Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Rejon Dystrybucji w Gdyni

Gmina Kosakowo
ul. Bahdaja od 2 do 20 – nr parzyste, 46 ul. Kruczkowskiego 36, 38, 39, 41 ul. Szkolna od 57 do 71 – nr nieparzyste
08.09.201410:00 - 14:00
Miasto Gdynia
ul. Pucka 22A, 24A ul. Krzywoustego 10, 12
09.09.201410:00 - 14:00
Miasto Gdynia
ul. Starochwaszczyńska od 33 do 49 – nr nieparzyste ul. Starochwaszczyńska 12, od 60 do 64 – nr parzyste
09.09.201411:00 - 15:00
Miasto Gdynia
ul. Spokojna ul. Spokojna – Cmentarz ul. Leśna 40
10.09.201410:00 - 12:00

Rejon Dystrybucji w Tczewie

Gmina Pruszcz Gdański
Przejazdowo ulica Sezonowa 1 i 10
09.09.201410:00 - 14:00
Gmina Tczew
Gniszewo
05.09.201409:00 - 17:00
Gmina Tczew
Swarożyn od 4 do 8 oraz numer 33a
09.09.201412:00 - 16:00
Miasto Pruszcz Gdański
Pruszcz. Firmy Bachus ,Duch Serwis ,Assilam ,Eurocach ,Frankowscy ,G S
08.09.201411:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Starogardzie Gdańskim

Gmina Smętowo Graniczne
Kopytkowo Osiedle
09.09.201409:00 - 17:00
Gmina Stara Kiszewa
Nowe Polaszki, Kanada, Warszawa ,Kozia Obora
09.09.201410:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Kartuzach

Gmina Sulęczyno
Żakowo Wybudowanie.
06.09.201408:30 - 15:30

Rejon Dystrybucji w Wejherowie

Gmina Władysławowo
Władysławowo ulica: Żwirowa 11, 11A, 13, 13A, działka 129/ 18, działka 130/ 9, działka 157/3, działka 158/ 4, działka 158/ 6.
09.09.201410:30 - 15:30

Oddział w Kaliszu

Rejon Dystrybucji w Kaliszu

Gmina Nowe Skalmierzyce
Nowe Skalmierzyce ul. Starowiejska 6 do 52, Środkowa 6 do 15 i 29 do 84, Ostrowska 1 do 14, Pleszewska 11, 13, 26 i 26a, Bielawska 5 do 10, Podkocka 1 do 15a, Okólna 1 do 37, dwudziestego trzeciego Stycznia 1 do 21, Boczkowska 5, Strażacka 2 do 15 Czarna 1 do 5,COM 40, Skaltex, Skalmex.
11.09.201414:00 - 17:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Węgry Stare ul. Bursztynowa 3 do 24a, Szkoła, Wierzbowa 1 do 6, Łąkowa 7 do 20, Parkowa 1 do 7, Mączniki Działki, Orłowski.
11.09.201411:00 - 13:00
Gmina Nowe Skalmierzyce, Miasto Kalisz
Kalisz ul. Dwudziestego Dziewiątego Pułku ul. Dwudziestej Piątej Dywizji ul. Wrocławska 193 do 195 Ośrodek Szkolenia Służby Więźennej ul. Ukraińska AGA , Cmentarz Boczków ul. Strażacka od 20 do 34 od 31 do 39
11.09.201410:00 - 18:00
Miasto Kalisz
JAM Majkowska 19
06.09.201410:00 - 17:00

Rejon Dystrybucji w Ostrowie Wielkopolskim

Miasto i Gmina Ostrzeszów
Rojów 1 do 2, 4 do 10, 22 do 26, ul. Akacjowa, Olszyńska
08.09.201411:00 - 16:00
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Olszyna 50 do 56, 82 Pawlak, 84 a, ul. Zachodnia
08.09.201411:00 - 16:00
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Klapki 17
08.09.201411:00 - 15:00
Gmina Sośnie
Sośnie ul. Kościelna 12 do 25, Okrężna 1 do 6, Leśna, Sztolcmana.
08.09.201411:00 - 17:00
Gmina Ostrów Wielkopolski
Wtórek ul. Piaskowa 1 do 7, Szkolna 11 a do 17, 18 do 22, Szkoła, Wiejska, Polna 2 do 15, Łąkowa 1 do 5
09.09.201410:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Potaśnia 20 do 25
09.09.201411:00 - 16:00
Gmina Czajków
Mielcuchy 26 do 47
09.09.201411:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Kępnie

Gmina Trzcinica
Borek Granice nr 1 do 19 i 27 do 36 , Zakład Stolarski
05.09.201410:00 - 11:00

Rejon Dystrybucji w Jarocinie

Miasto i Gmina Pleszew
Borucin, Grudzielec, Żychlin, Krzywosądów
09.09.201410:00 - 10:30
Miasto i Gmina Pleszew
Bronów
09.09.201411:30 - 13:00
Miasto i Gmina Pleszew
Brzezie 2, 11, 12, 14, 16, 18, SALA WIEJSKA
04.09.201410:00 - 14:00
Miasto i Gmina Pleszew
Sowina Błotna 1 do 21, Sowina 2, 14, 14a, 31
08.09.201411:30 - 12:0008.09.201415:30 - 16:00
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
KOŹMIN Wlkp. Ul. Kilińskiego nr. 2A Ul. Kościuszki nr. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16 Ul. Stary Rynek nr. od 1 do 12 Ul. Poprzeczna cała ulica Ul. Pleszewska nr. 1 Ul. Wiatrolika nr. 1,3,5,7
08.09.201408:00 - 09:00
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
KOŹMIN Wlkp. Ul. Kilińskiego nr. 2A Ul. Kościuszki nr. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16 Ul. Stary Rynek nr. od 1 do 12 Ul. Poprzeczna cała ulica Ul. Pleszewska nr. 1 Ul. Wiatrolika nr. 1,3,5,7
09.09.201408:00 - 09:00
Gmina Jarocin
Jarocin ul. Śniadeckich, Olimpijska, Kusocińskiego, Harcerska 2, 4, 6, 9 do 21, Okrężna 21, 28, 29, 48 do 66
18.09.201409:30 - 10:0018.09.201418:00 - 18:30
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Koźmin Wlkp. ul. Tomaszewskiego, Władysława Odanica, Zielony Rynek 1 do 23
19.09.201409:30 - 10:0019.09.201418:00 - 18:30

Rejon Dystrybucji w Koninie

Miasto i Gmina Golina
Myślibórz
04.09.201411:00 - 14:00
Miasto i Gmina Golina
Golina ul. Jagodowa.
05.09.201410:30 - 12:30

Rejon Dystrybucji w Turku

Gmina Przykona
Przykona ulica Słoneczna
09.09.201410:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Słupcy

Gmina Powidz
Powidz ul. Strzałkowska, Sawickiej, Piaski
08.09.201411:00 - 15:00
Gmina Lądek
Dolany
08.09.201410:30 - 14:30
Gmina Słupca
Kotunia
09.09.201411:00 - 15:00
Gmina Lądek
Ląd Kolonia
10.09.201410:00 - 18:00
Gmina Słupca
Wola Koszucka Parcele
10.09.201410:30 - 14:30
Miasto i Gmina Witkowo
Ruchocinek
10.09.201411:00 - 15:00
Gmina Powidz
Powidz ul. Piaski, 29 Grudnia, Wodna, Warszawska, Bilskiego, Kościelna, Witkowska, Polna, Dworcowa, Strzałkowska, Sawickiej, Ogrodowa, Wojska Polskiego, plac Piaskowy, Park Powstańców Wielkopolskich
11.09.201412:00 - 18:00
Miasto i Gmina Zagórów
Włodzimirów
11.09.201411:00 - 15:00
Miasto i Gmina Zagórów
Huta Trąbczyńska
11.09.201416:00 - 20:00

Oddział w Koszalinie

Rejon Dystrybucji w Białogardzie

Miasto i Gmina Świdwin
miejscowość Świdwin stacja Plastik Form
09.09.201408:00 - 16:00

Rejon Dystrybucji w Drawsku Pomorskim

Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Rakowo,
09.09.201410:00 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Słupsku

Gmina Słupsk
Kusowo
05.09.201411:00 - 14:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Grabin
09.09.201414:00 - 16:00
Gmina Kobylnica
Wrząca
10.09.201411:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Bytowie

Miasto i Gmina Bytów
Bytów ul. Władysława Łokietka, Jana III Sobieskiego
08.09.201412:00 - 15:00
Gmina Tuchomie
Tuchomie ul. Lipowa, ul. Szkolna, ul. Kościelna
09.09.201410:00 - 13:00
Gmina Tuchomie
Ciemno Pensjonat
08.09.201410:00 - 10:3008.09.201411:00 - 11:30

Oddział w Olsztynie

Rejon Dystrybucji w Braniewie

Miasto i Gmina Orneta
Orneta ul. 1-go Maja nr 79, 75, 77, Zielona, Garaże
08.09.201409:30 - 14:30
Miasto i Gmina Orneta
Orneta Morąska Osiedle Domków
11.09.201411:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Kwidzynie

Gmina Dzierzgoń
Ramoty.
05.09.201411:00 - 15:00
Miasto i Gmina Prabuty
Antonin 2
05.09.201410:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Kętrzynie

Miasto i Gmina Kętrzyn
Kętrzynj ul. Daszyńskiego 33, 35, 37, 39,
10.09.201411:00 - 15:00

Rejon Dystrybucji w Lidzbarku Warmińskim

Gmina Górowo
Wokiele Kolonia, wyłączenie stacji Wokiele 1,
08.09.201410:00 - 17:00
Gmina Górowo
Nerwiki, wyłączenie stacji Nerwiki PGR,
09.09.201410:00 - 17:00
Gmina Górowo
Pieszkowo Kolonia, wyłączenie stacji Pieszkowo 2,
10.09.201410:00 - 17:00
Gmina Górowo
Pieszkowo Kolonia, Piaseczno, Kanie Iławeckie,
10.09.201410:00 - 12:0010.09.201415:00 - 17:00
Gmina Świątki
Kwiecewo Kolonia, Różynka nr 1, wyłączenie stacji Kwiecewo 2,
11.09.201410:00 - 17:00
Gmina Lubomino
Lubomino Kolonia, wyłączenie stacji Lubomino 4,
12.09.201410:00 - 17:00

Rejon Dystrybucji w Olsztynie

Miasto i Gmina Barczewo
Stacja Mokiny O-0305 obwody nN nr 1 i 2
11.09.201409:00 - 10:3011.09.201418:00 - 20:00
Miasto i Gmina Barczewo
stacja Mokiny O-0305 obwód nN nr 3
11.09.201410:00 - 12:0011.09.201418:00 - 20:00

Rejon Dystrybucji w Szczytnie

Gmina Janowo
Janowo
04.09.201411:00 - 15:00
Gmina Dźwierzuty
Dąbrowa Jezioro
05.09.201411:00 - 16:00
Miasto i Gmina Szczytno
Lipowa Góra wschód
05.09.201411:00 - 15:00
Gmina Wielbark
Wesołówek
08.09.201411:00 - 13:00

Oddział w Płocku

Rejon Dystrybucji w Płocku

Miasto i Gmina Płock
Płock ul. Zagroda od nr. 15 do 45 i od 14 do 50, Popłacińska od nr. 29 do 39a i od nr. 36 do 45.
11.09.201411:00 - 13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ul. Filtrowa od nr. 7 do 31 i od nr. 8 do 18, Agrestowa od nr. 1 do 23 i od nr. 4 do 28, Studzienna od nr. 11 do 21, Górna nr. 47, Kalinowa nr. 39a, 39 i 41.
11.09.201414:40 - 16:40

Rejon Dystrybucji w Ciechanowie

Miasto i Gmina Pułtusk
PONIKIEW, SZYGÓWEK, PAWŁÓWEK
05.09.201411:00 - 14:00

Rejon Dystrybucji w Mławie

Miasto i Gmina Lidzbark
LIDZBARK ULICE: LUBAWSKA, CHOPINA, BATOREGO, JAGIELLOŃCZYKA
18.09.201410:00 - 16:00

Oddział w Toruniu

Rejon Dystrybucji w Grudziądzu

Gmina Unisław
Stacja: Unisław Toruńska 2 obwód 200
09.09.201409:30 - 13:30
Gmina Kijewo Królewskie
Stacja: Bajerze 2 obwód 200
10.09.201409:30 - 13:30
Gmina Radzyń Chełmiński
Stacja: Radzyń Wybudowanie 1
12.09.201410:00 - 17:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz ul. Lubuska, ul. Śląska, ul. Dobrzyńska 10, ul. Wyczółkowskiego 38, ul. Żuławska 12
04.09.201409:30 - 13:30
Gmina Radzyń Chełmiński
Stacja: Radzyń Wybudowanie 3
08.09.201408:00 - 10:00

Rejon Dystrybucji w Rypinie

Miasto i Gmina Rypin
Stacja Rypin Mławska 4 złącze kablowe ZE 2521 oraz budynki przy dawnej bazie PTHW.
04.09.201410:00 - 14:00
Miasto i Gmina Lipno
ul. Leśna
08.09.201411:00 - 15:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Chlebowo 1 kierunek Lipno
09.09.201411:00 - 14:00
Gmina Zbójno
Stacja Ciepień 4 kierunek Chojnacki
05.09.201411:00 - 16:00

Rejon Dystrybucji w Brodnicy

Gmina Świecie nad Osą
Stacje: Białobłoty od 1 do 4, Bursztynowo od 1 do 6, Stara Ruda 2, 3, Linowo SUSZARNIA, Kitnówko 1.
04.09.201412:00 - 13:00

Rejon Dystrybucji w Radziejowie Kujawskim

Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji OPALANKA obwód 200 .
09.09.201410:00 - 13:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji KALINOWIEC 1 obwód 100 .
08.09.201411:00 - 13:00
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji DOBRE 9 obwód 300 .
08.09.201411:00 - 14:00
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji ZBRACHLIN 4 .
08.09.201411:00 - 15:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji CZOŁOWO 1 obwód 200 .
08.09.201411:00 - 11.09.2014 16:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji SŁUPY DUŻE 1 obwód 200 .
08.09.201413:00 - 15:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji LUBANIE 16 obwód 200 .
09.09.201410:00 - 14:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji ZDUNY 2 obwód 100 .
10.09.201411:00 - 15:00
Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji ŻOŁNOWO 4 obwód 200 .
10.09.201410:00 - 14:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji CIECHOCINEK SPORTOWA 2 obwód 200 .
10.09.201410:00 - 14:00
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji WŁOSZYCA 2 obwód 100 .
10.09.201412:00 - 15:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie