Wersja do druku

Aktualności

15-09-2017

Zapytanie ofertowe – wykonanie studium wykonalności budowy systemu magazynowania energii, jako elementu infrastruktury sieciowej służącej do realizacji usługi regulacyjnej w obszarze pracy farm PV (Sprawa nr N/1/AZ/ZO/16/17)

ENERGA-OPERATOR Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku zwraca się z zapytaniem ofertowym. Postępowanie prowadzone jest z zachowaniem zasad określonych ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 121 ze zm.) oraz Regulaminem udzielania zamówień w ENERGA-OPERATOR SA (dostępny na stronie http://bip.energa-operator.pl).

Informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz wymaganiach związanych z złożeniem oferty, zawiera załączniki do niniejszej informacji – Zaproszenie do złożenia oferty wraz z załącznikami.

Termin składania ofert 25 września 2017 r. godz. 12:00.


Do pobrania:

Zaproszenie do złożenia oferty

Załącznik 1 – Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik 2 – Wzór umowy

Załącznik 3 – Formularz oferty

Załącznik 4 – Wykaz usług

Załącznik 5 – Oświadczenie o dysponowaniu certyfikowanym specjalistą w dziedzinie jakości energii elektrycznej (power quality expert)

Załącznik 6 – Oświadczenie o oświadczenie o dysponowaniu oprogramowaniem umożliwiającym wykonywanie obliczeń pracy sieci elektroenergetycznej

Załącznik 7 - Oświadczenie wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia z postępowania

 

Aktualizacja 19.09.2017 r.

Pytanie i odpowiedź nr 1

 

Aktualizacja 27.09.2017 r.

Infomacja z otwarcia ofert z dnia 25.09.2017r.

 

Aktualizacja 23.10.2017 r.

Informacji o wyborze oferty

Powrót do listy

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie