07-2509:00 - 11:00
Gmina Przygodzice
Hetmanów
2014-07-2808:00 - 14:00
Miasto I Gmina Odolanów
Świeca ul. Szkolna 7 do 22 , Piaskowa , Środkowa , Wąska , Leśna , Mostowa , Bonikowska , Granowiecka
2014-07-2808:00 - 14:00
Miasto I Gmina Odolanów
Świeca ul. Złotnicka 1 do 37, 2 do 16 , Szkolna 4
2014-07-2808:00 - 14:00
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Rogaszyce 42 do 68 101 do 140
2014-07-2809:00 - 14:00
Miasto I Gmina Odolanów
Garki 86, 102 do 135, 138 do 147, 149, 149 c, 158 b do 158 e, Młynik 29
2014-07-2908:00 - 16:00
Miasto I Gmina Odolanów
Bogdaj 1 do 45, 82 do 111, Płonka 3
2014-07-2908:00 - 16:00
Miasto Ostrów Wielkopolski
ul. Radłowska 1 do 27, 27A. 27B, 35A, 4, 8, 8A,
2014-07-2908:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Rojów Meszyny 34 do 37, Mostki 7, 7 a
2014-07-2909:00 - 14:00
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Olszyna 94 do 101
2014-07-2909:00 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Kole

Gmina Osiek Mały
Budzisław
2014-07-2508:30 - 12:30
Gmina Osiek Mały
Koszary
2014-07-2810:00 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Kępnie

Gmina Bolesławiec
Piaski Stare
2014-07-2508:00 - 12:00
Gmina Łęka Opatowska
Kuźnica Słupska nr 1 do 24, Zakład Tapicerski
2014-07-2509:00 - 13:00
Miasto i Gmina Syców
Syców Wioska nr 24 do 25
2014-07-2808:00 - 09:00
Gmina Kępno
Mianowice 1 do 28, Auto Gaz, Remont Jurga, Ogrodnictwo Wąsala, Wysypisko, Olszowa 1 do 21, 23 do do 69,71, 73, 75, 80, 93A, 202A, 208 do 229, Hurtownia Art. Konforama , Henklim , Hurtownia Kuma, Pachołek , Sklep
2014-07-2809:00 - 13:00
Gmina Dziadowa Kłoda
Stradomia Wierzchnia - cała miejscowość , Bar AQua, Zalew, Przychodnia, Szkoła, PPHU Stolmark, Petro-land, ATON, Tartak
2014-07-2810:00 - 11:00
Gmina Dziadowa Kłoda
Stradomia Dolna ul. Leśna 6, Stradomia Dolna nr 77, ul. Wiśniowa, Wrocławska, Kasztanowa, Leśniczówka , Alboretum, Mieszalnia Pasz
2014-07-2908:00 - 14:00

Oddział w Koszalinie

Rejon Dystrybucji w Drawsku Pomorskim

Miasto i Gmina Kalisz Pomorski
Stara Korytnica
2014-07-2809:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Szczecinku

Miasto i Gmina Barwice
Knyki 2 4 5 6 7 8 9
2014-07-2508:30 - 15:00
Miasto i Gmina Barwice
Stary Chwalim
2014-07-2508:30 - 09:30, 13:30 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Kołobrzegu

Gmina Rymań
Gorawino gmina Rymań
2014-07-2808:30 - 10:30

Rejon Dystrybucji w Białogardzie

Miasto i Gmina Białogard
miejscowość Żeleźno wieś
2014-07-2508:00 - 09:00
Miasto i Gmina Karlino
Miejscowość Karlino Prepompownia ścieków przy wiadukcie
2014-07-2513:00 - 14:00
Miasto i Gmina Karlino
miejscowość Karlino Przepompownia ścieków przy wiadukcie
2014-07-2808:00 - 09:00

Rejon Dystrybucji w Koszalinie

Gmina Będzino
Garnin działki 136/16 i 136/17
2014-07-2509:00 - 14:00
Miasto i Gmina Bobolice
Nowosiółki Chlebowo 10 22 24 26 27
2014-07-2509:00 - 13:00
Gmina Będzino
Barnin, Niegoszcz, Zagaje, Będzinko
2014-07-2508:00 - 10:00, 13:30 - 15:30
Gmina Biesiekierz
Warnino Kolonia
2014-07-2808:00 - 15:00
Gmina Biesiekierz
Warnino Kolonia
2014-07-2908:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Bytowie

Gmina Kępice
Barcino nr 34 35 wzorcownia
2014-07-2515:00 - 17:00
Gmina Lipnica
Brzeżno Szlacheckie Wodociągi, Brzeźno Szlacheckie Stolarnia
2014-07-2808:30 - 13:00
Gmina Lipnica
Stacja Łąkie jezioro nr 1063
2014-07-2809:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Lęborku

Gmina Damnica
Żochówko
2014-07-2808:30 - 13:30

Oddział w Olsztynie

Rejon Dystrybucji w Ostródzie

Miasto i Gmina Olsztynek
Olsztynek ul. Mierkowska, Zielona
2014-07-2607:00 - 09:00, 13:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Lidzbarku Warmińskim

Miasto i Gmina Jeziorany
Miejscowość Potryty
2014-07-2808:00 - 12:00
Gmina Kiwity
Miejscowość Stoczek Klasztor
2014-07-2908:30 - 12:30

Rejon Dystrybucji w Kętrzynie

Gmina Srokowo
Pieczarki, Leśniewo działki letniskowe nad jeziorem,
2014-07-2508:30 - 12:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Nakomiady spółka DH i stare bloki od sklepiku w stronę Godzikowa,
2014-07-2508:30 - 12:00
Gmina Kolno
Kabiny kolonia 50,
2014-07-2509:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Nakomiady 6 B,
2014-07-2511:30 - 15:00
Gmina Srokowo
Kosakowo 42, 43, 44, 48,
2014-07-2511:30 - 15:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Kętrzyn ul. Sadowa, Zielona, Krótka, Limanowskiego do numeru 21 włącznie, Reymonta 1, 3, 5, 7, Dworcowa 5, 9, 10, PKP,Plac Słowiański 2, 3,
2014-07-2808:00 - 11:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Mrągowo ul. Młodkowskiego 40 A, B, Polska Wieś 52 A, B, C, D,
2014-07-2808:30 - 12:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Trzy Lipy, Nakomiady pałac, ceramika, sklepik, stare domki od sklepiku w stronę kościoła,
2014-07-2808:30 - 12:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Kętrzyn ul. Limanowskiego od numeru 22 do 30 włącznie, Dworcowa 11, 13,
2014-07-2811:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Gnatowo od 9 do 20,
2014-07-2811:30 - 15:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Mrągowo Osiedle Brzozowe od 5 do 10, 11 A, B, ul. Skłodowskiej 1 A, 1 B, 3, 5 A,
2014-07-2811:30 - 15:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Mrągowo ul. Królewiecka od 13 do 39 i od 2 do 46, Moniuszki 1, 11, 2, 12, Bohaterów Warszawy 11 B, Wyspiańskiego, Krakowska, Na Ostrowiu,
2014-07-2907:00 - 10:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Wilkowo kolonie,
2014-07-2908:30 - 12:00
Gmina Srokowo
Lipowo 2, 3, Leśniewo od 25 do 29,
2014-07-2908:30 - 12:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Mrągowo ul. Wileńska od numeru 14, Armii Krajowej1, 4, 11, 15, Ogrodowa, Laskowa od 2 do 24 i od 1 do 45,
2014-07-2910:00 - 14:00
Gmina Srokowo
Kosakowo od 30 do 41, Srokowo ul. Barciańska od 35 do 37,
2014-07-2911:30 - 15:00
Gmina Srokowo
Leśniewo od 30 do 37 i 43, Kosakowo od 30 do 41, Srokowo ul. Barciańska od 35 do 37,
2014-07-2911:30 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Szczytnie

Gmina Dźwierzuty
Jeleniewo, Zimna Woda, Miętkie, Rańsk Leśniczówka
2014-07-2808:30 - 13:30
Miasto i Gmina Nidzica
Nibork dwa
2014-07-2908:30 - 11:30
Miasto i Gmina Szczytno
Szczytno Akademik
2014-07-2908:30 - 13:30

Rejon Dystrybucji w Olsztynie

Miasto i Gmina Olsztyn
ulica Sokola 6A Czmuda,ulica Sokola 6 Impex.
2014-07-2614:30 - 17:30

Rejon Dystrybucji w Braniewie

Gmina Godkowo
sdfgs dfg dfs g
2014-07-2219:15 - 20:00
Gmina Godkowo
sdfgs dfg dfs g
2014-07-2219:15 - 20:00
Gmina Godkowo
sdfgs dfg dfs g
2014-07-2219:15 - 20:00
Gmina Płoskinia, Gmina Lelkowo
g
2014-07-2421:00 - 22:00
Gmina Godkowo
g
2014-07-2421:00 - 22:00
Miasto i Gmina Młynary, Miasto i Gmina Orneta, Gmina Płoskinia, Miasto i Gmina Frombork, Miasto i Gmina Pieniężno, Gmina Godkowo, Gmina Wilczęta, Gmina Lelkowo, Miasto i Gmina Braniewo
g
2014-07-2423:45 - 23:45
Gmina Godkowo
gh
2014-07-2423:45 - 22:00
Gmina Lelkowo
df
2014-07-2507:00 - 22:00
Miasto i Gmina Braniewo
Braniewo ul Królewiecka nr 61, 63, 74, 76
2014-07-2508:00 - 12:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Pieniężno Kolonia
2014-07-2508:30 - 11:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Wojnity Kolonia
2014-07-2511:00 - 13:30
Gmina Wilczęta, Gmina Lelkowo
brak prądu
2014-07-26
Miasto i Gmina Braniewo
Braniewo ul. Sportowa, Kwiatowa
2014-07-2808:30 - 11:00
Miasto i Gmina Braniewo
Braniewo ul. Olsztyńska od numeru 16 do numeru 20
2014-07-2811:00 - 13:30
Gmina Płoskinia
Pielgrzymowo, Płoskinia Kolonia, Strubno, Giedyle, Podlechy, Długobór
2014-07-2909:00 - 10:00
Gmina Płoskinia
Pielgrzymowo, Płoskinia Kolonia, Strubno, Giedyle, Podlechy, Długobór, Stygajny, Łozy, Rabuzy
2014-07-2910:00 - 15:00
Gmina Płoskinia
Pielgrzymowo, Płoskinia Kolonia
2014-07-2915:00 - 17:00

Rejon Dystrybucji w Elblągu

Gmina Rychliki
MARWICA 11 DO 19, JELONKI 107
2014-07-2808:00 - 15:00
Miasto i Gmina Pasłęk
ROGAJNY IV, SUROWO, MALINOWO, LEŻNICA
2014-07-2809:00 - 15:00
Miasto i Gmina Pasłęk
ROGAJNY, SUROWO, MALINOWO, LEŹNICA, SAŁKOWICE
2014-07-2807:00 - 09:00, 15:00 - 17:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
JAGODNO, RANGÓRY, KAMIONEK WIELKI
2014-07-2907:00 - 14:00
Miasto i Gmina Elbląg
KAZIMIERZOWO 33 DO 38
2014-07-2908:00 - 13:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
KAMIONEK WIELKI
2014-07-2908:00 - 09:00, 14:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Kwidzynie

Gmina Stary Dzierzgoń
Górki.
2014-07-2808:00 - 10:00
Miasto i Gmina Kisielice
Goryń kolonia.
2014-07-2809:00 - 13:00
Miasto i Gmina Susz
ul Koszarowa od nr 12.
2014-07-2816:00 - 18:00
Gmina Ryjewo
Ryjewo ul. Lipowa, Prusa, Jana Pawła 2, Grunwaldzka od nr 46 do nr 56 i od nr 65 do nr 69.
2014-07-2906:00 - 10:00
Gmina Ryjewo
Ryjewo ul. Lipowa, Prusa, Jana Pawła 2, Grunwaldzka od nr 46 do nr 56 i od nr 65 do nr 69.
2014-07-2908:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kisielice
Łęgowo
2014-07-2908:30 - 13:30
Miasto i Gmina Kisielice
Łęgowo.
2014-07-2908:30 - 13:30
Miasto i Gmina Prabuty
Jakubowo Letnisko.
2014-07-2909:00 - 14:00

Oddział w Płocku

Rejon Dystrybucji w Płocku

Gmina Stara Biała
Stara Biała, odbiorcy zasilani z S1-749.
2014-07-2809:00 - 13:00
Gmina Bodzanów, Gmina Bulkowo
Gocłowo, Leksyn, Podleck
2014-07-2908:00 - 12:00
Gmina Stara Biała
Proboszczewice - Hydrofornia
2014-07-2908:30 - 12:30
Miasto i Gmina Płock
Płock ul. Liściasta, Podgórze, Wierzbowa, Wilcza, Międzylas.
2014-07-2912:40 - 14:40

Rejon Dystrybucji w Sierpcu

Miasto i Gmina Sierpc
Sierpc, ulice: Krasińskiego, Norwida, Mickiewicza od Słowackiego do Wodociągów.
2014-07-2509:00 - 13:00
Miasto i Gmina Raciąż
Żukowo Strusie, Żukowo Cieśle.
2014-07-2908:00 - 11:00

Rejon Dystrybucji w Kutnie

Gmina Piątek
Karsznice 1, Karsznice DSP, Karsznice Kolonia, Górki Łubnickie, Mchowice, Śladków Podleśny, Śladków kurnik, Śladków Rozlazły, Śladków Wypychów, Śladkówek, Czerników, Pokrzywnica 2 Młyn, Boguszyce, Mysłówka.
2014-07-2809:10 - 13:10
Gmina Piątek
Czerników - odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej S3-884.
2014-07-2909:10 - 16:10

Rejon Dystrybucji w Płońsku

Miasto i Gmina Nasielsk
Kosewo.
2014-07-2509:30 - 11:30
Miasto i Gmina Nasielsk
Nasielsk, ulica Traugutta.
2014-07-2808:00 - 11:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Lubomin Gołębie ze stacji trafo S7-736
2014-07-2808:30 - 17:30

Rejon Dystrybucji w Gostyninie

Miasto i Gmina Gostynin
Gostynin, ulice: Spokojna, Gliniana.
2014-07-2508:40 - 12:40
Gmina Iłów
Henryków, Helenów, Giżyce, Józefów, Piotrów, Piskorzec, Brzozów Osiedle, Brzozów Stary.
2014-07-2514:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Mławie

Miasto i Gmina Lidzbark
BRYŃSK KOLONIA, BRYŃSK OSTROWY Stacja S6-1728
2014-07-2508:00 - 12:00

Oddział w Toruniu

Rejon Dystrybucji w Brodnicy

Gmina Grodziczno
Stacja Mroczno 15.
2014-07-2509:00 - 14:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Lekarty 6 obwód 200.
2014-07-2509:00 - 13:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Bratian CEGIELNIA.
2014-07-2808:00 - 11:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Linia Nowa Wieś 1 obwód 100.
2014-07-2809:00 - 13:00
Gmina Bobrowo
Stacja Bobrowo 2.
2014-07-2908:00 - 13:00
Miasto i Gmina Brodnica
Linia Opalenica 3 obwód 100.
2014-07-2908:30 - 12:30
Gmina Wąpielsk
Stacje Kierz Radzikowski: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Kierz Półwieski 3; Półwiesk Duży; Półwiesk Mały: od 1 do 5, HYDROFORNIA, MBM; Tomkowo 3.
2014-07-2908:30 - 11:30
Gmina Biskupiec
Linia Bielice 6 obwód 100.
2014-07-2909:00 - 12:00

Rejon Dystrybucji w Rypinie

Miasto i Gmina Rypin
Stacja Starorypin PGR.
2014-07-2509:00 - 11:00
Gmina Chrostkowo
Stacja Stalmierz 1.
2014-07-2509:30 - 11:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Rusinowo 6.
2014-07-2808:00 - 11:00
Gmina Zbójno
Stacja Ruże 4.
2014-07-2809:30 - 11:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Głowińsk 3 obwód kierunek Kulikowski.
2014-07-2908:00 - 12:00

Rejon Dystrybucji w Toruniu

Miasto i Gmina Chełmża
Witkowo 4
2014-07-2808:00 - 12:00
Miasto i Gmina Toruń
Toruń BOT ul. Nieszawska, Wiślana, Zagrodowa, Przy Grobli (w tym TOMBUD, IŻYK)
2014-07-2808:30 - 13:30
Gmina Łysomice
Turzno 10
2014-07-2810:00 - 14:00
Gmina Łubianka
Łubianka 10 (AGROMECH) SKR, Łubianka 3(w tym stacje paliw OKTAN), Łubianka 5 12 17 Zamek Bierzgłowski 1 2 3 4 7 9 10(ujęcie wody)
2014-07-2908:00 - 14:00
Gmina Obrowo
Stajenczynki 2
2014-07-2910:00 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Radziejowie Kujawskim

Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji GALONKI 2 obwód 300 .
2014-07-2808:00 - 12:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji ŻAKOWICE 3 obwód 100 .
2014-07-2908:00 - 12:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji PŁOWKI 1, 2, 3, BRONIEWEK 1, 2 .
2014-07-2908:30 - 13:30

Rejon Dystrybucji we Włocławku

Miasto i Gmina Kowal
Gołaszewo Zajazd
2014-07-2508:00 - 15:00
Miasto i Gmina Kowal, Miasto i Gmina Włocławek
Stacja transformatorowe 15/0,4 kV: Przydatki Gołaszewskie 1, Gołaszewo 3, Gołaszewo 4, Gołaszewo 5, Gołaszewo Zajazd, Warząchewka Królewska, Warząchewka Nowa, Warząchewka 1 Polska, Warząchewka 2 Pinczata, Warząchewka 3 Wójtowskie, Warząchewka 4, Warząchewka 5, Widoń, Jedwabna, Wikaryjka Ośrodek Wypoczynkowy, Plantowszczyzna, Ośrodek Wypoczynkowy Korchem
2014-07-2509:00 - 11:00, 13:00 - 15:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij