Wersja do druku

Aktualności

04-08-2017

Urząd Regulacji Energetyki podjął decyzję o uzgodnieniu aktualizacji planu wprowadzania ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej

ENERGA-OPERATOR SA informuje, że zgodnie z pismem DRE.WOSE.481.2.4.2017.MBa - Urząd Regulacji Energetyki podjął decyzję o uzgodnieniu aktualizacji planu wprowadzania ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej na okres od 1 września 2017r do 31 sierpnia 2018r.

Przypominamy zatem odbiorcom, których wielkość mocy umownej przekracza 300kW o obowiązku zmniejszenia poboru mocy do wartości określonej w tabeli (w zależności od stopnia jaki zostanie ogłoszony zgodnie z obowiązującymi przepisami) w przypadku wprowadzenia ograniczeń. Odbiorcy ujęci w planie ograniczeń pismo wraz z tabelą wielkości mocy pobieranej w danym stopniu otrzymują indywidualnie.

Do pobrania

Decyzja Prezesa Urządu Regulacji Energetyki o uzgodnieniu aktualizacji planu wprowadzania ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej na okres od 1 września 2017r do 31 sierpnia 2018r.

Powrót do listy

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie